Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Ogólnie tak popisać o Was/Nas, Waszej współpracy z CDA, zainteresowaniach, zawsze można na coś ciekawego wpaść i mieć pytanie...mnie naprzykład ciekawi Wasza praca, rola jaką odgrywacie w funkcjonowaniu forum itd, itp. Chociażby po to żeby się przekonać że Ty Kagex nie jesteś jakimś wariatem z schizofrenią jak mi się zdawało na początku jak pisaliśmy o reklamach, naskoczyłeś na mnie, zdawało mi się, że jakbyś mógł to wytłumaczyłbyś mi najchętnij ręcznie swoje argumenty... :starwars::tongue:

Edytowano przez daniel0313
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orthomyxovirus -> Strona poprzednia i czytasz. Temat "propozycje zmian na forum actionum" i też czytasz...

przecież podałem problem?

czemu tutaj to pisze? bo mój problem brzmi tak. Nie mogę się w tym wszystkim zawiłym połapać! (wykrzyknik nie oznacza tutaj krzyku)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniel0313 -> Tyle, ile każdy z nas chce o sobie napisać itd. pisze np. w forumowiczach o sobie. A co do zachowania Kagexa: czy jakbyś musiał znacznej liczbie forumowiczów z osobna tłumaczyć coś (np. o reklamach), bo wszyscy olewają to, co napisałeś 3 posty wcześniej, to nie wkurzyłbyś się? Jesteśmy ludźmi, mamy swoje emocje i ograniczoną cierpliwość. Kiedy się kończy, wtedy zaczynamy krzyczeć i bije od nas żądza mordu.

Orthomyxovirus -> Cóż ja Ci mam na to poradzić? Jesteś trochę za daleko, bym wziął na kolana i pogłaskał po głowie :P I tak staramy się wprowadzać zmiany stopniowo, bo inaczej sami byśmy się pogubili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ten elementarz to nieźle wymyśliłeś!!! :biggrin:

Ja Was rozumie, tłumacząc wszystkim to samo to możnaby faktycznie choroby psychicznej dostać...ja sam nie jestem za cierpliwą osobą , także Was podziwiam...wystarczy poczytać dział Banicja i ostrzeżenia...dużo jest tam osobników do których trzeba mieć naprawdę duuuużo cierpliwości.

To jak będzie mnie nurtowało jakieś pytanie do Was to napisze to w Uwagach dla moderatorów, to chyba będzie najodpowiednieszje miejsce...mam takie pytanie krótkie jeszcze: o której średnio kładziecie się spać i ile czasu (do której) spędzacie na forum???

Dzięki

Edytowano przez daniel0313
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pochwale, że nie śpię. A jak już to ok. 2-4 h, raz na trzy dni. Po prostu nie mam czasu. Forum jest duże, trzeba czuwać, nie? To gdzieś tak będzie, średnio... 18 h spędzam na forum (dziennie), resztę czasu przegrywam na konsolkach i pisze recenzje dla małej, nieznanej nikomu firmy drukarskiej, która drukuje kalendarze z moją ksywką, polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obaw już kończę Was męczyć (dziś) Eh to widzę że dzięki Wam firmy importujące kawę mimo kryzysu nie zbiednieją... :thumbsup:

No to życzę miłej nocy/pracy wszystkim moderatorom (jak się podliżę to może kiedyś niższego bana od któregoś z Was dostanę hehe )

CZEŚĆ!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orthomyxovirus -> Cóż ja Ci mam na to poradzić? Jesteś trochę za daleko, bym wziął na kolana i pogłaskał po głowie tongue.gif I tak staramy się wprowadzać zmiany stopniowo, bo inaczej sami byśmy się pogubili.

a po cóż zmiany które nie usprawniają a stopniowo zaśmiecają?

sleeskee - by cię nie urazić, przypomnij sobie jak mówił forest gamp, nie jara mnie czytanie do tyłu kilku stron tematu, w którym na żywo zadaje się pytania. Nie uważasz że przez grzeczność jako mod dla użytkowników powinieneś sobie darować ten wstęp i powiedzieć lub powtórzyć się co i jak? nie jestem dla ciebie jakimś noobem którego możesz traktować jak chcesz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no dobra niech ci będzie :). Może i tak może i nie, ale takie traktowanie nie należy się nikomu, i nie chodzi o to że ma się powtarzać tylko o to że czasem trza ukrócić jęzor, wiem jak to jest kiedy się setnej osobie powtarza to samo byłem modem i teraz znów jestem... ale czasem trzeba zacisnąć zęby i powiedzieć spokojnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest może wersja 'białej' skórki forum bez tych ramek po bokach?

Czytamy temat ;) Na razie nie ma, trzeba się zadowolić Ghoztcraftem2, ale odpowiednie siły pracują nad tym, aby można było wyłączyć w opcjach to ustrojstwo z boku. Siły jednakże nie obiecują, że się uda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat Fallout(seria) KILK Nad logiem napis

Warning: reset() [function.reset]: Passed variable is not an array or object in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/sources/action_public/topics.php on line 1513

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/sources/action_public/topics.php on line 1521

EDIT: Spoko ;)

Edytowano przez James
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytamy temat ;) Na razie nie ma, trzeba się zadowolić Ghoztcraftem2, ale odpowiednie siły pracują nad tym, aby można było wyłączyć w opcjach to ustrojstwo z boku. Siły jednakże nie obiecują, że się uda.

Trzymam kciuki, żeby się udało. Ciemna skórka naprawdę męczy. Po jakiejś pół godzinie zauważyłem, że bolą mnie oczy od czytania. Przez przeszło ćwierć wieku obywałem się bez okularów i wolałbym żeby tak pozostało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniel0313

Ostrzeżenie za adres strony z torrentami.

O co chodzi??? Przecież nie napisałem o żadnej stronie z torrentami...!

Nie rozumie...w którym dziale ?

-------------------------------

A już wiem, znalazłem...

A co oznacza te 20% ??? Jak dojdzie do 100 to co się stanie???

Edytowano przez daniel0313
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również nie mogę się odnaleźć z nowym wynalazkiem (menu nawigacyjne).

Jednak przy stronie głównej forum ma to zastosowanie, lecz w samych tematach i subforach jest to zbyteczne.

Miło byłoby gdyby zostawić nawigacje na stronie głównej forum a z samych tematów ją wywalić.

Drodzy Moderatorzy udzielcie się w tej sprawie. Może jakaś ankietka?

Nie jestem za usunięciem permanentnie nawigacji oczywiście.

Czekam na odpowiedź co w związku z nawigacją zamierzacie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można zrobić jakąś opcję wyłączenia szybkiego menu nawigacyjnego?

Strasznie mnie to denerwuje :/

Nie, głównie dlatego, że się nam nie chce. A nie chce się nam, bo użytkownikom nie chce się przeczytać ostatnich postów w dziale. - Pzkw

Zaczynam rozumieć wściekłość i pianę na ustach niektórych moderatorów...

Edytowano przez Belutek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem dotyczący forum to niemożność dodawania tematów.Nie chodzi mi o strefe redakcyjną,a na przykład o dział:Podyskutuj o konkretnej grze lub serii.Wtedy zawsze mi wyskakuje komunikat w stylu:NIE JESTEŚ UPRAWNIONY DO DODAWANIA TEMATÓW W TYM DZIALE.W czym problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...