Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

Hem, hem, hem........Czekam na jakieś Indie lecz, interesuje mnie również coś typu.........Mafii (Gdzieś 2 dysk mi się zapożyczył :D) hym, hym, hym......Call of Juarez lecz jak by miało być coś ,,lmocnego'' wybieram.........(werble)....... Child of Light :D

Więc Ave Gandalf tovarische broni !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to będzie raczej pytanie niż życzenie, ale ostatnio kupiłem sobie Bioshock Infinite, ogólnie gra jest epicka, lecz chciałbym zagrać też w poprzednie części, szczególnie w Bioshocka 1. Grałem w jego demo dawno temu i tu pojawia się pytanie - Czy cdaction dało kiedyś właśnie bioshocka do magazynu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry które są w zasięgu covera CDA (może już któraś była): Alpha Protocol, Amnesia, Penumbra, Venetica, Neverwinter Nights 2, Risen, Two Worlds II + dodatek, Oblivion z dodatkami (modziki przy okazji też byłyby mile widzane), przygodówki z serii Art of Muder (nie zauważyłem by w którymś numerze jakaś część była, dziwię się), BioShock, Bulletstorm, Spec Ops: The Line, TRINE.

Niektóre z nich mam, więc nie jest to tak, że wymieniam tylko gry, które ja bym chętnie widział. No i chyba wszystkie "klasowo" są gorsze od wielu pełniaków, które do tej pory były w CDA (Alan Wake, Deus Ex: Bunt Ludzkości, DMC 4, RE 5).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym prosiła o "American mcgee's Alice". Staroć co prawda, ale to jest bardzo fajny staroć, aktualnie nigdzie niedostępny. Jak ktoś zamówił "Alice madness returns" w przed premierą to ma dostęp, tyle że o grze się dowiedziałam dwa lata po premierze więc jest tak jakby grubo po ptokach. icon_sad.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał, żeby CDA uruchomiło dział powtórkowy. Kiedyś nie kupowałem CDA, ba w ogóle nie wiedziałem że takie pismo w ogóle (wstyd) istnieje! U kogoś ze znajomych, widziałem ostatnio na półce takie perełki np. Bloodrayne. Bardzo chętnie zagrałbym w tą grę jeszcze raz (grałem milion lat temu). Kiedyś widziałem w Makro wersję pudełkową za 30PLN, ale jakoś nie miałem wtedy pieniędzy na takie zbytki.

Inne stare gry, które chciałbym zobaczyć w CDA to: Project I.G.I. (pierwsza część), Overboard!/Shipwreckers, Hidden & Dangerous, Age of Empires 2. Takich gier jest pewnie więcej, ale w tej chwili tytułów nie pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Divinity II: Ego Draconis

Gra z 2009 roku i staniała ponadto wydawcą Ubisoft- no ogólnie wygląda jak typowa gra dla CDA ^.^

Właśnie ponadto wyszła chwalona trójka.

CDA dawno dawało RPG.

Więc może by tak dwójka do CDA?

A jeszcze lepiej

Divinity II: The Dragon Knight Saga

^.^

Edytowano przez CahirMawrDyffryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak:

- Kolekcjonerka Wiedźmin 3

- Kolekcjonerka Assassin's Creed Unity Notre Dame

- Premium Hardline

- Kolekcjonerka FarCry 4 Kyrat

- Kolekcjonerka GTA 5 na PC

- Kolekcjonerka Crysis 4 (o ile zobaczymy to cudo)

Ewentualnie do tych drobnostek można by dorzucić R9 295X i w sumie to i tak za mało, więc poproszę o procesor Intel i7 4960X.

Wiem, że będziecie to wszystko pakować w kolejne numery po jednej rzeczy w każdym numerze, bo jak tu odmówić takiej propozycji smile_prosty.gif

A tak na poważnie to na prawdę chętnie bym zobaczył jakieś klasyki z dawnych lat.

Może jakiś kod do Combat Arms ? Dawno nie grałem, ale wiem, że jest bardzo dużo Polskich fanów, a kod o wartości 20-30zł byłby na prawdę dobrym prezentem.

Może też coś praktycznego ? Długopis z logiem CD Action, ale na prawdę warty tych 20-30 zł ? Może jakiś plakat Watch Dogs, Titanfall, Crysis 3 lub coś równie ciekawego :)

Edytowano przez Maszyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry, które chętnie widziałbym w CDA:

- "Assassin's Creed 2",

- "PES 2012" (lub "PES 2011").

Jeżeli powyższe byłoby (w obecnej chwili) na "nie", to może (jako drugi lub trzeci pełniak) coś z klasyki:

- "Master of Orion 3".

PS. Jako, że piszę w tym temacie :icon_wink: , to mam jeszcze jedną propozycję:

- "Assassin's Creed 4: Black Flag".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...