Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

@q123AS

Singularity - bardzo dobra gra, tyle że ją mam (z Biedronki) i z tego powodu nie chciałabym jej drugi raz :icon_wink: ... ale dla tych co nie mają: kupujcie, bo zaprawdę powiadam, że jest ona super :icon_smile: ...

=====

Jak wspomniał jeden z kolegów powyżej - fajnie byłoby mieć coś nowego na Steam ... a najlepiej Civilization 5 :icon_twisted: (z dodatkami) ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jakiś Falloucik :>

Nie pogardze nawet Fallout'em 2 + restoration project 2.1.2b + spolszczenie, bo wygląda naprawde ok ;P

Takie pytanie, nie dało by rady dawać raz na jakiś czas dodatków do gier które były dołączone jakiś czas temu? Opłacalne by to było wgl?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na Steam, trafiłem na taka grę The Hunter. Bardzo mi się spodobała, a chyba nie było jeszcze czegoś w tym rodzaju na CD-A. To zamiast, lub w połączeniu biggrin_prosty.gif z grą Dracula, było by dla mnie wielce git. ;)

Edytowano przez darkdarius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogli by

moglibyście

możecie dać na płytce pierwszą część warhammera 40.000 w antologi lub pojedynczo bardzo fajnie by było bo dwójka była niestrawna wiedżmin 2 też by fajne było ale bez jedynki bo znam ją na wylot

Edytowano przez saruman3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi mówi, że jednym z pełniaków w przyszłym numerze będzie Fallout New Vegas.

A moje podejrzenia wzięły się stąd, że w modulatorze jest mod do Fallouta N.V. i menadżer modów do niego.chytry.gif

Dawno nie było żadnych modów do niego, a tu ni z gruszki, ni z pietruszki i bach. To podejrzane. chytry.gifchytry.gifchytry.gifchytry.gif

@down Zobaczymy, zobaczymy. ;)

Edytowano przez darkdarius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 1 i 2 był tyle razy przeceniany, że można było kupić za tak małe pieniądze, a i nawet teraz w normalnej cenie to jest mało. W tym roku czy poprzednim Wiedźmin 2 był nawet za darmo na GOG.

To se kup. :D

Licencje gier, o wiele więcej kosztują niż pojedyncze egzemplarze.

Mod do New Vegas + fomod dały mi nadzieje : D chciałem zakupić niebawem obydwie części tzn. 3 GOTY + New Vegas Unlimited z Premium Games ale chyba się wstrzymam na jakiś czas.

Może dadzą, bo na Nexusie znalazłem parę superowych modów.

CD-A proszę o Fallout New Vegas i Draculę. Plissssssssssssssssssssssssssss

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał DMC (jedną z pierwszych części) żeby mi poszedł na kompie z prockiem 2,6GHz i 2GB RAM ;)

PS. Ja kupiłem gamebook Wiedźmin 1 (2 dni temu) za 25zł w empiku.

Edytowano przez blady95
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźminy oba to już każdy powinien mieć :P za gamebooka z jedynką dałem coś koło 20zł, dwójke ogarnąłem za 30zł. Wiadomo, obie edycje rozszerzone, także wolałbym nie widzieć ich w cda ^^ ...a zresztą co mi tam, jak będą to będą : P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będą. :)

Ja czekam na jakieś przygodówki. The Book of Unwritten Tales 2 jest jeszcze chyba poza zasięgiem, ale The Book of Unwritten Tales: The Critter Chronicles mogłoby już być jako dopełnienie jedynki, która ukazała się w CDA. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...