Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Panie i panowie.

Fajnie jest otrzymywac spam w postaci newsletter'a CDA, ale jednak mnie to nie bawi.

Zwlaszcza, ze opcja rezygnacji z subskrypcji (na otrzymywanie ktorej nigdy nie wyrazilem zgody) po prostu nie dziala.

Odhaczanie opcji pt. "Wysyłaj mi informacje administratora" zupelnie nic nie daje, dzieki czemu znow moge sie cieszyc newsletter'em.

Ktos tu wie lepiej ode mnie co chce, a czego nie, czy to jakis kaprys serwera?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zaszła potrzeba, bym zamieścił na forum plik, bodajże raport dxdiag. Od tej pory, zawsze przy pisaniu nowego posta, na dole okna tekstowego pojawia się klepsydra ładowania, a po chwili informacja, że plik został załadowany. Podana jest informacja, ile kb jest zajętych na 500 dozwolonych, jednakże w wysuwacje "pliki" stoi informacja "brak plików".

Mogę ja li z tym żyć ze świadomością, że nie zapycham forum, czy też trzeba coś tym zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie odhaczyłem. Dobra, nieważne.

Jak przyjdzie kolejny newsletter, to po prostu spotkamy sie w sądzie.

Ostatecznym chyba :] <slee>

Na drugim roku muszę się pofatygować do sądu zrobić sprawozdanie, więc byłoby mi na rękę, żebyś z pozwem wstrzymał się tak z 2-3 miesiące :tongue: - Arnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj były jakieś problemy z logowaniem.

Myślałem ze zapomniałem hasła , po dwóch przypomnieniach nic :/

Teraz po wpisaniu ostatniego hasła co przyszło ... no mogę pisać :D

Dlaczego sprawdzanie czy nie jestem botem nie jest po polsku ?

Przydały by się jakieś bardziej rozbudowane komunikaty przy próbie logowania żeby było wiadomo gdzie jest problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dostaniem się na forum. Po kliknięciu na dymek z zapraszam na forum wyświetla mi się ,że nie odnaleziono adresu URL. Dopiero kliknięcie na zakładki forum na górze strony pozwala wejść na forum. W sumie mi to nie przeszkadza ale przyzwyczaiłem się już do klikania na ten dymek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem gdzie o to zapytać, więc pytam tu. Czy strona już na stałe zostanie taka szaro-bura i smutna? Nie wygląda to zachęcająco. Ostatnio w necie pojawiła się tendencja do zmiany barw strony na bardzo ciemną. Dlaczego? Wchodząc na takie strony, mam wrażenie, że odwiedzam witrynę poświęconą corocznym targom pogrzebowym. :confused: Nie podoba mi się! :wacko:

Następna rzecz, to forum. O so chodzi?! Wchodzę na nie, a tam jeden bajzel. Działów jak mrówków, wszystko wymieszane, dlaczego? Był dział GRY, do którego często zaglądałem, a teraz dostaję oczopląsu szukając jakiejś porady. :blink: Nie podoba mi się! :yucky:

PS. Na głównej stronie klikam na GALERIE, następnie Risen, i wyskakiwa mi Diablo III. Nie lubię Diablo! :verymad:

PS.2 Moje żale i pretensje, to tylko i wyłącznie osobiste subiektywne odczucie.

A i jeszcze jedno. Mój awatar wygląda jak... mój awatar w ogóle nie wygląda. Widzę tylko dziurę i mały czerwony iksik na białym tle.

Edytowano przez Blackie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...