Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 12/2012 - zawartość

Polecane posty

Kurcze, nie wiedziałem Smuggler, że miałeś już w 2007 Windows 8, czyżbyś użył wechikułu czasuicon_mrgreen.gif . A co do recenzji Uprising 44, można było wyczuć, że będzie to gniot totalny. Tytuł jest tak zły, że w ostatnim review teritory emitowanym przez stację Hyper redaktorzy żeby przed nim ostrzec nawet nie dali mu oceny, a tylko gwiazdkę. To chyba pierwsza taka sytuacja na tym programie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kategorie są następująca: tablety 7-8" do 550 zł, tablety 9-10" do 800 zł, tablety w cenie 800-1600 i tablety w cenie powyżej 1600 zł.

Ja z góry przepraszam za suhar, ale chyba nigdy nie będę w stanie przeczytać takiego tesktu z poważną miną. Jakbym miał brać udział w jakiejś poważnej konferencji gdzie byśmy rozmawiali o różnych "tabletach" i o tym, które są najlepsze i dlaczego, to bym co chwilę parskał śmiechem;) Albo rady w stylu: "na Allegro znajdziesz najtańsze teblety, ale nie spodziewaj się, że rzucą Cię na kolana... za dobre tablety trzeba sporo zapłacić". No po prostu nie potrafię;)

No i gratuluję, że to Ty dorwałeś się do AC3 jako w sumie jeden z pierwszych na świecie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- W 2007 roku już prawie takie były. W CDA 6/07 polecacie 19' za 600 zł z dobrymi parametrami. Rok później ja za 500 zł kupuje 22' LG. Rok 2012 wygrywa tym, że są już dobre LEDy w rozsądnych cenach ale dobre LCD (jeśli ta technologia kiedykolwiek była dobra :D) były już wtedy.

- Taaak a także granie w singla tylko z połączeniem przez internet i problemy z tymi transferami. Zresztą jakie save'y, skoro coraz więcej gier ma tylko checkpointy?

- Notebooki dla graczy ale baterie dalej tylko do prac biurowych. Przy intensywnej grze, nawet przy średnich detalach możemy pograć góra 2 godziny. A jeśli stale musimy być w pobliżu jakiegoś gniazdka, to co to za mobilność?? Prawie jak PC, tylko ekran mniejszy

- Taak, rozwój tabletów też uważam za plus i sam lubię Angry Birds. Tylko czemu ciągle (od pierwszego iPhona) w CDA jest ciągle silna frakcja zwolenników Apple'a który oferuje mniej niż konkurencja za więcej, bo ładniej wygląda. Patent na zaokrąglony prostokąt rządzi!!!

- Hige endowy sprzęt z 2002 r. w 2007 r też był już słaby. Po kolejnych 5 latach jest tak samo. Czy chwalenie się naturalną koleją rzeczy wynikającą z (powiedzmy że) postępu ma sens?? Ale i tak mogłoby być lepiej. Dominacja konsol, hamuje jeszcze wieksze przyśpieszenie PC.

- Spadek cen to też oczywista oczywistość - to jest jedna z najlepszych cen branży komputerowej - wystarczy poczekać a dobre rozwiązania stanieją do ludzkich cen na 100%. I tak jest od lat 80-tych.

-Niestety ta chwila nie nadeszła jeszcze dla SSD. One są tylko szybkie ale za małe i jeszcze potwornie drogie. A 64 GB to ja nawet do domu nie doniosę :P. Jak będą w końcu ceny "dla ludzi" to będę na tak.

-Windows Vista? To już jest prowokacja :P:D. Poza paskiem aero był we wszystkim gorszy od XP. Poza tym to bezczelna próba zmuszenia siłą użytkowników do płacenia za "nowy" system i "nowe" karty z DX 10. W7 jest już ok, bo wiadomo, że tylko co 2 system Microsoftu jest dobry :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, ze od 2007 jednak "troszke" sie zmienilo, a postep stale przyspiesza, nawet jesli nie przeklada sie to na szybsze karty i procki. Ergo w 2017 bedziemy w zupelnie innej epoce niz teraz - beda konsole nowej generacji, jeszcze bardziej "smart" smartfony i mnostwo rzeczy, o ktorych nawet dzisiaj nie myslimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję panu Siekierze, musi rtecenzować gnioty... Ale przynajmniej mu za to płacą. Domyślam się, że Uprising dostanie ocenę w przedziale + (jest taka ocena?)- 2. Ale i tak będę się świetnie bawił, bo recenzje gniotów sa paradoksalnie najlepsze :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję panu Siekierze, musi rtecenzować gnioty... Ale przynajmniej mu za to płacą. Domyślam się, że Uprising dostanie ocenę w przedziale + (jest taka ocena?)- 2. Ale i tak będę się świetnie bawił, bo recenzje gniotów sa paradoksalnie najlepsze biggrin_prosty.gif.

Z tego co pamiętam to jest jedna recenzja, w której ocena jest niższa niż przy Uprising ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny miesiąc bez przygodówki na coverze confused_prosty2.gif - dajcie za miesiąc "Gray Matter" to wam wybaczę wink_prosty.gif.

Tymczasem na otarcie łez pozostaje zawartość pisma, gdyż pełne wersje kompletnie nie w moim guście. Ciekawi mnie, jaką ocenę wystawiliście FTL. Moim zdaniem gra jest świetna i zasługuje na 9. Z pozostałych recenzji interesują mnie jeszcze przygodówki, XCOM oraz Torchlight 2. Z beta-testów Hitman oraz odświeżona wersja Baldur's Gate.

Publicystyka jak zwykle zapowiada się bardzo ciekawie - dobrze się czyta takie artykuły z kategorii "Jak to będzie za ileśtam lat".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaków w tym miesiącu raczej nie zainstaluję, jakie by nie były (dwa całkiem fajne), bo trwa sezon na gry i najpierw chciałoby się skończyć to co się na razie kupiło, pewnie przez najbliższe dwa miesiące ta lista jeszcze się wydłuży...

Dział recenzji w tym numerze wystrzałowy. Cóż, Assasins Creeda 3 (osiem stron z otwieraczem czy bez?) się nie spodziewałem, nawet specjalnie mnie wcześniej nie interesował dlatego myślałem, że będzie gotowy dopiero na zimę. Ciekawe czymże tekst o ACIII miałby nas zaskoczyć, ale zgaduję, że nie oceną, to by było banalne w porównaniu z waszymi kilkoma pomysłami (np. Inversion czy gra platformowa). Po zaliczeniu jedynki odechciało mi się kolejnych części, ale trójka ma ciekawe tło "historyczne". Ciekawe czy będzie lepsza od Maxa Payna 3?

PES i Fifa już raczej tylko w ramach poznania cudzej opinii, bo już wybrałem swojego tegorocznego faworyta. Painkiller też może być ciekawy, ale gdyby tylko wyszedł przed sezonem na gry sad_prosty.gif Z takich większych to interesująco zapowiada się też XCOM i Sherlock Holmes. Przygodówek co prawda nie lubię, ale zapowiedź mi się spodobała. Dishonored też raczej tylko w ramach porównania swoich wrażeń z tymi autora recenzji. Często uważam, że niektóre gry są przez media za wysoko oceniane, a przy tej mam odwrotne wrażenia. Pojazd po Uprisingu też może być ciekawy. Tak więc lepiej niż myślałem!

Widać, że dział w produkcji w związku z growym sezonem maleje, ale osobiście mi się to podoba, bo wolę jedna czytać o tym co wyszło, nie zaś teksty oparte na gemplejach, wywiadach i jednej misji. To chyba taka specyfika zapowiedzi, ale i tak jest to najmniej lubiany przeze mnie dział pisma. Może jedynie Hitman będzie dla mnie w miarę ciekawy. Szkoda tylko, że jego recenzja podejrzewam dopiero za dwa miesiące uwzględniając datę premiery sad_prosty.gif

Sprzętu nie ma co komentować, bo to zawsze przyjemnie się czyta, nawet jak całość dotyczy pokrowca na telefon. Ma ten dział coś w sobie trudnego do opisania. Smutno się patrzy na tycią publicystykę, ale patrząc na recenzje można to zrozumieć. Ciekawi mnie tylko czy przy "2017" skorzystaliście z tekstów nadesłanych Wam na maila czy stoworzyliście tekst wyłącznie sami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcania jest jakoś patchowana czy taka jak jest na starcie? Bo ta pierwsza wersja bez patchy ma straszną optymalizację. Chociażby głupi padający deszcz, który spowalnia tragicznie grę.

No i wielka szkoda, że nie zdecydowano się dodać również dodatku, aby mieć już komplecik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny miesiąc bez przygodówki na coverze confused_prosty2.gif - dajcie za miesiąc "Gray Matter" to wam wybaczę wink_prosty.gif.

Tymczasem na otarcie łez pozostaje zawartość pisma, gdyż pełne wersje kompletnie nie w moim guście. Ciekawi mnie, jaką ocenę wystawiliście FTL. Moim zdaniem gra jest świetna i zasługuje na 9. Z pozostałych recenzji interesują mnie jeszcze przygodówki, XCOM oraz Torchlight 2. Z beta-testów Hitman oraz odświeżona wersja Baldur's Gate.

Publicystyka jak zwykle zapowiada się bardzo ciekawie - dobrze się czyta takie artykuły z kategorii "Jak to będzie za ileśtam lat".

Niestety- pzygodówki nie cieszą się chyba dużym zainteresowaniem. Ja też bym chciał Gray Matter, ale co takie chcenie da?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Jak na mój gust, w ostatnich 3 latach CDA nawaliło tyle przygodówek, że ja do końca życia ich nie przejdę :). W chłopaki raczej jesteście w mniejszości, jeśli chodzi o ten gatunek. Dla mnie 2 przygodówki rocznie w CDA by wystarczyło :P. Ale ponieważ te tytuły są dość popularne na liście "co dystrybutorzy wciskają pismom", to raczej dalej będziemy nimi raczeni.

Z tego co pamiętam to jest jedna recenzja, w której ocena jest niższa niż przy Uprising wink_prosty.gif

Ale w tym numerze, czy w ogóle w historii CDA?? Bo taki Super Stunt Spectacular dostał kiedyś 0.5 pkt a Limbo The Lost całe 0.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co wtorek z niecierpliwością oczekiwałem przecieków, jednak w czwartek mocno się zawiodłem, po prostu wszędzie G4 było gnojone i pomyślałem że trochę kiepsko, ale w sumie to odłożę te 16 zł na przyszły miesiąc. Jednak zapowiedź zmiażdżyła. Pierwsze co rzuca się w oczy ekstremalnie ładna okładka, potem masa recek: AC III, X-com, Dishonored, Fifa, Black Mesa, Torchlight 2, Worms, Mark of the Ninja, FTL: Faster Than Light, Testament Sherolcka Holmesa, WoT 8.0, Bad Piggies.

Dwie duże zapowiedzi: Hitman i Black Ops 2. Bogata jak zwykle publicystyka i testy i E-booki na dobranoc. Tak się napaliłem na ten numer że nawet G4 mi się spodobało i na pewno odpalę :).

P.S. Jeszcze ta dziwna ciekawość U44...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...