Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Neverhood

Polecane posty

Dyskietka leżała w pokoju ze świecącymi znaczkami na ścianie :)

Tam gdzie Cię ten ludzik walił w łeb ?

Szczerze, to nie pamiętam żadnego ludzika co mnie waliłby w łeb :D. Ale to byl taki mały ciemny pokoik, ze znaczkami świecącymi na zielono na ścianie.

To chyba ten. Mi chodziło o To.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam pomysł wyślemy meila np. do techlandu każdy fan neverhooda osobno i poprosimy ich żeby wykupili licenje neverhooda i zrobili neverhooda 2 i powiemy im żeby spojrzeli w sieci ile neverhood ma fanów i powiemy im jeszcze żeby to była przygodówka koniecznie i plastelinowa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam pomysł wyślemy meila np. do techlandu każdy fan neverhooda osobno i poprosimy ich żeby wykupili licenje neverhooda i zrobili neverhooda 2 i powiemy im żeby spojrzeli w sieci ile neverhood ma fanów i powiemy im jeszcze żeby to była przygodówka koniecznie i plastelinowa

xD Naprawdę świetny pomysł ze stuprocentową szansą na sukces ;)

Btw: Powstał sequel Neverhooda - nazywa się "Skullmonkeys", wydany został jednak tylko na PSX'a. A szkoda, bo filmiki nadal ma niszczące :D (przykład TUTAJ i TUTAJ xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejsza przygodówka w jaką grałem, nieźle sie uśmiałem. Trochę ciekawych i średnio trudnych zagadek. Według mnie nieźle prezentowała się plastelinowa grafika. No i muzykaaaaa. Dobrzeeeeee pasuje do gry.

Przeszedłem ja parę razy, zawsze będę ją pamiętał. :P Szkoda, że niewiele osób w nią grało - nie wiedzą co tracą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że niewiele osób w nią grało - nie wiedzą co tracą.

Dokładnie. Sam nie zapomnę chyba nigdy tych zarwanych nocek, kiedy miast słodko spać kombinowało się nad kolejnymi zagadkami, oglądało genialne cut-scenki i dosłownie płakało ze śmiechu podziwiając poczynania Klaymana. Jedna z lepszych gier, w jakie dane mi było grać, wyróżniająca się przede wszystkim oryginalną grafiką, mnóstwem humoru i ogólnie wszystkim. Aż miło powspominać stare dobre czasy. ;]

A muzyka rządzi do dziś!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Neverhood działa pod Windows 7? Bo nie wiem, czy warto przekopywać szafy, a podobno nie można zapisać jak się gra pod systemem XP i nowszym.

Poza tym po NH miałem swego czasu koszmary, bo bałem się tej gry (dzieckiem będąc). :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co zrobić gdy na Windows 8.1 gra strasznie przycina na cutscenkach i przy poruszaniu się z widokiem z pierwszej osoby? Próbowałem już ustawiać każdy tryb zgodności i nic.

I grał już ktoś może w Armikrog? Jakie opinie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę się zgodzić. Szkoda zachodu. Lepiej zostać przy oryginale i nie psuć sobie tej magi pierwowzoru.

Ehh szkoda, na necie czytałem mieszane opinie i dlatego rozważałem zakup. Co jest takiego złego w Armikrog?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż co takiego jest złego jest w Armikrog:

-gra jest krótka.......krótsza nawet od Neverhooda,

-wszystko jest zrobione w niskiej rozdzielczości.....

-pomimo tego występują lagi na mocnych komputerach.

-do tego pomimo upływu czasu i przenoszenia premiery jest wciąż zabugowana,

-w opcjach nie można ustawić nic, oprócz głośności,

-początek i intro to najlepsze części tej gry.....

-bo fabuła jest banalna...

-a zagadki szybko się powtarzają.....

-do tego są łatwiejsze niż te w Neverhood.

-Dodatkowo dopłaciłem do tego na Kickstarze...

-chociaż mogłem dać kasę na Undertale lub inny projekt...

-co mnie dodatkowo zdenerwowało....

-zwłaszcza gdy się dowiedziałem, że to marna kopia Neverhood....

-a Undertale i te inne projekty są o wiele lepsze.

+na szczęście przenieśli premierę na termin, gdy nie miałem na grę pieniędzy....

+dzięki czemu nie kupiłem tego i mogłem grać w MGS V

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...