Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ToXiC SolDiER

World of Warcraft

Polecane posty

Ciężka sprawa. Musiałbyś zobaczyć na stronę World of Warcraft Blizzarda co tam radzą w przypadku utraty hasła (zapamiętaj na przyszłość nie dzielić się takimi rzeczami z nikim, nawet matką, bo to się źle kończy) , ale na pewno musisz mieć dowód zakupu gry i abonamentu oraz kod gry, co jest wymagane do potwierdzenia twojej tożsamości. Jeśli więc masz to wszystko jest szansa (spróbuj pod http://eu.blizzard.com/support/webform.xml i w product wybierz WoW, a w category Account Security/Compromise), ale wszystko w rękach blizzarda. Życzę szczęścia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zrobilem tak ja powiedzialem i kiedy mnie pyta o dane konta to podaje ale wyskakuje mi cos w rodzaju ze takie konto niestniejie lub ze podalem zle dane?? Czy jest mozliwe zeby tamten ciec zmienil dane jakos??

O ile mi wiadomo zawsze pozostaje e-mail... tego się nie da zmienić bez dostępu do starego adresu (wiem, sam staram się zaktualizować stary adres na obecnie używany, a że stary szlag trafił...). Inna sprawa, że ów kolega mógł coś na tyle przeskrobać, że mu konto Bliz wykasował.

I dlatego Blizzard ostrzega, by nie dzielić się kontem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zainstalowałem 10 dniowy TRIAL do WoW.

Rozpocząłem gre HUNTERem i jakoś do się wszystko posuwało do przodu. Na 17 poziomie (dopiero) nauczyłem się oswajać zwierzątka. I kiedy już mi się to udało, to TYGRYSEk mi zginął w walce.

Teraz tak:

Kiedy na niego gwiżdżę to mam komunikat "YOUR PET IS DEAD"

Kiedy próbuje oswoic innego to mam komunikat, że nie mogę mieć za dużo zwierzaków

Kiedy próbuję go porzucić to wyświetla że nie mam zwierzaka.

Próbowałem zapytac innych graczy ale większośc odpowiedzi wygląda tak: "LOL"

Podpowaiadają żebym go ZMARTWYCHWSTAŁ, ale ja nie wiem JAK, a co gorsze nie mogę znaleźć ciała. Biegam dwie godziny po okolicy, w dodatku zamieszkanej przez stworzenia na wyższym od mojego poziomu i wygląda to jak zabawa w kotka i myszkę. Boję się, że skończy mi się 10 dniowy TRIAL, a ja nadal go nie znajdę :)

Czekam na podpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem do trainera, gdzie dokończyłem quest polegający na oswojeniu zwierzaka i otrzymałem ten czar. Dziękuję za podpowiedź.

Zmylił mnie fakt, że REVIVE zobaczyłęm w drzewku umiejetności i to za 5 punktów rozwoju. Pomyślałem że to to właśnie.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki oto problem.

postawiłem na kompie podstawę WoWa, potem chciałem dorzucić TBC, ale przy prośbie o 2 CD instalator się zawiesza. W sensie włożę płytę i czy kliknę ok, czy poczekam, aż niby sam zaczai że jest płytka w czytniku - to się wiesza... Myślałem, że coś nie tak z CD, więc wziąłem numer 3. To samo.

Próbowałem pod awaryjnym, to mi wywala niebieski ekran i reset kompa... Wirusa nie ma (kaspersky siedzi).

Konfiguracja tez nie ma nic do rzeczy, nowy komp, kupiony w grudniu ub. r.

Czy to może zemsta za to, że chciałem....ZAINSTALOWAĆ GRĘ W PRACY? :D

A tak serio, poza reinstalką windy ktoś coś sugeruje?

pozdr.

PS. Debilne, ale napisze, że gra jest orginalna, gram w domu, chciałem tez na swoim koncie popykać w pracy, bo często się nudzę :D

EDIT:

Próbowałem Blizzardowskiego insalatora który mają na stronie, ale nie chce też ściągać... :( Zatrzymuje się na początku przy testowaniu prędkości połączenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na tym kompie w pracy jakieś blokady są? :P

Nie, bo ja adminem sieci jestem hehe :) Żadne porty nie są blokowane, bo wszystko wyłączyłem :P

W pracy by mnie zabili jakby im gg nie chodziło ;)

EDIT:

Dobra, ruszyło :) Tzn ściągam z neta z blizzardowego serwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest, że gracze MMO kojarzą się z jakimiś chorymi umysłowo nolife'ami... Nie nasza wina :P. Nawet WoW stał się pewnym symbolem "dzieci neo" (plizz giw mi s@m g0ld!). Cukierkowa grafika, ostatnio wprowadzone badges, różne "usług" ActiBlizza (fryzjer, zmiana wyglądu...). Teraz tylko czekać aż wszystko stanie się casualowe na maksa i zniży się do poziomu darmowego azjatyckiego chłamu, gdzie itemki kupuje się w e-shopach za normalną kasę, która to idzie na "niby" donate na rozwój gry.

Tak, WoW oraz po części inne gry MMO to już nie to co kiedyś... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co moze być przyczyną takiego błędu:

Gram na trialu rogalem i chciałem przepłynąć statkiem do innego miasta. Włączył mi się ekran ładowania i czekałem, czekałem, czekałem... Po 15 minutach nagle wyrzuciło mnie w samym środku Kalimdoru. Co to mogło być? Wcześniej nie miałem żadnych tego typu problemów. Jeszcze długie ładownie można chyba zwalić na niewielką ilość RAM'u, ale to pojawienie się nie wiadomo gdzie to już nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram na trialu rogalem i chciałem przepłynąć statkiem do innego miasta. Włączył mi się ekran ładowania i czekałem, czekałem, czekałem... Po 15 minutach nagle wyrzuciło mnie w samym środku Kalimdoru.

Możliwość jest w sumie jedna: załadowałeś się na statek płynący do Azuremyst Isle nie mając zainstalowanego dodatku Burning Crusade (a że sam mówisz o trialu, to chyba BC nie masz...) Podobnie by pewnie było, gdybyś próbował płynąć do Northrend. Bez odpowiedniego dodatku tam się nie ruszysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że czarów które angażyją GCD (Global Cool Down) nie można odpalać jednym przyciskiem.

np:

/cast czar1

/cast czar2

musiałem zrobić - co mnie mało satysfakcjonuje:

/castsequence czar1, czar2

ale tutaj trzeba przycisk odpalać 2x.

Czy tylko tak jest poprawnie ? Czy można zrobić tak, aby odpalić to za pomocą jednego klawiasza ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...