Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2013

Polecane posty

Po naciśnięciu "graj" na Steamie lub po dwukliku na ikonkę na pulpicie czy gdzie tam trzymasz gry, Uplay uruchomi się automatycznie i z jego poziomu musisz odpalić poprzez "graj" CoJ-a. Tak przynajmniej działa to u mnie smile_prosty.gif

Aha, w ten sposób.. Dzięki, tak pytałem tylko profilaktycznie, bo najpierw muszę zwolnić trochę miejsca na dysku i tylko dodałem sobie grę do biblioteki na Steamie.

Swoją drogą ja tam jestem bardzo zadowolony z tego, że gry z CDA wymagają Steama. Teraz w szczególności, gdyż mam uwalony napęd DVD i żeby zagrać w grę z CDA musiałem zawsze tworzyć obraz płytki na innym komputerze, albo kopiować pliki instalacyjne, a tak to sobie ściągnę spokojnie i mogę grać bez kombinowania. Trochę trzeba poczekać, co prawda, ale mi to nie przeszkadza aż tak bardzo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer 02/2012:

Ja wiem, że wydawca naciskał na terminy, ja wiem, że noga spuchła, że ząb bolał itd. Ale to tytuł, który nie powinien był nigdy opuścić jakiegokolwiek studia.

Gra była nieprzemyślana, nieskładna i fatalnie wyreżyserowana

The Cartel stworzony był szybko, pod dyktando wydawcy (...) i to się zemściło.

...czyli jak zniszczyć sobie markę na własne życzenie. Coś jak Adamek, który uznał, że podskoczy Kliczce. Było warto?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey..Czy gry na CDA dop ktorych potrzeba steama pobieraja cos z netu czy nie? Ja mam slabe lacze, 5kilobajtow na sekunde to norma i takie dlatego omijam gry do ktorcyh w jakikolwiek sposb potzrebny jest internet. Wiec dla takich osob jak ja dawanie na plytach gier do ktorcyh zaintalowania / odpalenia potrzebny jest steam jest gorzkim rozwiazaniem. Ale rozumiem ze postep i takie tam rzeczy. No szkoda ze nie w calej Polsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Jeastem nowy i mam problem dotyczacy gry Company of Heroes tales of valor.

Gdy robie nowe konto wypelniam cala tabelke i dusze graj a tu mi wylatuje ze konto zablokowane.

Z gory dzieki za odpowiedz. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z CD-Action. Nie róbcie więcej mi takiej przykrości i nie dodawajcie więcej gier ze Steam'a. To wielki SYF jest i nic więcej. Zamiast grać to czekam aż się gra pobierze. Dno z tym Steam'em jest. Dlaczego nie można zainstalować gry z płyty? Przecież jest tam coś co waży ponad 6GB!!

Jeszcze raz proszę, chroncie nas przed Steam'em i jego pochodnymiicon_rolleyes.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubro - albo ja mam komputer made in china, albo nie da się zainstalować z płyty. U mnie Windows Media Format 11 instalował się 2 godziny i nie miałem informacji o końcu, wiec posłałem instalację w diabły, a sam zacząłem pobierać grę z serwerów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@haamukuva - Przecież możesz zainstalować grę z płyty. Rozumiem, że niektórzy narzekają na Steam dla zasady, ale przynajmniej się postarajcie następnym razem.

Mnie te narzekania wręcz śmieszą, same argumenty wymierzone przeciwko różnym platformom są jak złej klasy żart, który jest pozbawiony dobrego smaku :) każdy kto gra w oryginalne gry wie o tym, że wiele z nich wymaga połączenia z netem i posiadania aktywnego konta na steam, originie czy uplay. Dla mnie jest to pewne zabezpieczenie dzięki czemu jak płyta z grą (broń boże) się zepsuje to dalej mogę grać w tą grę :P jedynym minusem jest wymaganie stałego połączenia z internetem, i jak miałbym już narzekać to bym psioczył na to xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@traton

Ja bym dodał nawet, że STEAM nie raz ratuje mnie od zbędnego zachodu jakim jest przerzucanie zawartości płyty na HDD lub wręcz od reklamacji pisma.

Niestety, sprawa jest taka, że płyty dwuwarstwowe dodawana do CDA niekiedy niezbyt się lubią z moimi napędami, a wtedy wszystkie problemy rozwiązuje szybka aktywacja klucza w tej cyfrowej platformie.

Powiem szczerze, że kiedyś, kiedy byłem młody i głupi, a dostęp do internetu i gier był dość ograniczony grałem w nielegalne kopie. Potem jednak, gdy dojrzałem do tego, aby doceniać pracę jaką wkładają twórcy w tworzenie gier, też początkowo byłem nastawiony sceptycznie do takich aplikacji jak STEAM. Niechęć brała się raczej z niewiedzy i czegoś w rodzaju buntu "a po co mam coś instalować!".

Na dzień dzisiejszy mogę z całym przekonaniem stwierdzić, że najgorzej jest zacząć. STEAM niesie ze sobą znacząco więcej zalet niż obciążeń i nie wyobrażam już sobie gamingowego życia bez niego :)

Co innego kwestia, że platform cyfrowych przybywa jak grzybów po deszczu, a takie "rozbicie" swoich gier pomiędzy różne aplikacje, zaburza dość znacząco ideę tworzenia zwartej społeczności graczy.

@Top:

Wszyscy, którym nie rusza instalacja z płyty...

Jeśli przeszedłeś pozytywnie aktywację klucza w STEAM i o zgrozo zaczęła się instalacja z neta wystarczy:

  • włożyć do napędu płytę i upewnić się, że się odczytała/zadziałała (np. uruchamiając Menu CDA)
  • przejść do biblioteki gier w STEAM, kliknąć PPM nazwę instalowanej gry i wybrać "usuń zawartość lokalną..."
  • po usunięciu niekompletnej instalacji, wystarczy uruchomić instalację z poziomu płyty (!), luncher zapewni, że proces przeprowadzi się z wykorzystaniem danych z DVD.
  • Nie dziwić się, że ostatecznie STEAM pobiera część danych z sieci. Spowodowane jest to tym, że mogło ukazać się jakieś świeże uaktualnienie oraz tym, że pliki instalacyjne na płycie są pozbawione plików wykonawczych .exe, które muszą być dociągnięte z sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, trochę racji jest z tymi płytami. Sam miałem już parę razy sytuację, że instalacja gry z płyty trwała niemiłosiernie długo [ Painkiller H&D i Torchlight II (już wersja kupiona w sklepie)]. Prawdę mówiąc, nie wiem czym to jest spowodowane. A co do samego Steama, zacząłem go używać ok. 1,5 roku temu przy okazji kupna MW2. I trzeba przyznać, jest to jedyna dobra platforma zbierająca gry i ich statystyki ( Origin ssie po całości, a Raptr opłaca się używać, jeżeli posiada się konsole).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orgin przynajmniej potrafi ściągać z normalną prędkością ;o

Co do samego numeru. Clash of Heroes genialne. Graficzka w samej grze jeszcze piękniejsza niż się może to wydawać po obrazkach. Faktycznie, nie jest to aż tak skomplikowana gra i dość szybko udało mi się załapać co z czym i do czego. Strasznie przyjemnie się gra. Ściąga z człowieka czas niemiłosiernie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy gry wpisałem kod na steam do gry Call Of Juarez The Cartel włącza mi sie Uplay ale miałem konto już to sie nie musiałem rejestrować ale przejdzmy do rzeczy gdy loguje sie pisze tak "Prawdopodobnie wystąpił problem z podłączeniem do internetu.Sprawdź ustawienia lub włącz tryb offline." nie moge włączyć trybu offline ponieważ pierwszy raz mam Uplay na kompie co mam zrobić ?

Może to przez to że z płyty nie zainstalowałem Call Of Juarez a odrazu wpisałem kod na steam pomóżcie prosze !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@haamukuva - Przecież możesz zainstalować grę z płyty. Rozumiem, że niektórzy narzekają na Steam dla zasady, ale przynajmniej się postarajcie następnym razem.

Mnie te narzekania wręcz śmieszą, same argumenty wymierzone przeciwko różnym platformom są jak złej klasy żart, który jest pozbawiony dobrego smaku smile_prosty.gif każdy kto gra w oryginalne gry wie o tym, że wiele z nich wymaga połączenia z netem i posiadania aktywnego konta na steam, originie czy uplay. Dla mnie jest to pewne zabezpieczenie dzięki czemu jak płyta z grą (broń boże) się zepsuje to dalej mogę grać w tą grę tongue_prosty.gif jedynym minusem jest wymaganie stałego połączenia z internetem, i jak miałbym już narzekać to bym psioczył na to xD

@haamukuva - Przecież możesz zainstalować grę z płyty. Rozumiem, że niektórzy narzekają na Steam dla zasady, ale przynajmniej się postarajcie następnym razem.

Mnie te narzekania wręcz śmieszą, same argumenty wymierzone przeciwko różnym platformom są jak złej klasy żart, który jest pozbawiony dobrego smaku smile_prosty.gif każdy kto gra w oryginalne gry wie o tym, że wiele z nich wymaga połączenia z netem i posiadania aktywnego konta na steam, originie czy uplay. Dla mnie jest to pewne zabezpieczenie dzięki czemu jak płyta z grą (broń boże) się zepsuje to dalej mogę grać w tą grę tongue_prosty.gif jedynym minusem jest wymaganie stałego połączenia z internetem, i jak miałbym już narzekać to bym psioczył na to xD

Zabezpiecz się przed dziewczyną . Ja osobiście tylko i wyłącznie w oryginały gram . A jak ktoś pisze z prośbą o pomoc nie śmiej się . I sam się nie ośmieszaj .

Mam 47 lat , dość długo net był czymś niedostępnym i kosmos . Nie pisać proszę o czymś co dla kogoś jest tak proste . Syn mój ma lat 19 i znudziło mu się szukać przyczyny czemu gry nie uruchamiają się . Postanowiłem dotrzeć do sedna i udało mi się . Nie piszcie głupot i nie naciskajcie abym przeklinał . To co piszą niektórzy jest normalnie chore . Nie wszystkich stać na wszystko . I taki oryginał powinien bez łachy załadować i ruszyć . Nie jakieś porady .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisać proszę o czymś co dla kogoś jest tak proste . Syn mój ma lat 19 i znudziło mu się szukać przyczyny czemu gry nie uruchamiają się .

Gratuluję zatem syna. Skoro nawet nie chce się poszukać rozwiązania tak BŁACHEGO problemu, to nie wróżę zbyt świetlanej przyszłości na rynku pracy, wszak tam też trzeba szukać... Panu zaś, proponuję zapoznać się ze słownikiem poprawnej polszczyzny i interpunkcją, przeczytać to co się napisało i pomyśleć zanim się wdusi przycisk "Odpowiedz", bo wątpię by się inni ośmieszali w tym momencie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...