Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fakenptaken

Crysis

Polecane posty

Moim zdaniem daje dużo więcej niż Far Cry. Tam klimat psuł się, gdy pojawiały się mutanty, tutaj gra nabierze rumieńców dopiero, gdy zaczną się obcy. Oprócz tego fizyka - takie rozwalania domków i dżungli jeszcze nie było, do tego możliwości pancerza wspomaganego i modyfikacje broni.

Nie, to zdecydowanie nie Far Cry na sterydach, przynajmniej dla mnie. Zresztą, zobaczymy, co powiedzą w CDA :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze. Crysis miał mieć o wiele lepszą grafikę niż zapowiadali. A ja zagrałem w demo i... nie jestem nim wcale zachwycony. Muszę przyznać że w Far Crya mi się o wiele lepiej gra. Takie moje zdanie.

PS - i mam problem. Otóż kiedy zmienię detale na niskie albo średnie. Trawa jest jakaś taka siwa, jakby bez tekstur. Na wysokich detalach tego problemu nie ma, ale wtedy gra mi się tnie. Wie ktoś co na to zaradzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-->Koki

a to co miało znaczyć... :evil:

tak, jest wybór języka, można nie instalować np. franc. albo niem. wtedy mniej miejsca na dysku stracisz.

tylko mnie osobiście drażnią gwiazdki w przekleństwach :// psują klimat.

-->wilku10

no stary .. nie dziwne ze na niskich albo srednich gra wyglada srtednio, chociaz moim zdaniem na medium prezentuje sie W MIARE nizle.. ale wystarczy odpalic na high i juz wiele rzeczy (zwłaszcza słonce, refleksy itp) sa nie-do-poznania ! a jeszcze jest ultra high.

co jak co ale wygladu nie moza Crysisowi zarzucic.. tylko trzeba mieć sprzęt który to uciągnie.

-->Sergi

biorąc pod uwagę ze FC wyszedł .. ile lat temu ? to po takim okresie czasu te wszystkie nowinki typu pancerz, modyfikacja broni (fajna zresztą, bo co jakiś czas dochodzi coś nowego jak sie znajdzie) są po prostu obowiazkiem, inaczej byłby to krok w tył.

takie rozwalanie domków itp .. wtedy po prostu zaden komp by tego nie udzwignal i technologia tez byla CIUT gorsza.. teraz to standard juz w sumie. wiec nie dziwne ze TERAZ jest a WTEDY nie bylo .. :)

wiele więcej niz FC oferował to tutaj nie ma.. chociaz są MOMENTY kiedy akcja jest naprawdę wartka i fajna. ale nie tego sie spodziewalem po tylu latach oczekiwania, ze dodadzą kilka bajerków ze znikaniem i juz NOWOSC bo tego nei bylo w FC .. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zadam pytanie:)

W misji Paradise Lost, kiedy to odnajduje się Prorok i jego skafander ulega uszkodzeniu trzeba znaleźć źródło ciepła...

Prorok wchodzi do kontenere ja zabijam chyba czterech obcych i...nic zielona kropka na mapie to zdaje się hummer, ale nie mam pojęcia co dalej...

EDIT: Poradziłem sobie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim wlasnie ukoczylem CRYSIS!!! Powiem tyle jest super ale aby podziwiac to piekno potrzebny jest super komputer, ktory udzwignie go na ultra bez zadzyszki :twisted: Final Crysis jest bardzo filmowy mi sie nawet podobal... ale gra jest stosonkowo krotka no coz pozostaje czekac na CRYSIS 2 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.....W misji kiedy stwor porywa Proroka mam wylaczyc uradzenie zaklucajace GPS sygnal kiedy to zrobie mam isc do bazy wojskowej i odzyskac wszystkie mozliwe informacje kiedy juz to zrobie dostaje zadanie zeby isc do wykopalisk chyba.....no i wlasnie tu jest moj problem pobilem kazdego w bazie ale kiedy ruszam do wykopalisk przez baze jest taki drewniany ale jest na pol zalamany i niemoge przez niego przejsc??Probowalem super skoku ale nic.......Mogl by ktos pomoc??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bel <- wyjscie jest na tyłach bazy, trzeba troche obejsc... jeśli dobrze pamiętam :)

Teraz moje pytanie kwesti technicznej, czy ma ktoś problemy z SLI ? na pojedyńczym 8800GT na takim configu ciągnie koło 28fps-ow

na SLI tylko 29, gdzie wlączyć obsługe SLI w ustawieniach ?

Procek to C2D 3,4Ghz, takze napewno nie jest to tego kwestia

WinXP Pro SP2, Drivery 169.09, jakosc ustawiona na Custom VeryHigh

r_displayinfo=1

con_restricted=0

sys_spec_GameEffects = 3

sys_spec_ObjectDetail = 3

sys_spec_Particles = 3

sys_spec_Physics = 3

sys_spec_PostProcessing = 3

sys_spec_Quality = 3

sys_spec_Shading = 3

sys_spec_Shadows = 3

sys_spec_Texture = 3

sys_spec_VolumetricEffects = 3

sys_spec_Water = 3

sys_flash_curve_tess_error = 1

e_foliage_wind_activation_dist = 30

e_max_entity_lights = 20

e_obj_quality = 4

e_particles_max_emitter_draw_screen = 48

e_particles_quality = 4

e_shadows_cast_view_dist_ratio = 0.8

e_vegetation_sprites_distance_ratio = 1.5

e_view_dist_ratio_detail = 30

e_view_dist_ratio_vegetation = 45

e_view_dist_ratio = 80

e_water_ocean_fft = 1

e_water_tesselation_amount = 10

e_cull_veg_activation = 70

e_decals_life_time_scale = 3

e_detail_materials_view_dist_xy = 4096

e_detail_materials_view_dist_z = 256

e_lod_ratio = 8

e_lod_max = 4

e_lod_min = 0

e_lods = 1

e_phys_ocean_cell = 0.2

es_DebrisLifetimeScale = 1

es_MaxPhysDist = 300

es_MaxPhysDistInvisible = 35

g_battleDust_enable = 1

g_breakage_particles_limit = 250

g_ragdollDistance = 40

g_ragdollMinTime = 20

p_max_MC_iters = 7000

q_Renderer = 3

q_ShaderFX = 3

q_ShaderGeneral = 3

q_ShaderGlass = 3

q_ShaderHDR = 3

q_ShaderIce = 3

q_ShaderMetal = 3

q_ShaderPostProcess = 3

q_ShaderShadow = 3

q_ShaderSky = 3

q_ShaderTerrain = 3

q_ShaderVegetation = 3

q_ShaderWater = 3

r_beams = 1

r_BeamsDistFactor = 0.01

r_BeamsMaxSlices = 300

r_ColorGrading = 1

r_DepthOfField = 2

r_DetailNumLayers = 2

r_DetailDistance = 12

r_EnvTexUpdateInterval = 0.025

r_DynTexMaxSize = 100

r_DynTexAtlasSpritesMaxSize = 32

r_MotionBlur = 3

r_ShadowJittering = 2.5

r_SSAO_quality = 2

r_SSAO_radius = 2

r_sunshafts = 1

r_TexAtlasSize = 2048

r_Usepom = 1

r_WaterReflectionsQuality = 3

r_WaterUpdateDistance = 0.2

r_WaterUpdateFactor = 0.01

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:

Sprzęt to Core2Duo E6600 , 2GB Ram, Radeon x1900XT 256 MB

Grałem w demko i były na Win XP opcje grafiki medium-high przy 30-40 fpsach.

Czy w pełnej wersji jest lepsza płynność gry i szansa na pełne ustawienie detali ,bo taką informację gdzieś czytałem. :?:

Jak wyglądałaby gra na tym sprzęcie w internecie przy necie Neo 512kb/s?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dekameron

Dopóki Prorok walczy nie musisz robić praktycznie nic, możesz mu pomóc, ale sam w końcu też sobie poradzi.

Po tym jak weźmiesz pozostawioną przez niego broń musisz zabić (szybko) chyba czterech obcych i ruszyć na wschód od hummera (zielona kropka na mapie) wcześniej była tam "barykada" z jakiegoś złomu. Kawałek dalej po lewej stronie znajdziesz płonący samochod i tam musisz się kierować.

U mnie problem polegal na tym, że po zabiciu obcych ta barykada nie znikała. Zauważyłem, że dzieje się tak kiedy conajmniej jeden z zabitych obcych nie pada na ziemię tylko dalej sobie wisi.

U mnie pomoglo zrestartowanie komputera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem na misji gdzie wchodzę na statek obcych. W pewnym momencie wchodzę do dużej sali, gdzie dalsza droga zabezpieczona jest jakby polem siłowym. Za polem siłowym jest sala z takimi dużymi maszynami. Tu nasywa mi się pytanie, w jaki sposób wyłączyć to pole??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...