Skocz do zawartości
RoZy

Gothic (seria) v.2

Polecane posty

Ahh szkoda dodatek kupię i tak bo trójka nie, była taka zła a jestem fanem Gothica ale nowe tereny przydałyby się w grze.

Chief Leecher- jak mniemam dodatek już masz znasz jakieś, strzępki fabuły?

Edytowano przez eddy1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-jasno i wyraźnie zaznaczam - chodzi mi teraz o gothic 4 a nie dodatek-

A teraz z innej beczki. Grałem we wszystkie dotychczasowe części Gothica i polubiłem postać bezimiennego, więc trochę zasmuciło mnie to co wyczytałem w internecie (dla pewności sprawdziłem kilka serwisów, tu zaznaczam że nie wiem czy są to słowa potwierdzone przez twórców, bo czytałem o tym tylko na polskich stronach np. na wirtualnej polsce). Ponoć ten nasz Bezimienny, ulubieniec mas, wyzwoliciel narodów ma być w najnowszej części złym królem tyranem. My wcielimy się w jakiegoś nowego bezimiennego rybaka i będziemy musieli zgładzić króla lub do niego przystać...

Rozumiem że to daje twórcom wielką swobodę i ułatwi wprowadzenie gry w USA, ale i tak dziwnie się czuję myśląc że Bezimienny może być potencjalnym celem.

edit: dodaję nagłówek aby zapobiec ewentualnym nieporozumieniom

Edytowano przez ChiefLeecher
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co pamiętam, to był tam bohater z GTA 3, nawet się chyba z nim ścigaliśmy w jednej z misji... A co do gothica, to mam problem. Mam kupionego w serii Extra Gra Gothica 2, i z serii Extra Klasyka dodatek Noc Kruka. I nie chce mi się odpalić. A instalowałem to z płyty z CD-A, to działało bez problemu. Tylko, że gdzieś zgubiłem tę płytę :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam film z serwisu gry-online pt. "Gothic 3: Zmierzch Bogów w 5 sekund" dla tych co jeszcze go nie oglądali. Ja osobiście nieźle się uśmiałem przy tej video recenzji. XD Tu macie link: http://www.gry-online.pl/S014.asp?ID=261

Edytowano przez smd87
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy rozumieją o co chodzi w tym filmiku. Ale żeby nie było... Po najnowszym patchu da się już w gothica w miarę grać :D (przynajmniej tak słyszałem). Ja dopiero swoją płytkę Świtu Bugów mam zamiar kupić...

Edytowano przez smd87
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już naprawdę nie wiem. Grałem we wszystkie części Gothica i wszystkie mi się podobały, ale jak czytam opinie na różnych forach ile tu bugów itp. to się zastanawiam bo z drugiej strony kasy w błoto jak to było chociażby przy Test Drive: Unlimited wywalać też nie chcę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory zauważyłem jeden stary bug - z łokciem prześwitującym przez tarczę. Poza tym wszystko gra, dziala jakby płynniej i ma nieco lepszą grafikę. O, i jeszcze jeden bug: gdy sie włącza widok FPP, to włosy bezimiennego zasłaniają pół ekranu. Dlatego że zmienili mu fryzurę z ulizanego do tyłu, na sterczące włoski na żel. Wygląda przez to głupiej, no i poza tym nie da się grać FPP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, miałem jakiś błąd w Gothicu pierszym i mi się na dysku lokalnym zrobił plik Program1.RPT i mam pytanie czy mogę tak po prosu usunąć ? bo wczesniej był Program2.RPT i go wywaliłem, bo za każdym razem kiedy koputer włączałem prosiło mnie o zmieny nazwy, a gdy waywaliłem już nie prosił.

Edytowano przez CobraCommander
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, jak podobał ci się Gothic 3 to spodoba ci się dodatek.

Tylko jadnej rzeczy nie mogę zrozumieć - gra wygląda dokładnie tak jak wcześniej (paru dodatkowych kępek trawy nie licząc), a jest jeszcze gorzej zoptymalizowana niż podstawka. Gothic 3 śmigał mi na średnich z maksymalnym zasięgiem widzenia, a tu muszę schodzić na niskie, zwłaszcza w okolicach Trelis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...