Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

A ja bym prosił w najbliższych miesiącach o:

Splinter Cell: Blacklist

Call of Juarez: Gunslinger

Rayman: Legends albo chociaż Rayman: Origins

a o Assassins Creed ][ prosić nie śmiem, choć z drugiej strony i o jedynkę prosić nie śmiałem, a tu proszę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dead Space nie będzie, bo EA nie udziela licencji na sprzedaż swoich gier pismom.

Metro 2033 może mogłoby być, ale szczerze mówiąc ta gra była już rozdawana na lewo i prawo za grosze, dorzucana wszędzie za darmo... Trzeba było bardzo się postarać, żeby jej nie mieć. Chociaż w CDA jej jeszcze nie było, więc... Kto wie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zobaczyłbym w nowym numerze:

- Wiedźmin (1 lub 2 ewentualnie obie cześci smile_prosty.gif )

- Mortal Kombat IX

- Deponia ( jeśli nie było jeszcze)

Wtedy byłbym ogromnie happy smile_prosty.gif

Edytowano przez Zikor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 1 był na tyle mocno przeczołgany przez rozmaite promocje, że dziwię się, że ktoś, kto się interesuje tą grą jeszcze jej nie ma, już pomijając fakt, że jest to gra, o którą można się było prawie dosłownie potknąć na ulicy... Jakoś bym w sumie nie chciał dostać Wieśka w CDA, właśnie z tego powodu, że wszycy zainteresowani (lub przeważająca większość) tą grę posiada już od jakiegoś dłuższego kawałka czasu. Podsumowując totalnie nie rozumiem w chwili obecnej stękania o to, żeby dali tę grę na pełniaka.

Edytowano przez Sosna564
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynka i zabójcy są w takiej cenie teraz że aż głupio prosić o nie w CDA, co chwile są na promocji (teraz też).

No i fakt że zapewne cała masa zainteresowanych już ma obie gry, więc mało kto byłby szczęśliwy widząc je w CDA : p

Edytowano przez Adecki90
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno to stękać, drugie to wyrazić chęć. Ten temat jest po to, by 4 fun wyrazić swoją opinię na temat tego co konkretna osoba chciałaby w CDA na płytce dostać. Wypowiedź należy do danej osoby i nawet jak sobie wybierze Goat Simulatora lub gre która wszędzie jest już praktycznie darmo, nie powinno sie krytykować tego. Owszem można powiedzieć, że się nie zgadza z danymi propozycjami, ale uznawać dany pomysł za "głupi"? Troszkę mi to nie bardzo pasuje, bo ktoś może tych wszystkich promocji nie śledzić. Sam mam obie cześci, ale sądzę, że dla ludzi którzy ograniczają się do tego co w CDA dostaną taki prezencik byłby w sam raz.

Przy okazji do swojej listy chętnie dorzuciłbym kod do WoT'a bo dawno nie było smile_prosty.gif

Edytowano przez Zikor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla ludzi którzy ograniczają się do tego co w CDA dostaną taki prezencik byłby w sam raz.

Wiesz, w czasach, kiedy CDA miało 200 stron, dwie płyty CD i każdy pełniak był na wagę złota + Internet w Polsce był wolny jak babcia na przejściu dla pieszych to mógłby być argument.

Dzisiaj mamy do czynienia z raczej świadomym graczem jeśli chodzi o ceny i promocje. Ludzie, którzy zaglądają na stronę CDA co chwilę mają newsa z promocjami na gry. To jest tylko jedno miejsce, nie będę wymieniał wszystkich. Dodaj do tego fakt, że CDA danie pełniaka na płytę musi się opłacać. Czyli musi przyciągnąć dużo ludzi, żeby to kupili. Komentarze na Internecie o treści "fajnie, że dali takiego pełniaka" żadnej korzyści materialnej Bauerowi (wydawcy CDA) nie przyniosą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę:

- Plants vs Zombies 2 It's about time w wersji na PC (chyba nie ma tej wersji jeszcze niestety, ale poprosić nie zaszkodzi)

- PuzzleQuest 2

- Climb to the top of the castle (pełną wersję, kiedyś daliście początek i pamiętam że całkiem mi się podobało)

A o większe gry nie proszę bo i tak coś dla siebie znajdę w tym co wrzucicie w kolejnym miesiącu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz jestesmy przy klasykach bo w nastepnym numerze faraon, to ja bym ladnie prosil zeby wrzucic na plytke Claw!(Kapitan Pazur). kiedys sie gralo, gierka byla przednia, mialem kopie chyba z cybermychy. niestety chyba juz oddalem jakims dzieciakom duza czesc zbioru gierek z gazet i prawdopobnie kapitan poszedl wlasnie w tym pudle. szukalem nawet w necie, ale chyba jakos nie umiejetnie bo w cyfrowej dystrubucji nigdzie nie widzialem.

byloby milo, ale pewnie nie ma co liczyc:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darkdarius

Dla Twojej wiadomości mam obie części Wieśka, po za tym wiem, że licencja jest znacznie droższa od samej gry, ale jak widzę nie zrozumiałeś co napisałem wtedy. Po prostu Wiedźmin był wiele razy przeceniany i mało kosztuje obecnie i co to jest dla gracza, po co mają dawać coś co i tak większość czytelników posiada(jak nie wszyscy).

Zresztą dają co mogą, a i tak zawsze się znajdzie taki co ponarzeka bo bez tego żyć nie można.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...