Skocz do zawartości
niziołka

HearthStone: Heroes of Warcraft

Polecane posty

Postanowiłem wypróbować ten priestowy deck na ranked i bam, 16 z 3 gwiazdkami w jakieś 15 minut. Ostatni przeciwnik zrobił ragequit, po tym jak przy pomocy Holy Nova zdjąłem mu 2x Blood Imp i jakiegoś innego miniona (Impy zbuffowały siebie). A teraz serwery padły i jestem smutny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś z was udało się pokonać rush deckiem paladyna? Mój brat gra paladynem z miliardem leczących kart, tauntami, bąblami i Bóg wie czym i nie mogę go pokonać. Ilekroć go szybko stłukę, to w końcu leci jeden heal, drugi, taunty i bąble i jestem bez szans, bo do gry wchodzą silne miniony...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrzmialo to jak by mieli go usunac i zastapic kims innym

Nie usunąć. Po prostu nie od dziś wiadomo, że w przyszłości sklep nie będzie polegał tylko na kupowaniu paczek z kartami, ale również zostaną dodani "nowi" bohaterowie dla poszczególnych klas, dzięki czemu zamiast grać Gul'Danem jako Warlockiem, będzie można sobie wybrać innego bohatera dla tej klasy. Przykładowo na maga fajnie by się nadawał Kael'thas Sunstrider.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arnie

Na każdy deck jest anty-deck najwidoczniej jego deck to kontra dla rush decku. Miałem podobny przypadek z kumplem, który swoim paladynem nie mógł zabić mojego priesta i koniec końców zaczął modyfikować swój deck żeby móc mnie kontować po czym ja zmieniałem swój deck żeby kontrować jego i tak w kółko. IMO jeżeli nie możesz znaleźć sposobu rush deckiem to spróbuj innej taktyki.

Ps. Może spróbuj wymuszać AoE dmg pułapkami + inne kombinacje pułapek z np: chargerami.

Edytowano przez KewL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś z was udało się pokonać rush deckiem paladyna? Mój brat gra paladynem z miliardem leczących kart, tauntami, bąblami i Bóg wie czym i nie mogę go pokonać. Ilekroć go szybko stłukę, to w końcu leci jeden heal, drugi, taunty i bąble i jestem bez szans, bo do gry wchodzą silne miniony...

Jego strategia polega na tym, żeby wytrzymać ataki licznych, lecz słabych potworów. Proponowałbym nie skupiać się na zalewaniu przeciwnika masą, bo zbyt dużo tanich kart brzmi dobrze, ale bez dociągania dodatkowych z talii zostajesz bez kart na ręku w sytuacji, w której przeciwnik wprowadza do gry silne stwory (co sam zresztą zauważyłeś). Opracuj strategię wychodzacą poza "rzucam dużo potworów jak najszybciej". Ja np. mam sporo broni i z tego powodu dodaję do niej piratów, którzy są dzięki temu w różny sposób buffowani. Mam też kilka ataków obszarowych plus Execution, ponieważ nie mogę użyć tych zaklęć bez zranienia przeciwnika i przydają się do kontrolowania planszy. I tak dalej, i tak dalej... U mnie nie ma zbędnych kart.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ja mam powiedzieć robiąc jojo - 11 max gwiazdek i spadam do 12 zero gwizdek i znowu do 11 i z powrotem do 12 xD Jedną nogą w 10, a jednak nie mogę tego progu przekroczyć teraz bo mam zawsze pecha do rush decków i złego rozdania po mojej stronie :S

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arnie - poletzam. Same podstawowe karty, a deck miażdży. Na casualu zjada wszystko na śniadanie, na ranked doszedłem nim do 15 i 3 gwiazdkek, po czym przestałem, bo postanowiłem przebudować swój deck Palka. Przegrałem tym Priestem tylko dwukrotnie na casualu, kiedy RNG zdecydowało się mnie wy...gwizdać i na starting handzie miałem same 4-5 dropy nawet po wymianie wszystkich kart.

A tak to 28 wygranych z rzędu.

Edytowano przez Sedinus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto było przemęczyć się te dwie wygrane priestem. W nagrodę dostałem 2x40g, zrobiłem jeszcze szybko dwie wygrane rush deckiem huntera i uzbierałem na kolejną paczkę. W środku znalazłem epica huntera i goldena druida, czyli dwie brakujące karty dla dwóch moich klas :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie masz talie/skill na ~11 rating. Nie szedłbym na łatwiznę i nie doszukiwałbym się w tym 'pecha', a poprostu coś zmienił. wink_prosty.gif

Normalnie nie mam problemu z rush deck'ami, a jak przegrywam to przegrywa z powodu rozdania. Nie moja wina czy mojego decku że gra postanawia rozdawać mi karty od tyłu, czyli od największej do najmniejszej biggrin_prosty.gif Poza tym nie da się zrobić decku, który kontruje każdy deck, czasami trzeba przegrać żeby potem YOLO 5-6 rank w kilka godzin :D

Edytowano przez KewL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie jestem sam, bo po regularnej grze trwającej 2 miesiące mam 2 epickie karty. Zeby bylo smieszniej jest to jedna i ta sama, dubel :v

legendarnej oczywiscie ani jednej.

Edytowano przez Seba77
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi od startu open bety wpadło 5x Epic (niestety niemal wszystkie lepiej przemilczeć), oraz wczoraj, ku mojemu zaskoczeniu, King Krush (chociaż łowca jest ostatnią postacią, którą bym zagrał), więc myślę, że bilans nie jest zły. Jasne, że chciałoby się dostawać w pierwszej kolejności te najbardziej pożądane karty, no ale co zrobić. Dobrze chociaż, że jakiekolwiek wpadają.

Edytowano przez Padaka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien jesteś, że to nie był ragequit? :P

Edit: also, paczuszka znowu zdecydowała się mnie strolować - jedna karta zaczęła się od "GOLDEN"... ale skończyła na "common". Sense Demons. FML. Za to dzisiaj wpadł złoty Ravenholdt Assassin.

Edytowano przez Sedinus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...