Skocz do zawartości
niziołka

HearthStone: Heroes of Warcraft

Polecane posty

Wywaliłem z decku oba Hand of Protection i w zamian dorzuciłem drugiego Aldor Peacekeepera i Flesheating Ghoula. Na cztery partie udało mi się tego drugiego użyć trzykrotnie i miałem niezły śmiech, kiedy robiłem trade moich 4+ Silver Hand Recruitów za jakieś koksy przeciwnika lub jego miniony X/1. Huzzah dla +10 do ataku w jednej turze i zwycięstwa w dwóch następnych!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie do ludzi bardziej ogarniętych, co sądzicie o takim decku na paladynie?

http://www.hearthpwn.com/deckbuilder/paladin#23:2;29:2;31:2;42:1;73:1;74:1;142:1;191:2;213:1;221:1;260:2;280:2;283:2;293:1;350:2;383:2;463:1;473:1;506:1;542:1;567:1;

Czy zmienilibyście coś w nim? Zastanawiam się nad wrzuceniem Divina Favora, ale nie wiem, czy jest za bardzo sens jak mam 2 smoki w talii+nakładanie rąk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwarta beta już trwa w najlepsze, a ja mam nadzieję, że niedługo będziemy musieli czekać na jakieś nowe karty. Nie żeby było ich mało ale... Ciut więcej nie zaszkodzi.

BTW, co waszym zdaniem cały czas jest bolączką gry? Co trzeba poprawić, co was irytuje? Tylko OP Mage? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czekam na jakieś nowe karty, nie chodzi nawet o nowe postacie ale o same karty bo niektóre mają potencjał na dobrą talię ale jest ich trochę za mało. Ja mam takie pytanie czy jest jakaś karta która wycisza wszystkich stronników? Bo nie mogę sobie przypomnieć by taka była.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko OP Mage? :P

>mage

>OP

Zdeniu, pls. Magów zjadam moim Paladynem na śniadanie, natomiast Priesta rozwaliłem tylko raz. Zawsze przyczyną jest karta, która podwaja HP miniona (Divine Spirit), czasami użyta dwukrotnie, a potem spell, co zrównuje atak z HP (Inner Fire). To wszystko za jedyne 3 do 5 many. gg wp

A, no i posłuchałem Felessana (tak jakby) i wywaliłem obu Raid Leaderów, a w ich miejsce wstawiłem Dire Wolfa i Knife Jugglera. Grzech nie mieć tego drugiego, gdy jest się w posiadaniu tanich minionów i bezdennej studni cieniasów 1/1 8)

Edytowano przez Sedinus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha!

Ja nie uważam maga z OP, po prostu ostatnio słyszałem masę narzekania na tę klasę. Fakt, ma mnóstwo removali, ale nie zawsze remove jest gwarantem zwycięstwa. Właściwie to nie sądzę, żeby którakolwiek klasa była naprawdę przepakowana. Może Priest bywa ciut irytujący... Ale nie powiem, bo sam nim gram sporo ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdeniu, pls. Magów zjadam moim Paladynem na śniadanie, natomiast Priesta rozwaliłem tylko raz. Zawsze przyczyną jest karta, która podwaja HP miniona (Divine Spirit), czasami użyta dwukrotnie, a potem spell, co zrównuje atak z HP (Inner Fire). To wszystko za jedyne 3 do 5 many. gg wp

Miałem nadzieje, że tylko ja wpadłem na tą epicką kombinację biggrin_prosty.gif. Niech Cię Sedinus!

A tak szczerze, to w jakiś dziwny sposób strasznie trudno trafić na te trzy karty. Mi się tylko razu udało użyć tego kombo, ale tylko z jedną kartą podwajającą życie (co i tak wystarczyło do wygrania). Zresztą taką kombinację strasznie łatwo skontrować wspomnianym magiem. Więc mag nie jest taką totalnie łazęgą tongue_prosty.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą taką kombinację strasznie łatwo skontrować wspomnianym magiem.
Musiałbyś chyba cały czas czyścić jego pole, jeżeli z prawie każdego miniona potrafi zrobić coś, co weźmie cię na 1-2 strzały. Ostatnio w około 5-6 turze zignorowałem wystawionego Gurubashi Berserker, by w następnej dostać w pysk 44 damage. Edytowano przez Padaka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdeniu, pls. Magów zjadam moim Paladynem na śniadanie, natomiast Priesta rozwaliłem tylko raz. Zawsze przyczyną jest karta, która podwaja HP miniona (Divine Spirit), czasami użyta dwukrotnie, a potem spell, co zrównuje atak z HP (Inner Fire). To wszystko za jedyne 3 do 5 many. gg wp

2x podwojenie HP miniona na berserkerze z Gurubaszu to miazga. Chyba tylko 3 karty mogą to skontrować. Zaklęcie łowcy obniżające HP do 1 (baaaardzo mocna karta.. jak za 0 many), polimorfia i egzekucja u wojownika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą taką kombinację strasznie łatwo skontrować wspomnianym magiem.
Musiałbyś chyba cały czas czyścić jego pole, jeżeli z prawie każdego miniona potrafi zrobić coś, co weźmie cię na 1-2 strzały. Ostatnio w około 5-6 turze zignorowałem wystawionego Gurubashi Berserker, by w następnej dostać w pysk 44 damage.

Nie przesadzaj. Takie kombo warto ładować tylko na mocniejszych stronników, bo nie wyobrażam sobie go stosować na postaci z HP w okolicach 3-4 i mniej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj. Takie kombo warto ładować tylko na mocniejszych stronników, bo nie wyobrażam sobie go stosować na postaci z HP w okolicach 3-4 i mniej.
Wiadomo, że zawsze będzie się chciało stosować to na jak najmocniejszych minionach, ale jakby się uprzeć, to nawet taką "trójką" da się zdjąć całe (no, 28) hp przeciwnika nawet jednym strzałem, więc tak na prawdę niemal każdy jeden minion może nas wziąć "na raz". Edytowano przez Padaka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jest jeszcze parę, jak np. Assassinate, czy Hex.

Lub Equality + Consecration, które dzisiaj siedmiokrotnie uratowały mi zad od dziwnie często pojawiających się Scavenging Hyenas. Ogólnie to trafiłem dziś na pięciu Warriorów i każdy miał deck zbudowany wokół tej karty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2x podwojenie HP miniona na berserkerze z Gurubaszu to miazga. Chyba tylko 3 karty mogą to skontrować. Zaklęcie łowcy obniżające HP do 1 (baaaardzo mocna karta.. jak za 0 many), polimorfia i egzekucja u wojownika.

Tych kart jest wbrew pozorom cała masa. Każda klasa ma kilka, nie licząc kart uniwersalnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj. Takie kombo warto ładować tylko na mocniejszych stronników, bo nie wyobrażam sobie go stosować na postaci z HP w okolicach 3-4 i mniej.
Wiadomo, że zawsze będzie się chciało stosować to na jak najmocniejszych minionach, ale jakby się uprzeć, to nawet taką "trójką" da się zdjąć całe (no, 28) hp przeciwnika nawet jednym strzałem, więc tak na prawdę niemal każdy jeden minion może nas wziąć "na raz".

To trochę za mało jak dla mnie. W przypadku stronnika z 4-ma punktami życia otrzymujemy stronnika z 16-sto punktowym atakiem. Niby ok, ale z nie jest to taka przewaga na jaką pozwala to kombo i niesmak pozostaje. Taką przewagę trzeba baardzo szybko wykorzystać, bo taki stronnik to cel pierwszorzędny, a i "niewygodna" karta może wyjść na rękę przeciwnikowi. Edytowano przez ShadowNinja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku stronnika z 4-ma punktami życia otrzymujemy stronnika z 16-sto punktowym atakiem.
Nie zapominaj o kartach dodających +2 zdrowia.

W efekcie masz:

(4+2+2)*(2*2) = 32

... co już wygląda znacznie lepiej.

Ogólnie to trafiłem dziś na pięciu Warriorów i każdy miał deck zbudowany wokół tej karty.
To nie jest przypadkiem karta dla Huntera?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub Equality + Consecration, które dzisiaj siedmiokrotnie uratowały mi zad od dziwnie często pojawiających się Scavenging Hyenas. Ogólnie to trafiłem dziś na pięciu Warriorów i każdy miał deck zbudowany wokół tej karty.

Bardzo interesujące, bo Hieny to karty klasowe Huntera :trollface: Pewnie miałeś na myśli Huntera.

Ogólnie to wybaczcie, ale to 'OP combo' Priesta to straszne nubska taktyka z niskich rang. Nie przeczę, że czasami zapewne uda się w ten sposób zabić przeciwnika. W większości przypadków nie uzależniałbym jednak wygranej od comba złożonego z 3 kart (bo piszecie o podwójnym podwojeniu HP a potem wyrównaniu ataku). Po pierwsze te karty muszą dojść na rękę. Po drugie zostają martwe na ręku, bo nie chce się ich użyć bez robienia combo, więc czeka się na dobry moment. Po trzecie, jeśli nie zabijesz przeciwnika w jedną turę to głupi silence zmienia twojego wykokszonego potwora na powrót w coś normalnego.

Nie zapominaj o kartach dodających +2 zdrowia.

W efekcie masz:

(4+2+2)*(2*2) = 32

... co już wygląda znacznie lepiej.

Tak jak pisałem wyżej - bardzo fajnie, ale przeciwnik trzymający na ręku w tym momencie 4-5 martwych kart to cóż... martwy przeciwnik. Priest nie ma możliwości wstrzymywania gry tak jak Mag, więc to bardzo niepewna taktyka.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, mea culpa. Przeważnie natrafiam na Priestów i Magów, a Rexxar i Garrosh to rzadkość, dlatego pewnie ich pomyliłem.

Nie ma to jednak porównania z Thrallem, przeciw któremu udało mi się zagrać cały jeden raz.

Jakbym miał z pamięci spisać listę herosów, z którymi biłem się najczęściej:

1. Anduin

2. Jaina

3. Valeera

4. Malfurion

5. Gul'dan

6. Rexxar

7. Uther

8. Garrosh

9. Thrall

HS chyba nie lubi, jak wygrywam, bo za często podsyła mi Priestów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jest jeszcze parę, jak np. Assassinate, czy Hex.

Oj tam, wiedziałem, że coś pominę, wypisałem tylko 3 które mi przyszły do głowy z marszu.

Po pierwsze te karty muszą dojść na rękę. Po drugie zostają martwe na ręku, bo nie chce się ich użyć bez robienia combo, więc czeka się na dobry moment.

Akurat podwojenie życia jest kartą na tyle uniwersalną, że wcale nie trzeba jej "kisić" czekając na combo. Mając jednak 2x berserka i 2x podwojenie HP jest spora szansa, że będziesz miał na ręce obie te karty. Jeśli nie... zawsze można użyć ich inaczej, zaskoczyć przeciwnika.

Po trzecie, jeśli nie zabijesz przeciwnika w jedną turę to głupi silence zmienia twojego wykokszonego potwora na powrót w coś normalnego.

Nie wiem jak wy, ale jak jakoś często nie widuję stworków z silencem. Może na rankingowych/arenach trafiają się częściej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - jakie być powinny a jakie są to 2 różne rzeczy. Piszę tylko, że mało takich widuję a nie, że są słabe/nieprzydatne. Ja sam też mam za mało silencerów. Nawet zwykłej sówki mi pakiety nie dały (nie żebym jakoś dużo ich miał, ale jednak).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...