Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

Po Kotorze 2 mam nadzieję, że częściej będziecie zamieszczać takie starsze klasyki. Osobiście chciałbym bardzo w CDA zobaczyć Vampire the Masquerade: Bloodlines. Obecnie chyba nigdzie nie można jej kupić w edycji pudełkowej, a o grze krążą bardzo pochlebne opinie. A idąc tym tropem można by zamieścić gry, które jakiejś popularności u nas nie zdobyły jak pierwszy Deus Ex, System Shock 2. Myślę, że wiele osób z chęcią powróci do klasyki. :)

Ja wymarzyłem sobie zagrać w Wiedźmina 1. Licencja na niego pewnie nie jest droga. (jak znam życie wiele osób mogłoby narzekać ",że stare... itp)

Nie tyle stare, co każdy zainteresowany już grał. Pewnie W1: ER można wyrwać już za kilkanaście złotych, W2 też można kupić za niewielkie w sumie pieniądze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już daliście kotor'a 2, którego nie mogę uruchomić, to dajcie od razu Severance: blade of darkness. Fajny staruszek, który będzie się zapierał nogami i rękami, żeby pójść na nowym sprzęcie, a jak już pójdzie, to czasem mgłą zajdzie, czasem będzie chodził 2x szybciej itp...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę Drakulę

Proszę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prince580 Jak ci jakiś moderator da osta albo bana, to cie rozwali. Lepiej pisz normalnie i nie wychodź po za pole wydzielone do pisania.

Edytowano przez darkdarius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Kotorze 2 mam nadzieję, że częściej będziecie zamieszczać takie starsze klasyki. Osobiście chciałbym bardzo w CDA zobaczyć Vampire the Masquerade: Bloodlines. Obecnie chyba nigdzie nie można jej kupić w edycji pudełkowej, a o grze krążą bardzo pochlebne opinie. A idąc tym tropem można by zamieścić gry, które jakiejś popularności u nas nie zdobyły jak pierwszy Deus Ex, System Shock 2. Myślę, że wiele osób z chęcią powróci do klasyki. smile_prosty.gif

Hehe a jednak, kto by pomyślał, że tak szybko zobaczę Bloodlines w CDA. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arturzyn Dlaczego miał by przestać z MK9 każdy może prosić o co chce, i ja tez poproszę o Dracule Początek lub Antologię a teraz także mile widziana była by jakaś ścigałka bo dawno nie było. Ale Dracula na pierwszym miejscu jest. :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...