Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja byłbym za kupnem GRY nr 3 mimo iż pierwsza jest troszkę tańsza to słabo prezentuje się na półce. Mam kilka takich pudełeczek, ale sam ich nie kupiłem tylko dostałem ;D.

PS. posiadam tomb raidera z wydania gra 3 i zawartość jest standardowa płytki i jakaś cienka instrukcja. Ale to ty kupujesz więc sam zdecyduj ja wyraziłem swoją opinie ;D

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jumyguav@

Pod żadnym pozorem nie kupuj 1 GRY. Mam takich chyba 6 pudełeczek i muszę zgodzić się z panem na górze, że wyglądają naprawdę kiepsko. Mam Sleeping Dogs z Premium Games, której pudełeczko jest naprawdę spoczko, ale denerwuje przy zamykaniu, bo często się zacina. Co do 3 nie mam zdania, lecz jeśli zależy ci na jak najmniejszej cenie bierz tą wersję.

Co do DLC to nie mam pojęcia :)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie naszło na Robaki...Wie ktoś może,gdzie znajdę od W 3D w górę (tak od W 3D,przez W forts,po W Crazy Golf(mayhem po drodze ;] )) na nośnikach DVD/CD.Mogą topsellery i inne.Allegro też wchodzi,ale tylko od tych ze standardem lub kilkoma tysiącami pozytywów.Najlepiej nówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie interesuje mnie gra Alien Rage gra jest sprzedawana tylko cyfrowo lecz wersja pudełkowa miała wyjdź tylko w Polsce po 40 zł. I nie ma i czytałem ze gdzieś ma wyjdź w październiku to wie ktoś kiedy wyjdzie pudełkowa wersja Alien Rage po szukałem u wujka google i nigdzie nie było daty premiery pudełkowej wersji ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć osobliwe pytanie - Dziewczyna zamarzyła sobie Sims 3, a że nadchodzi rocznica pasowało by spełnić życzenie. Gdzie najtaniej kupię podstawkę? Tylko nie może to być wersja cyfrowa, z racji jej słabego łącza. Ewentualnie może być również część druga.

a próbowałeś na abasim.pl ? tam mają w sumie niskie cney i szybką wysyłkę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moje pytanie nie dotyczy gdzie mogę kupić ale czy ktoś z was kupywał w tym sklepie?

http://konsoleigry.pl/

Jako że są też gry na PC i pare fajnych cen np:Battlefield Bad Company 2 za prawie 30zł to czy warto w tym sklepie kupować?I ile kosztuje przesyłka oraz jakie są metody płatności.Będe wdzięczny za odpowiedż.smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@upszerwony

No wiesz na allegro walają się setki kluczy na steam,origin i itp w niskich cenach nawet za 5zł.Ja tam jeśli chodzi o kody do Playstation to się nie znam,ponieważ konsoli nie posiadam(gracz PC).Ale na np:na steam są różne klucze przez które można otrzymać taki "bonusik"(oczywiście ban).Decyzja należy do ciebie.trollface.gif

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem, czy to właściwe miejsce, ale mam pytanie.

Czy to wydanie klucz na Skyrim z dodatkami w tym wydaniu jest jeden na całość z dodatkami, czy na każdy dodatek jest oddzielny klucz? Pytam kogoś, kto wie na pewno.

http://sklep.muve.pl/pc/rpg/the-elder-scrolls-anthology-pc/52539

Edytowano przez SerwusX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale zamówiłem na komputroniku już pół godziny temu i przysłali mi m.in. coś takiego :

Komentarz sprzedawcy:

Brakujący do wysyłki zamówienia produkt, pozycja 1 , został domówiony, czekamy na potwierdzenie dostawy uzupełniającej.

W takim razie mogę liczyć, że gra będzie jeszcze dostępna ?

@edit

Jak tak sobie teraz pomyślałem to może ten komentarz jest spowodowany tym, że jeszcze im te kolekcjonerki nie przyszły, ale z drugiej strony skąd mam wiedzieć że się załapię. Jeżeli ktoś też zamawiał na komputronik.pl niech się wypowie w tej kwestii.

Edytowano przez futufutu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...