Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2013

Polecane posty

Umiałby mi ktoś powiedzieć jak w Blades of Time wykonać Slide Attack, gdyż kombinacja (wasd + Ctrl z naładowaną jedną czachą) przedstawiona w instrukcji "abilities" na płycie nie chce działać, a dokładniej przycisk Ctrl nie działa w tej grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień będę poza granicami PL to napiszę jak to jest z tą blokadą BoT. Trochę jestem zawiedziona... no nie wiem... może skilla nie mam, bo zabija mnie to coś, co strzela świecącymi kulkami, haha. Nie przywykłam do strzelania z shotguna w siekankach... Albo rozwiązanie jest tak oczywiste, że ciężko na nie wpaść ;) Napaliłam się, bo ileż w GoW można grać, a tu klops, hehe. W zasadzie to gra nie jest zła sama w sobie - co prawda mam wrażenie, że "coś mi nie pasuje, ale nie wiem co", no ale po GoWach i Darksidersach to pewnie normalne. Grafika jest... zabawna, mech na kamieniach wygląda dziwnie... a głos bohaterki mnie... wkurza. Poza tym ogólne wrażenie dobre. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiałby mi ktoś powiedzieć jak w Blades of Time wykonać Slide Attack, gdyż kombinacja (wasd + Ctrl z naładowaną jedną czachą) przedstawiona w instrukcji "abilities" na płycie nie chce działać, a dokładniej przycisk Ctrl nie działa w tej grze.

a czy odblokowałeś wogóle ten atak? na początku on nie działa jednak po odblokowaniu już powinien

Aby go użyć musisz najpierw uzbierać ten rage meter do czaszki potem możesz go wykorzystać. tzn działa na tej samej zasadzie co spelle pod 1,2,3, musisz mieć ten licznik (rage meter)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki dziwny problem z grą Sniper: Ghost Warrior.

Mianowicie po zakończeniu instalacji gdy próbuję odpalić grę pojawia się na środku ekranu grafika z tejże gry i za jakieś 2-3 sekundy wyskakuje "Program Sniper: Ghost Warrior przestał działać" i ostatecznie gra się nie uruchamia. Co może być tego przyczyną? Bo próbowałem już chyba wszystkiego: reinstalowałem grę, wgrywałem DirectX z płyty, aktualizowałem stery do grafiki i nic.

Konfiguracja lapka: Intel Core i3-3110M 2,4GHz, GeForce GT635M 2GB, 4GB RAM, Windows 8 64-bit.

Proszę o pomoc, bo spełniam wymagania, a gra mimo to, nie działa sad_prosty.gif

Jak wybrałem zły dział, to przepraszam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol to mam chyba inne płytki heh bo na jedej mam serial do ghost na drugiej do blades ;p jest trzecia płytka o której nie wiem ?;p

Na przyszłość w takim razie sprecyzuj o jaką grę ci chodzi, bo w twoim pierwszym poście nie padła żadna nazwa gry. Założyłem więc, że chodzi o Snipera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie płyty. Ponieważ ja dopiero co kupię ten numer. I chodzi o to czy Sniper Ghost Warrior wymaga do działania Steama lub Internetu. Ponieważ nie mam ani tego ani tego a chciałbym pograć. Drugie pytanie to to czy jak bym kupił jeden egzemplarz magazynu to czy mógłbym zagrać na LAN-ie z moim tatą? Na płycie jest uniwersalny klucz czy może trzeba pobierać z cdaction.pl? Jak to jest? Czy mógłbym z jednej płyty pograć na dwóch komputerach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymaga do działania Steama lub Internetu. Ponieważ nie mam ani tego ani tego a chciałbym pograć.

HĘ? Jakim cudem więc napisałeś posta? blink_prosty.gif

Z internetu w komórce, u kolegi, dziewczyny, w bibliotece, z hotspotu wi-fi, od dentysty czy babci. Jeśli się nie ma netu w domu, to nie oznacza to, że nie ma go w ogóle ;)

Jak to jest w końcu z tym Blades of Time? Jest blokada regionalna czy nie?

Niestety jest. Na innym forum zostało to potwierdzone naukowo, za pomocą wpisów w rejestrze Steama.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...