Skocz do zawartości

Propozycje zmian na Forum Actionum


wies.niak

Polecane posty

Co do rozdzielczości - raczej ciekawostka niż użyteczna informacja.

Cholera, nie wiem jak mógłbym dobitniej stwierdzić, że te informacje nie są użyteczne... I ponownie - jak chcesz się do mnie zwracać per "Mistrzu", to pisz z wielkiej litery. Inaczej okazujesz tym brak szacunku do języka polskiego, a nie do mnie.

EDIT - Poza tym zawsze można by zwiększyć maksymalne rozmiary awatarów, nie zmieniając ich maksymalnych objętości. Granica która jest teraz (50kb) jest i tak wysoka.

Edytowano przez HammerHead
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ty poprzyj, ze wiekszosc korzysta z malych monitorow

Nic nie będę popierał, bo nigdzie nic takiego nie napisałem. Chociażby dlatego że nie mam żadnych konkretnych dowodów na poparcie mojej tezy :)

Moim zdaniem ankieta bylaby dobry rozwiazaniem.

NAJPIERW to trzeba się skonsultować z Ghostem czy jakiekolwiek zmiany kosmetyczne są możliwe do zrealizowania. Bo o ile mi wiadomo obecnie priorytetem są dużo ważniejsze zmiany i usprawnienia na serwerach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam, że zawsze zastanawiało mnie to, iż zwykle z propozycjami powiększenia sigów, avików itp. występują userzy, którzy mało do powiedzenia na forum. Zauważyłem, że wielkość obrazków u userów jest odwrotnie proporcjonalna do ilości (i jakości) tekstu zawartego w postach.

Tak, to jest aluzja do Foonkone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co? Mam sie rowodzic na czternascie linijek na temat czegos, co nie potrzebuje wiecej niz dwie? Moze zacznij zwracac uwage na tresc a nie dlugosc postow. Poza tym, to nie wazne czy jestem modem, adminem, czy zwyklym userem. Mam pomysl, totez go tutaj przedstawiam. Ale jesli dostaje odpowiedz "nie, bo nie", to sie nie dziw, ze czuje sie troche olany i wkurzony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FA to forum dyskusyjne. Jeśli ktoś lubi się chwalić grafikami to są stosowne działy na tym forum lub odpowiednie serwisy.

A donośnie wyglądu forum, zapomnieliście że awatary wykorzystywane są też w komentarzach po newsami. Już powiększenie ich do 100x100 powoduje, że nie są całe wyświetlane, a zrobienie ich jeszcze większymi spowoduje, że komentarze niepotrzebnie będą rozciągały stronę. Zwłaszcza, że spora część komentarzy jest bardzo krótka.

Dlatego zostajemy przy obecnej wielkości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Luukaszz

http://forum.cdaction.pl/O-nas-f46.html

Wyciąg z regulaminu powyższego działu:

1. W dziale "O Nas" rozmawiamy o forumowiczach i ich zainteresowaniach. Włączone są w to dyscypliny sportowe, które forumowicze uprawiają. Wspominam o tym, bo niektóre osoby nie czytają przyklejonego w "Sporcie" posta z zasadami i nie wiedzą, że w imię przejrzystości wprowadziliśmy rozdział sportu uprawianego od oglądanego (po prostu ten drugi zalałby posty traktujące o tym pierwszym, gdyby były w jednym temacie).

Jest tam np. temat "Zbieractwo":

http://forum.cdaction.pl/Zbieractwo-t46441.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście gdzieś wcisnąć baner z pajacykiem, głodne dzieci będą wdzięczne jeśli te kilkaset (tysięcy) userów kliknie i da te kilka groszy na ich posiłki. Banerek nie zajmuje wiele miejsca, można go np. wepchnąć obok reklamy, albo pod szybkim menu nawigacyjnym. Naprawdę jeśli wrzucicie banerek na stronę nie zaszkodzicie sobie, a pomożecie wielu głodnym dzieciom :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomnę o tej propozycji, i jeszcze jedną sprawę chciałbym omówić: komentarze na profilach użytkowników mają limit 400 znaków. dlaczego gdy osiągnie się limit można nadal pisać, a o tym, że twój komentarz jest za długi dowiadujesz się dopiero gdy go wyślesz i zauważysz, że jest w połowie urwany? wiadomo, że większość komentów jest stosunkowo krótka, ale czasami człowiek potrafi się rozpisać :teehee: wg mnie powinien tam być albo licznik napisanych znaków jak na stronie głównej, albo zrobić tak, że gdy już się napisze 400 znaków nie można by było dalej pisać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką małą propozycję, odnośnie edycji i pisania postów, zaczerpniętą z innych forów.

Chodzi o wprowadzenie (może jako drugi?) rodzaj spoilera, który tworzy "guzik" do naciśnięcia z napisem [ spoiler ]. Po naciśnięciu guzika, otwiera się ramka, w której można umieścić tekst bądź obrazki.

Co dało by takie rozwiązanie?

Możliwość ukrywania nie tylko samej treści spoilerów, ale także ukrywanie np. bardzo długich wypowiedzi, większej liczby obrazków i lekko offtopowych stwierdzeń, których czasem nie sposób nie napisać (kontynuując dyskusję), które to części użytkowników przeglądających temat mogą przeszkadzać.

Zauważyłem, że takie coś jest stosowane na wielu forach, więc mogło by się sprawdzić i tu, wystarczy dobra wola :P

Liczę, na pozytywne rozpatrzenie i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...