Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smok

Star wars KOTOR

Polecane posty

To ja cos przespałem bo jest jakis Kotor w ktorego nie gralem...

Hm, w sensie ze jak? Z tego co wiem to byl KOTOR 1, KOTOR 2 i nawet zadnego dodatku... ale tez moge sie mylic.

Tak czy siak mozna kupic w empiku, a i na allegro byl ostatnio:]

Na empik.com maja towar wyczerpany, ale w takim razie do salonu sie przejade;) Na allegro widzialem tylko uzywki, aczkolwiek trzymam reke na pulsie, moze cos sie pojawi.;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos KOTOR'a Jestem bardzo ciekaw czy będzie III odsłona. Zapewne wielu fanów tak samo jak ja czeka z niecierpliwością na jakiekolwiek informacje na temat tej gry.

Co do kupna KOTOR'a I to muszę się przyznać także nigdzie w sklepach nie widziałem co jest... dziwne. Możliwe, że już robią miejsce na nowe tytuły i kontynuacje. Rzeczywiście na Allegro można coś tam spotkać.

Kotor może nie ma grafiki stylu Crysiss ale tak wciąga fabularnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do KOTORa to powiem tak. Jedynka jest genialna[a warto powiedzieć, że fanem SW nie jestem]. Najlepsza gra z SW jaka kiedykolwiek ujrzała światło dzienne. Pisać o jej miodności, grafice względem wymagań itp. można pisać godzinami. Część 2 natomiast została zrobiona, żeby była. Kroiła się rewolucja, która nie wydarzyła się przez chęć zysku ze strony Lucas Arts. Gra wyszła na święta, czyli jak wszyscy wiedzą, czas, w którym wszyscy są bardziej skłonni do kupowania gier. No i panom, którzy grę tworzyli nie starczało czasu na dokończenie wielu wątków, przedmiotów, lokacji, przez co dostaliśmy coś co w mojej opinii zasłużyło by znaleźć się w kaszance[za niewykorzystany potencjał]. W grze sam dopatrzyłem się niejednego niedokończonego wątku[nie przytoczę przykłady, grałem daawno temu :P]. Jest nawet cała lokacja w plikach gry, planeta robotów, z której pochodzą nasi cyber-kompani. Z niecierpliwością oczekuję[nie tylko ja zapewne] moda tworzonego przez fanów, który część nieskończonych danych przywraca. Miłej gry i Niech [ciemna] moc będzie z wami.

Ja rozumiem, że jest nowe, szybkie forum itp., ale dział "Komentarze" nie został zlikwidowany. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagraj koniecznie w jedynkę. Lepsza fabuła i wszystko. Może wydać Ci się lekko uboga, ale jest lepsza.

A tak btw. jest w 2 tak jak w jedynce taki bajer, że przed lotem na ostatnią misję w jakimś sklepie, są jakieś specjalne kryształki do miecza i części do zbroi? Bo szczerze mówiąc nie pamiętam, a może reaktywuję ten tytuł na kompie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagraj koniecznie w jedynkę. Lepsza fabuła i wszystko. Może wydać Ci się lekko uboga, ale jest lepsza.

A tak btw. jest w 2 tak jak w jedynce taki bajer, że przed lotem na ostatnią misję w jakimś sklepie, są jakieś specjalne kryształki do miecza i części do zbroi? Bo szczerze mówiąc nie pamiętam, a może reaktywuję ten tytuł na kompie :P

Nie ma, przynajmniej ja tego nie znalazłem, ale dwójke przeszedłem tylko 1 raz, a w kotor1 też dopiero za którymś tam razem odkryłem te bonusy przed kuźnią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz do wyboru w 2 kryształki;) Bardzo mi sie podobała misja z resztą co zaczynało sie na takiej jak by pustyni a potem bylo w lochach;) Świetny klimat, jedna z ost, misi to byla:] No i u mandalorian;) Swoja droga czekam na cos takiego ale czasy mrocznego widma, ataku klonow, spisku na cestusie itp:]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Carth już się dowiedział, że jego syn żyje ? Bo z tego co pamiętam, to oprócz rozmów, trzeba go także wziąć do drużyny i pokręcić się trochę po portach kosmicznych, żeby spotkał starego kumpla i od niego dowiedział się o synie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj.

Musze z nim polatać po tej wielkiej galaktyce!

Dzieki za pomoc. :)

Dalej nie moge Dustila znależć! Obleciałem wszystkie planety z Carthem, pochodziłem ale nikt sie do niego nie "zgłosił"

W dzienniku miałem juz o zonie i synu Cartha, że zginęli na Telos, potem gadałem z nim o Revanie, którym jestem ja i mam wpis

"obecnie nie masz już z Carhem o niczym rozmawiać" :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie moge Dustila znależć! Obleciałem wszystkie planety z Carthem, pochodziłem ale nikt sie do niego nie "zgłosił"

W dzienniku miałem juz o zonie i synu Cartha, że zginęli na Telos, potem gadałem z nim o Revanie, którym jestem ja i mam wpis

"obecnie nie masz już z Carhem o niczym rozmawiać" :(

Gadaj z Carthem czesto, szczególnie po każdym zdobyciu poziomu przez Ciebie albo niego.

Jeśli wybiłes Korriban, to questu się raczej nie da zakończyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadaj z Carthem czesto, szczególnie po każdym zdobyciu poziomu przez Ciebie albo niego.

Jeśli wybiłes Korriban, to questu się raczej nie da zakończyć.

Nie nie wybiłem Korriban. Z Carthem wszystkie rozmowy zaliczone, a na żadnej planecie nikt nie podszełd z txt ze Dustil zyje

Bug jakiś? ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuję pomocy.... Mam gierke SWKotor i ukończyłem ją całą (około 2 lata temu) i z jakiś powodów ją odinstalowałem teraz chcę do niej wrócić (komp bez zmian) a on po zainstalowaniu nie chce się włączyć - wyskakuje raport o błędach. Co mam robic???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee...Przeinstalować? Zmienić sterowniki do karty graficznej? Spatchować?

Czy po wygnaniu z Manaan można jeszcze wrócić? I czy można wskrzesić Juhani? <te puste miejsce w ekranie wyboru drużyny mnie dołuje xD i przegapię 1 questa chyba>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inny problem. Po przechwyceniu mojego statku przez Leviathana i uwolnieniu towarzyszy<w moim przypadku T3-M4>

kiedy wchodzę do windy i wybieram wejście na mostek gra sie wyłącza. Co robic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kolejne pytanie (gra się zainstalowała) jestem w bazie sithów na mannana i chcę wejżć do części treningowej (używając komputera można zobaczyć że stoi tam jakiś mroczny jedi i selaktch) niestety drzwi są zamknięte przeszdłem przez całą baze 2 razy i nic nie znalazłem jak tam wejżć???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnej nigdy nie było i (chyba) nie będzie. Co innego nieoficjalne, których pełno w necie. Nie orientuję się na ile to legalne, więc nie dam linka, ale wystarczy parę sekund i google ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie nieco innego kalibru. Czy istnieje polska wersja językowa do KotOR 2? Bo ja kupiłem grę i jest tylko po angielsku.

Może się mylę ale to jest chyba temat dla KOTOR'a a nie KOTOR'a 2 :D

A co do spolszczenia - wpisz w google KOTOR 2 i chyba pierwsza strona która wyskoczy to oficjalna strona spolszczenia. Niestety trzeba zapłacić za serwer aby pobrać spolszczenie (3,60 zł chyba) ale z czystym sercem je polecam - tworzone przez zawodowców, którzy mają doświadczenie w tym kierunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z KotOR-em pierwszym. ^^

Zaliczyłem już Kashyyk i Korriban, poleciałem na Tatooine i chcę rozwiązać pokojow sprawę z Ludźmi Pustyni. Pochodziłem trochę po Morzu Wydm, złapały mnie ze trzy zasadzki, pomogłem górnikom, ale stroju żaden przeciwnik nie miał. Posiadali je dopiero wartownicy stojący przed wejściem na lokacje z enklawą. Przebrałem się, wszedłem do enklawy z nikim nie gadając i pach, wszyscy mnie atakują. No i nie wiem co zrobić. Czy ja coś zwaliłem, czy jakiś bug się wkradł? Dodam, że zapisałem grę przed wejściem do enklawy i wszyscy byli neutralni, a po wczytaniu te same osóbki zapaliły się na czerwono.

Czy to może mieć jakiś związek z wybiciem wartowników w lokacji Morze Wydm?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...