Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shmehr

PS3 - temat ogólny o grach

Polecane posty

SCEA_teaser_1290213542.jpg

Macie jakieś życzenia/teorie dotyczące nowej perełki jaką szykuje nam Sony? Mi przewija się przez głowę kilka opcji.

1. Uncharted 3 - To w sumie oczywiste skojarzenie. Od premiery dwójki minęło trochę czasu, a gra swoje zarobiła.

2. Sly 4 - Teaser odblokowywał się po wyplatynowaniu wszystkich trzech części w pakiecie Classics - całkiem możliwy trop.

3. Spadkobierca Heavy Rain - Kontynuacji raczej nie będzie z wiadomych względów, ale nowy tytuł byłby mile widziany.

4. Nowy RPG - Demon's Souls był specyficzny i nie każdemu się podobał. Ekskluzywny RPG z otwartym światem? M'kay!

5. Jakiś śmieszny tytuł pod Move - Lubię Move, ale dajcie spokój... mało prawdopodobne imo.

6. Japońszczyzna - Też mało prawdopodobne, ale może to być kontynuacja jakiejś serii z PSone/nowy jRPG.

7. Create->Share->Play - Coś na wzór LBP czy Modnation Racers. Chociaż to chyba nie to czego potrzebuje teraz Sony, prawda? : )

Czekanie nigdy nie było moją mocną stroną, więc do 12 grudnia eksploduję kilka razy : ( Wut u think?

Ogólnie rok 2011 jawi się w jasnych barwach dla posiadaczy tostera od Sony. Killzone 3, LBP 2, Resistance 3, Motorstorm Apocalypse, SOCOM 4, The Last Guardian, Rachet and Clank: All 4 one, Infamous 2, -miejsce na nowy tytuł-, (może) Agent od Rockstar. Rox!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czekam na jakies niezapowiedziane perełki(no,może poza oczywistym Uncharted 3 :) ), natomiast w 2011 największe nadzieje wiążę z multi Killzone 3 i nowym Resistance. Z singlowych przygód to zdecydowanie TLG i inFamous.

Ahh, no i Sorcery na move. Bardzo mnie ciekawi co z tego wyniknie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeez, człowieku. Napisz co masz, w co grałeś na innych platformach, jakie gatunki preferujesz a jakich nie lubisz. Nikt tu nie jest wróżką.

Nie preferuje gatunków. Każda gra mnie ucieszy jeśli jest dobra(tak, jestem rzadko spotykanym gatunkiem). Grałem we wszystkie God of Wary, Assassiny i Red Dead Redemption.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w promocji w Media Markt są gry z serii Platinum. Takie tytuły jak drugi Killzone, Uncharted 2 czy inFamous (prawdopodobnie też inne jak np. Shift cze FIFA 10) możesz dostać za 49,90 sztuka. Wydaje mi się, że jeżeli nie grałeś to jest to idealna pora na nadrobienie zaległości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza wyżej wymienionymi polecam na początek LBP z genialnym coopem(30-40zł ), Resistance(25-30zl za 1sza czesc, ~40 za druga ), Uncharted 1 ( warto zagrać zanim zacznie się 2gą częśc, jednak nie jest to konieczne ).

Z tańszych ( 25-35zl ) i dobrych można dostać m.in. Fallouta 3, Mirror's Edge , Prince of Persia ( 2008 ),

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma trofeów w pierwszym AC.

Żeby nie napisać super krótkiego posta... Za 5 dni dowiemy się co kryje się pod tym nowym ekskluzywnym tytułem od Sony. Czytałem sporo, że to jednak ma być Uncharted 3. Oprócz tego znalazłem wzmiankę o tym, że może to być oficjalna zapowiedź kontynuacji Demon's Souls lub (o zgrozo) Eye Pet 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He He He EyePet ;p chciałbym zobaczyć Demon's Soul 2 z jakimś normalnym poziomem trudności a tak to, to w sumie nie chce żeby to był Uncharted bo grałem troche i jakoś mi nie przypadł do gustu :/ (ale są ludzie którzy są jego fanami i spoko dla nich to pewnie super wiadomość)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DS z niższym poziomem trudności? Ta gra straciłaby chyba połowę sensu...

A co do tanich gier, to poszukaj używek (choć chyba jednak bierzesz je już pod uwagę). Choćby sportówki z poprzednich sezonów, bo te szybko tanieją. Dead Space można wyhaczyć za jakieś 40zł podobno, Wipeouta za 30 i jeszcze to, co TargetZer0 napisał. Pierwsze Bad Company też nie powino być drogie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Metal Gear Complete Edition wtedy kupiłbym nawet jakby kosztowało 500 zeta.

AAAAAAAMEN! Ale czy się kiedykolwiek doczekamy? :( Ja już zaczynam powątpiewać... a tak chciałbym wejść po tej cholernie-długiej-drabinie z trójki grając na moim chlebaku ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce na PS3 trafi nowe IP od Guerilla Games ( twórcy Killzone ).

but the rising number of employees and the start of a new IP meant it was only going to be a temporary reprieve

Jest to część notki z eu ps bloga( i chyba pierwsza informacja o nowej grze w ogóle ), jak na razie nic poza tym że powstaje nie wiadomo. Czekam na więcej info :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nowym projekcie pierwszą wzmiankę można było usłyszeć na tegorocznym Gamescom, ale było to raczej krótkie bąknięcie o tym, że cała ekipa nie jest zaangażowana w prace nad trzecim Killzone, bo kilka osób pracuje nad nowym projektem. Można się było tego spodziewać. Seria Killzone kończy się na trzeciej części i goście z Guerilla muszą się czymś zająć. Ja nie mam nic przeciwko, chociaż mam cichą nadzieję, że nie będzie to FPS. Ten rynek jest mocno przesycony. Liczę na action-RPG. Tego na PS3 brakuje. Nie jestem jednak pewien czy Guerillas są w stanie coś takiego zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAG ;) teraz jest nawet na PSStore za 99 zł. Ciągle można znaleźć graczy i sama rozgrywka jest naprawdę ciekawa. Możesz też spróbować nowego Medal of Honor. Nie jest to wybitne dzieło, ale mi multi spodobało się bardziej niż w Black Ops.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...