Skocz do zawartości

Gothic (seria) v.2


Polecane posty

Gość lisu125

Jakoś udało mi się go znaleźć. Jak zabiłem Ortegę i szedłem oddać oliwe do Iomara to akurat był pod skałą. Teraz kończę zadania w Faring i idę do Nordmaru. Muszę dostarczyć jeszcze tylko Nordmarską Starkę Mojokowi.

A tak swoją drogą, to nie podoba mi się za bardzo ten CP 1.75, m.in. przez dziwne opisy przedmiotów, np.: szynka - "przyrządzona wobec staropolskiej(!) receptury" czy ryż - "azjatycka(!) potrawa".

Edytowano przez lisu125
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym "przystankiem" po Monterze jest Gotha. A co do tych miast, to wydaje mi się że na koniec powinienieś zostawic sobie mam problem z jednym zadaniem, mianowicie podjąłem się wykonać questa u Chrisa które polega na zabiciu płochliwych jeleni, został mi jeden i nie mogę go znależć. Ma ktoś jakiś pomysł gdzie mógł zwiać? Wiem trochę głupie pytanie, ale nie wiem gdzie mam go szukać.

Ja za tym jeleniem uganiałem się całymi godzinami. Przeważnie ucieka w kierunku orków pod barierą, oraz Ardey (w okolicy małej grupki bandytów). Mimo wszystko będziesz musiał się nieźle napocić, aby go znaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Europa i Azja w Gothicu... To się dopiero popisałeś, Nairdak.

Nie sądzę, za to Ty tym postem jak najbardziejtongue_prosty.gif

Przecież to był sarkazm, hihihi. Patrz niżej

No troche głupio. No, ale tego nie da się ustrzec, zawsze dodatek do czyjejś gry będzie miał jakąś lekką ingerencje w lore. Chociaż, tak prosta pomyłka jak wsadzenie nazw z "naszego świata" do jakiegos fikcyjnego to lekka kicha

To nie są pomyłki, tylko easter eggi tłumaczy. Przynajmniej na to wygląda, bo wątpię by umieszczono takie opisy przez przypadek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio po przejściu Risena 2, coś mnie naszło na Gothica3, którego praktycznie nigdy nie przeszedłem. Postanowiłem zagrać na średnim poziomie trudności, wgrałem patche, dokładnie to community patch. I bęc, doszedłem do Cape Dun, bez większych trudności, chociaż przy włączonym balansie alternatywnym, to orki mnie zaspamowały już w Ardei na dzieńdobry leżałem, więc musiałem wyłączyć balans, bo zawsze uważałem się za słabego gracza i jeśli coś takiego na początku mnie spotyka, to już będzie tylko gorzej, a nie mam zamiaru tracić nerwów :D. A teraz mam problem już z tymi głodymi wilkami przy Cape, jeden mnie powali, a wtedy już jest praktycznie po mnie i żeby nie mieć w przyszłości takich problemów i nie wczytywać 3 razy gry, to czy w łuki opłaca się pchać punkty? Z tego co widzę to mają słaby zasięg dosyć. Myśle też nad bronią dwuręczną, albo magią, ale też czy da się blokować ciosy nosząc dwuręczną broń?

I btw odnośnie tych wilków, pamiętam, że nigdy tego zadania skończyć nie mogłem, bo zawsze gdzieś jakiś się uchował, to czy jest jakaś może skrytsza kryjówka, gdzie można je znaleść, bo za nic ich nie widać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione nutki z całej serii :

Geldern w nocy i ,, zamiast mówić, trzeba bić .. "

Główny motyw, jedyny wokal w całym soundtracku Gothica jako serii

Nordmar, czyli śmierć na każdym rogu, wielkie śnieżne góry i Xardas. Moja ulubiona kraina z G3. Bardzo cicha i niebezpieczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie musisz isc odbijac Trelis. Mozesz sie przechadzać po miastach i robić te zadania dla Orków, które nie kłócą się z buntownikami. Czyli wbijać reputacje na 75 bodajze, zeby miec dostep do całego miasta. Po nabiciu fajnego poziomu możesz nawet wybrać się do Varantu. Ja odbijaniem miast na poważnie zająłem się dopiero gdy miałem dosyć zaawansowany wątek fabularny.

Lol wydaj te punkty nauki.

Edytowano przez theoldive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...