Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ToXiC SolDiER

World of Warcraft

Polecane posty

Payment History

Date: Amount: Billing Plan: Status:

21/11/08 N/A Free Month

Active

21/12/08 N/A 60 Day GameCard

Pending

co to jest to sakramenckie "Pending" i czemu nie mogę się zalogować mimo że doładowałem konto pre-paidem?

Te magiczne "pending" oznacza jedynie że 21/12/08 skończy się czas trwania darmowego miesiąca i wykorzystana zostanie użyta przez ciebie karta pre paid. Nie ma to wpływu na możliwość logowania się, gdyż wszystko masz opłacone. Przyczyn problemów szukaj gdzie indziej (sprawdź czy masz najnowszego patcha, upewnij się że dobrze wpisujesz login i hasło, itp. itd.).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z instalacją Wowa, a mianowicie: Kiedy próbuję zainstalować wowa wszystko idzie gładko i pięknie. Najgorsze następuje jednak wtedy, gdy próbuje zainstalować patch 2.3.0. Kiedy ja szczęśliwy próbuje go zainstalować... wyłącza mi się komputer :angry: I tak za każdym razem... Próbowałem nawet ściągnąć specjalnie pirata i go zainstalować ale to też nic nie daje. Proszę, pomocy!!!

Z góry dziękuję.

Otrzymujesz na razie ostrzeżenie ustne, następnym razem trafisz do BiO. Więcej nie próbuj ściągać piratów na próbę. To nie jest ani dobre, ani słuszne wyjście.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy to 3.0.3.

Powiedz mi misiu sympatyczny gdzie kupowałes tego GameCard'a ?

comez format c: najlepszy przyjaciel człowieka.

a tak na serio, spróbój ściągnąc nowsza ve. patcha pomijajac tego tzn np. 3.0.2 i ją zainstalowac, jeśli bedzie to samo, to masz cos na windzie nawalone :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zagrać w WoW'a za pomocą 10-dniowego triala, tylko mam jeden mały problem. Podczas tworzenia account'a po wpisaniu key'a i podaniu danych proszony jestem o zaznaczenie i wpisanie numeru karty kredytowej... Tylko problem polega na tym, że nie mam karty kredytowej. Czy wobec tego nie mogę skorzystać z tego triala?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie dot. WoW'a. Na Gameplaye WoW'a WotLK z najnowszego nr czyli 12/2008 (159). Obrazek postaci jest ruchomy (rusza głową itp. tak jak w Warcraft III). Czy to zmienia się wraz z najnowszym patchem czy to jakiś addon?? Pls. O pomoc gdyż jest to bardzo fajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie dot. WoW'a. Na Gameplaye WoW'a WotLK z najnowszego nr czyli 12/2008 (159). Obrazek postaci jest ruchomy (rusza głową itp. tak jak w Warcraft III). Czy to zmienia się wraz z najnowszym patchem czy to jakiś addon?? Pls. O pomoc gdyż jest to bardzo fajne.

AddOn jak nic. Ale niestety nazwy nie podam - pierwszy raz takie coś widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z World of Warcraft. Co prawda nie wiem czy to dobry temat ale ......

Gram na takim sprzęcie:

Intel Core Duo 1.6 3gb ram i Karta HD2400 256 ram i co ??

I gra się tnie, strasznieee i nie ma znaczenia czy na fulu czy na najniższych. Mam Viste. Czy zmiana na XP poprawi coś??

Podkreślam że grałem na karcie w Assasin Creeda oraz w Gears of Wars. Assasin Creed coprawda troche się ciął, ale GearsoW śmigał na średnich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy to 3.0.3.

Powiedz mi misiu sympatyczny gdzie kupowałes tego GameCard'a ?

comez format c: najlepszy przyjaciel człowieka.

a tak na serio, spróbój ściągnąc nowsza ve. patcha pomijajac tego tzn np. 3.0.2 i ją zainstalowac, jeśli bedzie to samo, to masz cos na windzie nawalone :P

Nie no wychodzi na to że patcha mam najnowszego. Pre-paida kupiem na allegro.

Narazie napisałem maila do blizza, zobaczymy co odpiszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam wielki problem z grą Wolrd of Warcrafy + TBC, a mianowicie grafika mi się źle wyświetla. Błędy takie sš zazwyczaj nazywane artefaktami. Screeny załączam (jednak, jako, że niezwykle ciężko je uchwycić za wiele nie widać, w rzeczywistości jest dużo gorzej, w budynkach znośnie)

wowscrnshot120808203642ji7.th.jpg

img

wowscrnshot120808212755ni9.th.jpg

Mój konifg to:

Windows XP SP2

P4 2.8gHz

2GB RAM

GF 7600GS 256MB

Czyli teoretycznie gra powinna hulać bezproblemowo. Gram oczywiście na normalnych serwerach, żadnym pirackim "szicie".

Sterowniki do grafiki mam najnowsze (dzisiaj pobierałem).

z góry dzięki za pomoc

pozdrawiam

turek

PS

Coś zwaliłem z drugim screenem (miniaturą)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stało się...poszedłem do sklepu, zdjąłem z półki tę grę, wróciłem do domu, wrzuciłem płytkę do czytnika, upgrade'owałem konto z trial do normalnego i teraz czekam te okropne 8 godzin az sie sciagnie patch 3.0.2 :)

W przerwie poczytałem sobie trochę tutaj na forum i dorzucę od siebie parę pytań.

1. Jako, że mam ciągoty w stronę roleplay-owania zapytam, czy ktoś mógłby polecić jakiś fajny serwer pod tym względem. No najlepiej by było jakby czasem można by pograć z rodakiem ;)

2. Na jakich serwerach (niekoniecznie RP) jest trochę Polaków?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. na pierwsze Ci niestety nie odpowiem bo gram na PvE

2. Na pewno trochę Polaków jest na serwerze Khadgar, gdzie gram ja ( masz już jednego) i moja znajoma, z którą jestem w jednej gildii. Istnieją nawet polskie gildie choć (niestety) prawdopodobnie tylko po stronie przymierza ( wiem że istnieje co najmniej jedna: zabiłem jej członka na arenie :P ). Jest to serwer PvE i jest jeszcze trochę na nim miejsca :) Zapraszam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż są 4 rodzaj domen serwerów:

PvE czyli serwery na których walczy się głównie z otoczeniem, a z użytkownikami z innej frakcji walczysz, gdy przebywasz na terenie do tego przeznaczonym: Areny, miasta lub gdy sam użytkownik włączy PvP enable (moim zdaniem najlepszy rodzaj serwerów, gdyż nie zaatakuje Cię nikt ze znacznie wyższym levelem dla zabawy)

PvP czyli serwery na których walczy się z otoczeniem, ale cały czas jest włączony moduł PvP więc gracze z przeciwnych stron mogą się atakować gdzie chcą i kiedy chcą. Szybko nabija się punkty honoru, które wymienia się na przedmioty (w tym epickie)

RP czyli serwery na których wcielamy się we własną postać tak jak w zwykłej grze RPG, na których mówi się tylko jako swoja postać lub o swojej postaci opowiadając swoją przeszłość, emocje itp. , a normalne wypowiedzi muszą być stosownie oznaczone. Zasady PvP jak na serwerach PvE.

RPPvP czyli serwer łączący zasady obowiązujące na serwerach PvP i RP.

Zaznaczam że dwa ostatnie rodzaje domen są mniej popularne niż dwa pierwsze i może być trudno znaleźć Ci kogoś życzliwego do pomocy. Z zasady im więcej ludzi tym większa szansa że trafisz na kogoś miłego.

PS Jeśli chcesz wiedzieć więcej zajrzyj na stronę Polskiego Serwisu Fanów WoW, gdzie przeczytasz wszystko o profesjach, serwerach, klasach czy rasach itp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kupić oryginał (polecam pakiet Battlechest WoW bo najtańszy)

2.Podczas instalacji zarejestrować się na stronie WoW

3.Wybrać rodzaj płatności: karta płatnicza lub karta pre-paid (osobiście polecam to drugie, zwłaszcza że niektóre sklepy wysyłają kod karty elektronicznie zaraz po dokonaniu zakupu- wymagana karta płatnicza )

4. Instalacja WoW:TBC (nikt chyba dzisiaj nie gra bez niego) i podczas instalacji upgrade konta na TBC (samo wyskoczy i powie co robić)

5.Jeśli kupiłeś WoTLK to dobrze (postępujesz tak samo jak w przypadku pierwszego dodatku) lub jeśli nie- ściągasz wszystkie patche do wersji 3.0.3 (niedługo wyjdzie kolejny 3.0.8)

6.Po zainstalowaniu wszystkich patchy i dokonaniu zapłaty na 2 miesiące masz 3 miesiące na grę (1 miesiąc dodatkowy za zakup gry)

7.Włączasz WoW i logujesz się na swoje konto (polecam długie i skomplikowane hasła, bo niestety zdarzają się włamania na konta :( )

8.Wybierasz serwer i tworzysz postać, która będzie przypisana tylko do TEGO jednego serwera (możliwe migrację płatne lub bezpłatne)

9.Wybierasz swoją postać ewentualnie włączasz addony (dodatki, które mogą ułatwić Ci grę) i naciskasz enter realm

10.Rozkoszujesz się grą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem właśnie ściągnąć triala ze strony Blizzardu, ale podczas instalacji napisało mi że potrzeba 15GB aby zainstalować grę.

Czy tak duża ilość wolnego miejsca jest potrzebna tylko na czas instalacji, czy też po prostu gra(trial) aż tyle zajmuje? I czy mogą później do tego dojść jeszcze jakieś kolejne potrzebne GB? Bo jak na moje standardy to dosyć sporo niestety :) Bo z tego co słyszałem to normalnie gra zajmuje zdecydowanie mniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili WoW zajmuje u mnie 15,8GB (kilka addonów i screenów ;p) podczas instalacji WotLK musisz mieć co najmniej 7GB wolnego miejsca na HDD jeżeli masz już zainstalowane TBC i podstawkę. Dodatkowe GB/MB będą dochodzić z każdym następnym wydanym patchem (ich instalki możesz skasować, ja tego nie robię)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio, po zainstalowaniu WotLKa mam dziwne problemy z WoWem. Co jakiś czas pojawiają mi się duże artefakty, ściany z białej tekstury i tym podobne rzeczy. Najdziwniejsze jest to, że ten problem występuje tylko w WoWie - wszystkie inne gry chodzą bez problemu. Czego to może być wina?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...