Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

moja prośba nie jest akurat tak wygórowana:

Sid meirer's ace patrol, gra trochę starawa, więc droga na pewno nie będzie. Proponuje też "Game Dev Tycoon" ta gra nie jest już taka stara, ale od startu była tania i jest tworzona przez niezależne studio "Greenheart games" (niezależne studia znane są z swojej przychylności do niskich cen). "Stanley Parable", "Plague Inc.: Evolved", "Don't Starve", "Retro city rampage", "Redshirt".

Gry z opisem to gry które posiadam i uważam że inni powinni w nie zagrać, reszta to gry na które ja sam poluje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta gra nie jest już taka stara, ale od startu była tania i jest tworzona przez niezależne studio "Greenheart games" (niezależne studia znane są z swojej przychylności do niskich cen)

Lolololololol

Dlaczego twoim zdaniem jeśli gra była tania od premiery, to licencja na nią powinna być niska? Co ma jedno z drugim wspólnego?

I skąd informacje, że niezależne studia chcą mniej za swoje gry. Ja nie będę udawał alfy i omegi w tej kwestii, ale coś mi mówi, że gdyby tak było, że niezależne studio bierze mniej za licencję na grę, to w CDA już dawno mielibyśmy Super Meat Boya na przykład. Jest wiele głośnych tytułów tworzonych przez studia niezależne. Jeśli one są "tańsze", to dlaczego nie mamy wysypu takich pełniaków w CDA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Trylogia S.T.A.L.K.E.R.

Było, w numerach 12/11, 7/12 i w 12/13.

Hitman - Blood Money

Było w CDA Wydaniu Specjalnym w 2010 roku.

I to wszystko bez Steama. :)

Na Maksa Payne'a i San Andreas nie masz co liczyć, bo licencje na te gry są w rękach ludzi, którzy nie sprzedają ich czasopismom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam nadzieje że kiedyś pojawi się coś z tego (prosiłbym na Steama :) ) :

6. Goat Simulator

5. Fifa World / Fifa 14 coinsy (20k wystarczy.. żeby nie było - to akurat nie jest pełniak, i nie proszę o to w wersji Steam:) )

4. F1 2013/2012 (obojętnie)

3. Saint's Row: The Third

2. Call of Juarez: Gunslinger

1. MAFIA 2

Myślę, że chociaż jeden z tych tytułów pojawi się jeszcze w tym roku w CDA. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, widze ze dolaczacie do CDA gry typu Visual Novel, jest taka wydana u nas w polsce VNka ktora zasluguje na posluch, jak dotad ma kilkuset graczy odkad wyszla na przelomie lutego i marca i jako jej zapalony gracz prosze was abyscie mogli ja wydac. Tworcy sami wwydali ja za darmo wiec pewnie byscie mogli ja dolaczyc do CDAction. PLS : )

jej adres to https://pl-pl.facebook.com/usziok

a sama gre znalesc mozna na http://dreamweaversworks.blogspot.com/

Pozdrawiam

polska VNka, pogadajcie z tworcami, i wydajcie ja, przyda sie jej rozglos : )
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...