Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shmehr

PS3 - temat ogólny o grach

Polecane posty

Wszyscy piszecie wkrótce, ale tej gry jeszcze nie ma. A jak już się pojawi na półkach sklepowych (Killzone 3 czy GranTurismo 5) to będzie kosztować w granicach 170-250 zł... ja za taka cenę gry nie kupię (i myślę, że wielu innych równiez, ponieważ wolę pograć w coś równie dobrego, ale za znacznie niższą cenę.

Najlepsze gry na PS3:

- Uncharted 1 i 2

- Killzone 2

- InFamous

- seria God of War

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na gwiazdkę będę już miał PS3 z grą Gran Turismo 5, potem pod koniec lutego wychodzi Killzone 3, ale bardzo chciałbym też inne gry, więc nie mogę się zdecydować. Którą grę byście kupili na moim miejscu?

-Killzone 3?

-Assassin's Creed Brotherhood?

-Call of Duty Black Ops?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na gwiazdkę będę już miał PS3 z grą Gran Turismo 5, potem pod koniec lutego wychodzi Killzone 3, ale bardzo chciałbym też inne gry, więc nie mogę się zdecydować. Którą grę byście kupili na moim miejscu?

-Killzone 3?

-Assassin's Creed Brotherhood?

-Call of Duty Black Ops?

Najpierw to bym kupił God of War III a potem Uncharted II :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał Bad Company 2, ale to kwestia gustu. Jeśli cenisz sobie jakąś tam dawkę realizmu (mam na myśli wymagające odrobiny opanowania strzelanie), połączoną z totalną rozpierduchą prawie WSZYSTKIEGO - prawie, ale mimo to pisanego dużymi literami - inwestuj w Battlefielda.

W MW2 za wiele nie grałem, ale zdaje się mieć znacznie szybsze tempo rozgrywki, tak w single, jak i w multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na obecną chwilę to "Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots" potem długo, długo nic, aż w końcu "God of War III". Jak dla mnie to 2 najlepsze powody do kupna PS3, jak dla mnie to mogło by nie być żadnych innych "exów" na tę platformę.

@resiak12 No akurat seria Resistance nie należy do jakichś "must have'ów" i Ps3 spokojnie mogła by się bez niej obejść, aczkolwiek jako tytuły startowe sprawdzały się świetnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsola to za drogi sprzęt, aby kupować go dla jakiś kilku gierek. Co do samego tematu to:

- wszystkie exlusivy wydane po 2007 roku.

Czemu za drogi, Konsola jest ok. 3 razy tańsza od dobrego komputera, nie wymaga upgrade'ów, a gry można kupywać na Alllegro, te stare za ok 40,50 zł, te nieco nowsze 80,90 zł, a te nowe 100-150zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba na świecie. Przy zarobkach jakie są w Polsce nie każdego stać na konsole. Jest to co prawda wydatek dużo mniejszy niż dobry komputer, ale wyjaśnij to rodzicom jakiegoś 15 latka.

Hmmm, mam 14 lat :smile: Nom, łatwo nie jest ich przekonać, ja miałem szczęście bo odwiedzili swoich znajomych, posiadaczy PS3, i ci im puścili Buzz: Quiz TV. Bardzo ciekawa gra, ale jak się trochę wie. Po kilku godzinach grania, sami się nakręcili na konsole :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba na świecie. Przy zarobkach jakie są w Polsce nie każdego stać na konsole. Jest to co prawda wydatek dużo mniejszy niż dobry komputer, ale wyjaśnij to rodzicom jakiegoś 15 latka.

Hmmm, mam 14 lat :smile: Nom, łatwo nie jest ich przekonać, ja miałem szczęście bo odwiedzili swoich znajomych, posiadaczy PS3, i ci im puścili Buzz: Quiz TV. Bardzo ciekawa gra, ale jak się trochę wie. Po kilku godzinach grania, sami się nakręcili na konsole :smile:

I widzisz, jak ci się udało.

Na PS3 tylko Heavy Rain

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem:

Dead Space

Battlefield : 1943

Borderlands

Guitar Hero (World Tour, Warriors of rock, Metallica)

BF:Bad Company 2

Sacred 2 (hmm...)

Star Wars The Force Unleashed I (i II oczywiście zakładam że bedzie "fajne")

Jak sobie jeszcze coś przypomne to napisze ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie tego Heavy Raina Move Edition. Mianowicie czy jeśli go kupię to czy będę mógł w niego grać używając zwykłego pada czy tylko i wyłącznie Move'a? Bo na razie Move'a nie mam i w ogóle uważam, że to jest jakieś [beep], ale jeśli kiedyś w przyszłości miałbym go kupić to chciałbym mieć w co na nim grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...