Skocz do zawartości

Polecane posty

Mam pytanie co do Europy Universalis IV: czy kupowanie kluczy na allegro jest bezpieczne, tzn. nie zbanują mi potem konta itp.? Widzę, że gra jest tam sporo tańsza niż w sklepach, ale nigdy nie kupowałem na tym portalu takich rzeczy. Jeśli ktoś poleciłby mi pewniaka w najniższej cenie, to byłoby miło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tańsze klucze na allegro są ponieważ w większości pochodzą z dystrybucji rosyjskiej, za taka grę konta ci całego nie zbanują ale usuną grę jeżeli wykryją to. Jak dla mnie gra nie warta świeczki, szkoda że nie trafiłeś na swego czasu promocje muve.pl bo była za grosze wtedy.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy gdzieś jeszcze można kupić Heroes V: Złota Edycja, tylko nie w serii Ubisoft Exclusive, tylko takie duże, ładne zbiorcze pudło z wydaniami premierowymi? Ostatnio było na Allegro, ale ktoś mnie ubiegł, a w internecie już nigdzie tego nie widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie żadnych opinii nie mogłem znaleźć, ale na ich fejsbukowym profilu mają 955 lajków. Myślę, że nie są to lajki z fejkowych profili, więc raczej można stawiać na pozytyw, prawda? No i na tym profilu mają wrzuconą świetną fotkę (cycki!). Już ich za to polubiłem :].

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na GOGu można płacić paypalem, na który możesz sobie w parę minut przelać pieniądze w złotówkach, a przy transakcji nastapi automatyczna zamiana na inną walutę (tutaj dolary).

Ja po prostu wpisuję w google "dolar na PLN" i przelewam na paypala 0,5-1 zł więcej (bo przeliczniki mogą się odrobinę różnić od googlowych), niż wychodzi za grę.

Inna rzecz, że wyjdzie Cię to drożej, niż edycja pudełkowa. Patrz tutaj - przesyłka gratis.

Edytowano przez SerwusX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko zauważyć, że gra jest niedostępna.

Natomiast można Sttlers 1-6 kupić tu:

http://www.morele.net/the-settlers-complete-i-vi-583059/?ceneo_spo=true

i tu:

http://konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/608-the-settlers-complete-i-vi-pl-pc-3307215687796.html

ale trzeba ponieść koszta wysyłki, więc licz się z tym, że zabulisz ok 50 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat strony kinguin? Wiarygodna strona? Nie ma problemów z kluczami? Poczytałem trochę opinii i niby nie ma problemów, ale wolę zapytać tutaj, wśród swoich.

Chodzi mi o ta ofertę: http://www.kinguin.pl/category/6070/endless-legend-classic-pack-steam-gift/

Jest dużo taniej niż na steamie i jak na razie jest jedyną stroną, która oferuje sprzedaż (ale w steamgift). Czy w takiej sytuacji będę musiał podawać swojego steama czy przyślą kod na maila?

Edytowano przez Cookie Monster
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...