Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ToXiC SolDiER

World of Warcraft

Polecane posty

Planuję zakupić WoW (Battlechest) i w związku z tym mam takie pytanie: czy da się aktywować ten darmowy miesiąc grania nie posiadając karty kredytowej lub wykupionej karty pre-paid? Pozdrawiam

Darmowy miesiąc dostajesz bez względu na to czy masz/nie masz karty kredytowej lub karty pre-paid. One będą Ci potrzebne dopiero po tym miesiącu wtedy kiedy postanowisz przedłużyć swoją przygodę z WoWem, a mimo wszystko najprawdopodobniej właśnie będziesz chciał :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z forum Blizzarda - jest to post zamieszczony przez Blue na forum WoW - jak widzisz nie ma prostej odpowiedzi na twój problem tafel

Tu masz LINK to topicu, z ktorego pochodzi ten post - powodzenia

8. Error 132

The Error 132 is a vague error message that is reported when something went wrong that was unexpected and not previously documented. This error can exist due to the actual code being faulty or system instability. This was the first type of error that was created when WoW was made. The other types of errors in this thread were once Error 132s before they were isolated and separated as to their individual causes.

It is important to separate an Error 132 that happens before recent patches against those that happen after.

As an example please note this particular Error 132 that can occur before WoW is patched:

--------------------------------------------------------------------------------

Q u o t e:

ERROR #132 (0x85100084)

Program: C:\Program Files\World of Warcraft\WoW.exe

Exception: 0xC0000005 (ACCESS_VIOLATION) at 001B:00604D73

The instruction at "0x00604D73" referenced memory at "0x00000054".

The memory could not be "read"."

--------------------------------------------------------------------------------

After recent patches this error will appear as:

--------------------------------------------------------------------------------

Q u o t e:

World of Warcraft was unable to start up 3D acceleration

--------------------------------------------------------------------------------

Through research and troubleshooting the error reports that contain this code "0x00000054" means that there are issues using DirectX and/or the video card/drivers.

Please follow the steps listed here: http://us.blizzard.com/support/article.xml?articleId=21027 to begin troubleshooting the Error 132.

There is also information regarding this error documented in another sticky located here: http://forums.worldofwarcraft.com/thread.h...21053&sid=1 .

If you are still encountering this error we will need to see the complete error log. The error will have created a text file in the World of Warcraft\Errors folder. Please locate the most recent error file there and copy and paste the contents in a new thread below.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałem powrócić (wcześniej kilka miesięcy no-life'u ;) do Azeroth ale przy downloadzie i instalacji z Universal WoW Client zawsze wyskakuje mi błąd:

"An error was detected while verifying the contents of the file "C:\Program Files\World of Warcraft\Data\common-2.MPQ". There may be a problem with your system, or with the drive at C:\. You can attempt to install again. If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support."

...albo Data\common.MPQ

Czy ktoś mi może pomóc lub podać jakiś inny sposób instalacji przez net (oczywiście wykluczam torrenty!)

Najlepiej link do jakiegoś Blizzard Download'era, który działa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka opcja byś sobie ściągnął po prostu klienta trialowego: http://www.trywarcraft.com/

Działa on tak, że przy ściąganiu z neta zajmuje dosłownie parę mega, a po prostu w trakcie gry na bieżąco dociąga wszystko inne. IMO bardzo wygodna rzecz :)

Edytka: wiecie może czy jest jakiś szybki serwer z którego można ściągać patche? Domyślny Blizzard Downloader ściąga maksymalnie z prędkością 60-70 kB/s, podczas gdy na moim łączu spokojnie można dobić do 130... Próbowałem ściągać z The Patches Scroll, ale nie ma potem jak zainstalować tego patcha (ściąga się plik *.mpq i co? BNUpdate.exe twierdzi, że nie ma odpowiednich plików)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz mógł. Kiedy kupisz "pełniaka" wystarczy, że zalogujesz się na www.wow-europe.com na swoje konto i dodajesz klucz. Postać i wszystkie jej osiągnięcia się zachowują.

Ale moja drobna porada - jeśli Ci tak bardzo nie zależy, to nie instaluj WoWa z płyty, jak już go kupisz: ja się wkopałem bo dwa dni temu kupiłem sobie pudełkową wersję, radośnie odinstalowałem triala i zainstalowałem pełną wersję z pudełka... I do dzisiaj ściągają mi się patche :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alton

Jeśli widzisz nazwę patcha, który aktualnie C się pobiera to wpisz w googlu jego nazwę z dodatkiem download np

wow-3.1.0.-europe downlad

Zazwyczaj wyskakuje pełno stron z uploadem (FileFront najczesciej) i stamtad idzie czasem szybciej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei. Ale ja właśnie zauważyłem coś pocieszającego - jak się ściągnie wreszcie 1,6 GB moloch z patchem 2.4-3.0.2 to pozostałe już się ssą z wysoką prędkością.

Tak, tak: już mogę grać w WoWa. Ale radość :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...