Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Witam,

Mam obecnie problem ze stroną główną, a mianowicie, strona nie wyświetla mi się, na innych komputerach w moim domu tak się nie dzieje, na telefonie też działa bez zarzutu. Pomyślałem również że mam stare sterowniki do gafy ale mam najnowsze. Jakieś pomysły?, z góry dzięki za odpowiedź :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem problem z zalogowaniem się do mojego konta. Zaczęło się od tego, że pomimo poprawnego wpisywania hasła wywalało mi błąd. Konto nie było usunięte. Gdy dostałem e-mail z nowym hasłem myślałem, że mój problem się skończył. Okazało się jednak, że i tym razem hasło jest niepoprawne. Zdarzyło się to kilka razy aż wreszcie poddałem się całkowicie. Dopiero niedawno spróbowałem znowu - wszystko działało, potem znowu nie, później znowu tak, więc zmieniłem hasło i od tej pory wszystko działa jak trzeba. Czy problem z logowaniem to wina forum, czy może mojego komputera? Dodam, że hasła próbowałem wpisywać (co było drogą przez mękę, bo były to bardzo długie hasła) jak i kopiować i wkleić. Oba sposoby nie poskutkowały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam dość poważny problem. Otóż dawno temu (właściwie to jakieś 2 miesiące temu) musiałem usunąć swoje konto pocztowe na stronie gazeta.pl ,z przyczyn nie zależnych ode mnie ,i przeniosłem się na gmail.com. Oczywiście konto cdaction było przypisane do starego i już skasowanego emaila. Generalnie nie było by problemu gdyby nie to że spory szmat czasu temu zmieniałem hasło do cdaction i wygenerowało mi jakąś dziwną kombinacje liczb i cyferek. Pech chciał że jej nie zapisałem (a tym bardziej nie zapamiętałem) ,bo miałem ją na tym usuniętym emailu. No i teraz popadłem w błędne koło nie mogę zmienić hasła, bo jest ono wysyłane na nie istniejący email ,a nie mogę zmienić emaila bo nie pamiętam hasła. Loguję się i piszę na forum tylko dlatego że mam zapamiętane hasło w przeglądarce. Pomijając fakt ,że na forum mogę pisać tylko z domu (a chciałbym np z telefonu) to wszystkie klucze do gier ( tak mnie wzięło do napisania tego po tym jak się okazało że nie mogę dostać klucza do settlersów) no i cd-key do gier dołączonych do pisma. Ostatnio chciałem zagrać w BLOOD BOWL legendary edition ,a tu klops :(

I tu moje pytanie co mam zrobić? Za łożyć 2 konto a to skasować? Czy może moglibyście przesłać mi moje hasło na nowy email? Lub po prostu zmienić ,jeżeli to by było możliwe ,stary email na nowy w danych konta? Prosiłbym o szybką pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ adam1118 - wchodzisz w "Opcje" w prawym górnym rogu forum (tam gdzie jest dostęp do skrzynki PW, bloga itd.), potem bierzesz z lewej strony na dole "Zmień adres e-mail". I to wszystko :) Sorry za krótką odpowiedź na ten wywód, ale to jest naprawdę AŻ TAK proste ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie możesz jakoś przekopiować tego hasła (choćby z autowypełniania przy logowaniu), to pozostaje mail do adminów, żeby podmienili adres. Pewnie mogą to zrobić. Spróbuj się jeszcze wylogować z konta i wcisnąć "loguj" (może ciasteczka zapamiętały hasło i się ono pokaże obok ksywki). Jeśli to nic nie da - pisz maila na admini@cdaction.pl, albo bezpośredni do Ghosta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie mogę się zalogować na stronie głównej, muszę wejść na forum i logować się stamtąd. W ciągu tych około 5 lat sprawdzałem na wielu komputerach z różnymi przeglądarkami i tak jakoś dopiero teraz mnie wzięło żeby to zgłosić. Może to byćspowodowane długością hasła - 18 znaków?

Pozdrowienia.

Witam.

No i pół roku minęło i nikt mi nic nie odpowiedział na mojego posta, a problem nieco ewoluował w międzyczasie.

Nadal nie mogę się zalogować ze strony głównej z tym, że obecnie wyświetla mi się informacja, że hasło podane jest błędne.

Logując się z poziomu forum nie mam najmniejszych problemów.

Pomysły?

No i kolejny rok prawie minął i żadnego odezwu od nikogo. Jeśli za kolejne parę miesięcy będę musiał przepisać ten post to chyba zacznę sypać mięchem na prawo i lewo, i może choć jakiś moderator się doczepi do użytego języka.

A wracając do mojego problemu, to żadnych nowych zmian nie ma.

Pozdrowienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie mogę się zalogować na stronie głównej, muszę wejść na forum i logować się stamtąd. W ciągu tych około 5 lat sprawdzałem na wielu komputerach z różnymi przeglądarkami i tak jakoś dopiero teraz mnie wzięło żeby to zgłosić. Może to byćspowodowane długością hasła - 18 znaków?

Pozdrowienia.

A po co Ci 18 znaków w haśle do forum? To jakaś forma pokuty czy masochizmu? Zastanawia mnie dlaczego przez dwa lata nie wpadłeś na pomysł by zmienić hasło na powiedźmy 6 czy 8 znaków i sprawdzić czy to jest przyczyną. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie mogę się zalogować na stronie głównej, muszę wejść na forum i logować się stamtąd. W ciągu tych około 5 lat sprawdzałem na wielu komputerach z różnymi przeglądarkami i tak jakoś dopiero teraz mnie wzięło żeby to zgłosić. Może to byćspowodowane długością hasła - 18 znaków?

Pozdrowienia.

A po co Ci 18 znaków w haśle do forum? To jakaś forma pokuty czy masochizmu? Zastanawia mnie dlaczego przez dwa lata nie wpadłeś na pomysł by zmienić hasło na powiedźmy 6 czy 8 znaków i sprawdzić czy to jest przyczyną. :)

18 znaków, bo łatwe do zapamiętania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zainterweniować, 4 znakowe hasła można złamać w ~30 minut na słabym komputerze. Przy mocniejszym (takim jaki jest wymagany np. do odpalenia jakiejś nowej gry) można to zrobić już w kilka sekund. Przyjmując, że hasło zawiera małe i duże litery.

Silne hasło powinno mieć przynajmniej 8 znaków, duże i małe litery, cyfry i znaki specjalne. Nie powinno też być słowem występującym w normalnym języku, ani typową kombinacją klwiszy (np zaq12wsx).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co ktoś miałby włamywać się na Twoje forumowe konto

Na moje może i nie, ale np. konta administratorów czy adminów ? Opti póblicznie przyznał, że ma 6 znaków. Przypuśćmy, że są to małe i duże litery + cyfry. Liczba kombinacji wynosi 57 * 10^10. Na forum z tego co zauważyłem nie ma zabezpieczenia przed atakami typu brute-force (chyba, że po jakiejś dużej liczbie prób), więc złamanie takiego hasła zajęłoby mojemu komputerowi od 1.5h do kilkunastu minut. A mając dostęp do konta moderatora można już trochę namieszać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...