Skocz do zawartości
Zdenio

PS4, X-One, Wii-U

Polecane posty

Co prawda, to prawda.

@Luke20 - oczywiście najwięcej jak się tylko da, nie zapomnij też o pięknych hostessach i konferencjach :D a tak swoją drogą, jakie macie oczekiwania odnośnie gamescomu i kto waszym zdaniem ,, zwycięży " w tym roku ? Ninty konfy ponoć nie organizuje, a szkoda.

Z moich typów oczywiście Sony i MS ( daj Bóg żeby zasypali grami ), choć Sony będzie rozdarte między PS3, PS4 a Vitą ( przewiduję że pokażą więcej Vitowych gier niż na PS4, i jedną grę dostanie PS3 ).

MS cała para w Xbone, może gameplaye z Halo 5, pokaz nowych gier ? Oby oby.

Poza tym czekam na konfę Acti - Blizz ( Destiny i dodatek czy cośtam do Diablo III ) oraz SE - tutaj Versus i może coś poważniejszego z FFXIII LR ( tak, jako jeden z nielicznych nie postawiłem krzyżyka )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MeSSer

Pewnie Ubi da kolejny gameplay z Watch_Dogs, mała jest szansa na informacje o nowym Rainbow Six, a szkoda. Mam nadzieję że pojawią się informacje o nowym Flatout'cie, póki co jest tylko krótki filmik (chyba około 30 sekundowy) o nowej części. A co do gier na vite, myślę żę Sony postara się przedstawić gry na Vite i PS4, raczej nie zapomni o PS4 na największej imprezie dla graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Microsoft chyba nie ma nic na gamescom. W poniedziałek ma być trailer ich gry (it's Crackdown 3... move on), a konferencji nawet nie streamują. Phil Spencer u Majora Nelsona:

Streaming is probably not the way to do it because it will be like watching a party that you?re not at,? Spencer said, adding, ?So what we?re going to do is, throughout the day, we?re going to take video snippets from the floor and release them on the Xbox Wire.

Chyba, że Microsoft zrobi znowu 180 i ogłosi, że konferencję będzie transmitować.

Sony transmituje z kolei wszystko. Pre-show, konferencję i round table po wydarzeniu z Yoshidą, Davidem Caged'em, scenarzystą AC4: Black Flag i tajemniczym gościem (pewnie ktoś od jakiejś zapowiedzi).

Hype.

@jadący na gamescom

I'm jelly.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawa Microsoftu to będzie echo E3. Nowy ex tego nie zmieni. Liczę na jakiś gameplay z Quantum Break i podanie powodu, dla którego znowu jak zwykle powinienem rzucać portfelem w Remedy.

Sony to nie wiem. Aktualny lineup dostanie pewnie gameplaye, ale za bardzo mnie exy z pierwszego rzutu nie interesują, więc średnio. Chyba że powyciągają rzeczy z paczki 20 exów, które podobno się tworzą na PS4. Swoją drogą obstawiam, że Sony może też wyjawić jakiś duży exclusive na PS3 na 2014 rok - tak żeby pokazać że tworzą fajne gry na starą konsolę nawet po wprowadzeniu nowej, bo to też robi dobry PR PS4. Będą pewnie też jakieś rzeczy na Vitę, ale handheldy mnie nie obchodzą.

W sumie najbardziej liczę na EA. Jakiś gameplay z Dragon Age Inquisition po wyjawieniu sporej ilości informacji w ostatnich tygodniach byłby na miejscu. Może reveal nowego IP od BioWare? Na Visceralowe Star Warsy pewnie jeszcze za wcześnie, minęło dopiero pół roku od Dead Space 3, a oni chyba od klapy Dante's Inferno robią po jednej grze naraz. Chętnie rzucę też okiem na Simsy 4, ocb w ogóle, bo po pierwszych screenach wyglądają identycznie jak trójka, a nowa cyferka jednak zawsze wprowadzała do serii dużo nowości.

No i oczywiście liczę na jakiś tłusty, soczysty gameplay z Wasteland 2. Z Kickstarterowych smakowitości nie obraziłbym się też za jakieś nowe rzeczy dotyczące Dreamfall Chapters. Może Nintendo je wyciągnie, skoro RTG ogłosiło wersję na Wii U (jedyna multiplatforma na świecie która wychodzi tylko na PC i Wii U, Ragnar, what the hell)?

Niespecjalnie zdziwiłbym się też, gdyby Bethesda pokazała nextgenowego Fallouta 4, bo on nadchodzi na bank - chociaż z drugiej strony Fallout jest marką mocno amerykańską i pokazywanie go w Europie wydaje się trochę dziwne. VGA? I może wreszcie Bethseda pokaże jakies materiały z Preya 2, które utną to męczące będzie-nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, Nintendo szykuje się chyba na TGS... a szkoda, bo myślę, że gamescom jest bardziej międzynarodowy, ale może się mylę.

Jadę na ostatni dzień, więc konferencji raczej nie obejrzę, ale za to mam ochotę ograć demo Watch_dogs, aby się przekonać czy warto tę grę kupić. Ogólnie interesuje mnie bardzo ubisoft. Nintendo swoim lineupem mnie trochę zawiodło. Niby jest Mario Wii U, Mario kart 8, ale gdzie SSB, gdzie X, Bayonetta. Wind Waker to dla mnie must have bez gadania, ale i tak się nie powstrzymam żeby pograć :D

Jakby pokazali nową Zeldę i jej demo to byłbym w siódmym niebie, ale wiem, że to tylko marzenie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli MS nie puści strima, to i tak dziennikarze i serwisy wszystko raz dwa rzucą w eter - nagrane mikrofalówkami ale jednak,

więc strata to żadna.

Zauważyłem że od prezentacji PS4 większość znajomych mocno stawia na Sony, moim zdaniem to przesadzone, ale kto wie - może sypną nową porcją gier PS4 - Vita ? Byłoby cudownie.

Również Ubisoft jest mocno wyczekiwany, niestety ale mnie nic poza nowym Prince of Persia nie zadowoli, Asasyny się przejadły, WD to przeróbka Asasyna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo albo przeoczylem, albo nie doczytalem. Drugiego zaś ciekaw jestem, bo to jest zależne od szybkości zakupu konsolki.

1.Czy do PS4 bedą dorzucac (jak w nowym xboksie z tego co wiem) headset? I czy obecne headsety działające z PS3 bedą kompatybine z nowa generacja?

2.Niedlugo po premierze można było zamówić pre order za bodajże ok. 1700-1800 zł, a konkretnie chyba 1749. Teraz natomiast można kupić tylko "gwarancje dostępności" za 100 zł ... czy więc cena może pójść w górę (w stosunku do ceny pre orderu) czy raczej nie?

Z góry dzięki za odpowiedz.

Edytowano przez TvSuperStar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można się jarać Ubisoftem na GamesComie. Znaczy mają fajny lineup, ale wszystko poza South Parkiem od nich już widzieliśmy w dużych (w przypadku Watch_dogsów i AC4 nawet za dużych) ilościach. PoPa nowego nie będzie raczej, a Beyond Good & Evil 2 zapowiedzą pewnie wtedy, kiedy Valve ogłosi Half-Life 3.*

W ogóle to ten GamesCom talk chyba jest trochę offtopowy.

@up:

1) PS4 zawiera headset.

2) Na logikę nie powinno iść w górę, bo cena w dolarach czy euro jest ustalona sztywno. Wahania mogłyby chyba w teorii zależeć od kursu walut (słabsza złotówka mogłaby skutkować wyższą ceną), ale nie sądzę żeby SCEP zdecydowało się na taki ruch.

*since we can't use "one day after Duke Nukem Forever launch" phrase anymore...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mówić o konsolach, których nie ma, i jeszcze ciężej ominąć najblizszy, poświęcony im duży event :D Odnośnie Ubi na GC, mnie mało co interesuje z ich dotychczas pokazanych gier - Watch Dogs to taki mix GTA + AC, a obie serie już dawno przestały mnie kręcić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,14458987,Fighter_Within___nowy_Xbox__nowy_Kinect_i_nowa_gra.html

Ubi zapowie boksowanie się z Kinectem. Przy lepszej responsywności kamery na X1 gra może być fajna.

Ale mam nadzieję, że to nie ten duży ex. Chyba nie, bo plotek o Crackdown 3 jest dużo, a Microsoft właśnie zarejestrował domenę na coś co się nazywa Fable Legends (obawiam się, że będzie to MMO...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe czy ta gra Ubi na Kinecta będzie słaba jak np. Dragon Ball Kinect. Może zrobią z kinecta coś bardziej dla graczy, nie dla dzieci i casuali. A [CIACH] zniszczył markę Fable, 3 to bardzo słaba gra, może seria wstanie na nogi. A i może ktoś wie z jakimi grami będzie można kupić PS4 (chodzi mi o takie razem z konsolą, w pudełku).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesujące. CVG (całkiem wiarygodne źródło informacji) pisze o tym, że ta "niezwykła ekskluzywna gra na XBONE" to 3rd party, które będzie bundlowane z każdą konsolą w Europie bez dodatkowych kosztów. Taka forma zaoferowania większej wartości w obliczu niższej ceny PS4. To pewnie Fighter Within.

O BOŻE! WSZYSTKO CO MICROSOFT PRZYWIÓZŁ NA GAMESCOM TO BIJATYKA NA KINECTA XD

MCV UK pisze z kolei, że to nie niezapowiedziana gra i nie ex. To ponoć FIFA 14. Jeśli to prawda to XBONE w wyścigu o Europę dostał ogrooooomny boost.

Z drugiej strony barykady kiepsko. Order 1886 tylko za zamkniętymi drzwiami dla pismaków. Welp.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps4-bundles.png

Czym sie różnią te droższe o 60$ wersje oprócz gry w zestawie? Chyba, ze chodzi o to, ze w droższych wersjach są exclusive'y ... jeśli tylko tym to wezmę ... kurcze, nie wiadomo. Albo AC, albo CoDa, albo Battlefield 4 jeśli sie w nim zakocham grając na PS3 i rozstać sie z nim nie będę chciał. Gdybym wybierał z tych droższych to Killzone, albo Drive Club, ale muszę trochę o tej gierce wiecej dowiedzieć, za co zreszta właśnie sie biorę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo Battlefield 4 jeśli sie w nim zakocham grając na PS3 i rozstać sie z nim nie będę chciał.

Szczerze wątpię abyś dał radę się zakochać w BF4 na PS3, biorąc pod uwagę jak średnio radziła sobie na tym sprzęcie ''trójka". Podejrzewam, że nadal ograniczeniem będzie kiepski model sieciowy PS3 i bitwy dalej będą toczyć się na pomniejszonych mapach i w maksymalnie 24 graczy, co właściwie eliminuje dużą część zabawy z Battlefielda. Lepiej od razu skup się na PS4, tam wszystko powinno być znacznie lepiej.

Niby offtop, ale ciągle w temacie konsol, I'm right? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo Battlefield 4 jeśli sie w nim zakocham grając na PS3 i rozstać sie z nim nie będę chciał.

Szczerze wątpię abyś dał radę się zakochać w BF4 na PS3, biorąc pod uwagę jak średnio radziła sobie na tym sprzęcie ''trójka". Podejrzewam, że nadal ograniczeniem będzie kiepski model sieciowy PS3 i bitwy dalej będą toczyć się na pomniejszonych mapach i w maksymalnie 24 graczy, co właściwie eliminuje dużą część zabawy z Battlefielda. Lepiej od razu skup się na PS4, tam wszystko powinno być znacznie lepiej.

No zobaczymy ... mam nadzieje, ze wieści przedpremierowe dadzą mi obraz sytuacji. Zależy to tez od tego jak dobrze sie będę bawić w nowym GTA - gra zapowiada sie na dlugie godziny ... szczególnie multi. Jednakże wracając: nie chciałbym popełnić tego błędu co i w BF3 gdzie w becie bawilem sie przednio, ale pełnej wersji nie kupiłem jak wyszła. A ja mam ogółem tak, ze jeśli chodzi o gry sieciowe to od pewnego czasu kupuje albo w dniu premiery (+ew. do 10 dni pózniej) albo juz nie. Może głupi nawyk, ale w niektórych produkcjach sie sprawdza, szczególnie jeśli na grę poświęcasz sporo czasu, ale zachowując normy rozsądku, a nie "campisz" przed tv po nocach i nadrabiasz stracony czas tongue_prosty.gif Jest jeszcze możliwość, ze pójdę jednak w stronę PC i kupię lepszy piecyk, a PS4 pózniej i to z monitorem lub mniejszym TV i bez bajerow ktore zamierzalem kupić i wtedy kupię wersje BF4 na PC. Ma to swoje plusy, jednak ja, od kiedy mam PS3 (w przypadku PS2 jeszcze tak tego nie czułem, a pierwsza PS-ka to tylko "dodatkowa" historia) wole na niej grać. I ... o ile na przykład z CoDem na PC mam przemile wspomnienia tak Battlefield nigdy mi nie podszedł ... w przeciwieństwie właśnie do konsoli na której moim zdaniem beta "trójki" była super, a bad company 2 dało mi wiele frajdy, mimo, ze grałem juz za czasów gdy znalezienie pełnego serwera w tej grze graniczylo z cudem.

[CIACH] -- Zapoznaj się z zasadami cytowania postów. -- Artius

No, jeśli padzik + exclusive robią różnice w cenie to ja chętnie dopłace smile_prosty.gif

Nie wezmę jednak Drive Club, tylko ewentualnie zainwestuje w PS+ (gdzie będzie dostępna jego multi wersja), chyba, ze mnie czymś zaskoczy ...

Edytowano przez Artius
Powód edycji: Dopisek moderatora
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubi zapowie boksowanie się z Kinectem. Przy lepszej responsywności kamery na X1 gra może być fajna.

VG Leaks zapewniło swego czasu twarde dowody w postaci danych. Kinect 2 jest lepszy niż pierwszy, ale dalej jest do bani.

Znowu tylko gry taneczne i fitness.

EDIT: film wyparował. Posting a gif -> http://abload.de/img...atencynezqm.gif Sporo winy za taki lag ponosi Ubisoft, ale znowu. Third party ex. Microsoft musiał dać zielone światło, żeby zaprezentować ten tytuł w takim stanie.

Lepiej od razu skup się na PS4, tam wszystko powinno być znacznie lepiej.

Well duh. Dziwią mnie teksty o tym, że PS4/XBONE nie warto brać, bo wszystko będzie na PS360. Każda multiplatforma w wersji na PS360 to inna, gorsza gra. Destiny, MGSV, Watch_Dogs, AC4, BF4, itp. Może CoD: Ghosts będzie na nowych konsolach porównywalny do tego z obecnych. Jeśli ten pierwszy, kiepski pokaz był z "ładniejszej" wersji na PC to Ghosts na PS4 i XBONE będzie na poziomie Black Ops 2. Tyle, że będzie mniej kolorów.

Tymczasem zaraz Microsoft. Announce PGR5 + delay FM5 or bust.

EDIT2: itsnothing.gif

Nic dziwnego, że się MS nie spieszył z transmitowaniem.

- co-op based Fable + CG trailer - Pas

- Indies - lepiej późno niż wcale. Dalej się jednak upierają, że egzemplarz dla konsumentów to devkit lol.

- RARE + Kinect - Rest in peace

- FIFA - całkiem duże z punktu widzenia EU. Ultimate Team Legends tylko dla Xbox i darmowa FIFA do pre-orderów w EU. Liczba zamówień przedpremierowych musi być tragiczna w EU. Still. PS4+FIFA kosztuje mniej niż XBONE. MSoft musi wykręcić jakiś ruch, żeby udowodnić, że kamera to dodana wartość, a nie gimmick.

EDIT3:

Nie każdy FIFĘ dostanie lol

oI3wUem.png

Megaton

+to nie dysk, a kod do pobrania

Zastanawiający jest też brak daty. Niby wiadomo, że listopad, ale liczyłem na coś konkretnego.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Fable to widziałem tylko trailer -> http://www.xbox360ac...h-Trailer].html

Odnośnie FIFY, to zawsze fajnie, że dodają coś więcej do pudełka, ale jednak wolałbym coś innego. Mogliby poświęcić jednego z exów i zrobić bundla za te 429 funtów, jeszcze trochę to dorzucą drugiego pada w gratisie :D

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RYSE wygląda fajnie.

, ale teraz zamiast slow-mo i wyskakujących przycisków mamy "tylko" slow-mo i kolorowe ramki wokół przeciwników korespondujące z kolorem przycisku. Wygląda to czyściej i chyba tylko Crytek wybrał na E3 tragiczny fragment. To chyba ta pierwsza gra ze startu XBONE, która mnie interesuje(#Forzaboycott). Szkoda, że to tylko co-op. Po tym jak zobaczyłem jak działa multi w GoW: Ascension spodziewałem się, że tutaj dostanę to samo, tylko nowej generacji. Z drugiej strony to spowalnianie czasu i nacisk na "cinematic" mógłby spowodować, że to by w multi nie zadziałało. Meh. Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...