Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smok

Star wars KOTOR

Polecane posty

Edytowanie sejwów i sztuczne podnoszenie poziomu to bez sensu.

Zabawa z Save Editorem są fajne, ale jak słusznie zauważyłeś, nie dają satysfakcji. :?

No i poza tym taki mod na podnoszenie poziomów nie dałby wiele, bo szybko skończyłyby się miejsca na zdobywanie punktów doświadczenia. No chyba, żeby zainstalować dodatkowe tereny z nowymi wrogami do ubicia.

Przed zniknięciem Pcgamemods ściągnąłem sobie trochę róznych modów, których nie ma na fileforncie - między innymi jaskinię z kryształami na Korriban, szkolenia Jedi dla Mission i Cartha, bazę Czerki na Tattoine, mieczyk Exara Kuna.

Jeśliby ktoś był zainteresowany - to walcie na PW lub GG, a je udostępnię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/

Restoration Project to mod, ale do DRUGIEJ części KotORa "The Sith Lords" i we właściwych tematach było mówione wielokrotnie, że przywraca niektóre wycięte rzeczy z "dwójki". Więc proponuję poszukać informacji we tematach o TSL ;).

Póki co podstawowe info:

http://starwars.wikia.com/wiki/The_Sith_Lo...oration_Project

I najświeższy trailer:

http://pl.youtube.com/watch?v=3r4FbiC30bc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżym posiadaczem Star Wars Knights of the Old Republic. Więc chciałbym się spytać jaka jest najlepsza konfiguracja umiejętności dla zwiadowcy (chciałbym używać blasterów) i czy wogóle opłaca się grać zwiadowcą. Słyszałem że to wojownik jest najlepszy?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiadowca otrzymuje na odpowiednich poziomach za darmo atuty wszczepów (implantów), co jest nawet opłacalne, gdyż niektóre z implantów, szczególnie tych trzeciego poziomu są naprawdę przydatne (w tym jeden umożliwiający używanie wszystkich rodzajów spluw bez dodatkowych atutów biegłości w broni - szkoda, że kupić go można dopiero na stacji Yavin).

Osobiście (nieco zdradzę fabułę, ale to i tak do przewidzenia ;)) i tak preferuję nie awansować na więcej niż drugi poziom do czasu zostania Jedi - wtedy dopiero otwierają się ciekawe możliwości, bo żaden blaster nie dorówna "jarzeniówce". Za pierwszym podejściem do gry może to być trudne, ale wykonalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Ale ja zawsze wolałem jakiegoś inteligentnego strzelca dalekosiężnego. Wolę komandosów republiki od rycerzy Jedi. Chciałem tylko prosić o odpowiednio najlepszą konfigurację dla zwiadowcy oraz informację czy da się przejść zwiadowcą grę. Może ma coś czego inni nie mają może są później jakieś ciekawe blastery co? Pomóżcie, bo gram pierwszy raz i gram wojownikiem.

2.a no właśnie wojownik musi mieć dużo mądrości czy też nie? Jaki to ma wpływ na późniejszy decyzje itp.

3. Jeszcze co do zwiadowcy, uwielbiam rozmawiać i wogóle takie pierdoły czy opłaca się mieć dużo charyzmy żeby np unikać walk itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę komandosów republiki od rycerzy Jedi. Chciałem tylko prosić o odpowiednio najlepszą konfigurację dla zwiadowcy oraz informację czy da się przejść zwiadowcą grę.

Eeech... Widzę, że grasz po raz pierwszy i nie wiem jak to wytłumaczyć bez spoilerowania głównego fabularnego zwrotu akcji, ale w pewnym momencie musisz zostać Jedi. Co oczywiście nie przeszkadza, żeby po inicjacji odłożyć latarkę i ganiać z giwerą - no problem.

Może ma coś czego inni nie mają może są później jakieś ciekawe blastery co?
Tak, ma, pisałem o darmowym atucie wszczepów, a do tego dochodzi jeszcze później umiejętność "instynktowny unik", który pozwala na unikanie strzałów. Wszczepy naprawdę się przydają, a grając scoutem nie musisz wydawać na nie cennych atutów.

Przy wykonywaniu wszystkich questów i awansowaniu normalnie, Jedi zostajesz mając ok. 8 lvl, a to wystarczy, żeby nabyć wszystkie unikalne umiejętności zwiadowcy. Dalej - zwiadowca ma naprawę jako class skill, co przydaje się przy droidzie HK-47 (więcej nie powiem, by nie psuć niespodzianki). Jeśli chcesz grać zwiadowcą dalekosiężnym nie zapomnij też o wysokim poziomie spostrzegawczości (dexterity) - jest szczególnie przydatna.

Pomóżcie, bo gram pierwszy raz i gram wojownikiem.

Żołnierz, right?

Jak na pierwszy raz to dobry wybór, Soldier + Jedi Guardian to konfiguracja typowego pakera, z którym nie da się nie przejść gry.

właśnie wojownik musi mieć dużo mądrości czy też nie?

Wysoka mądrość daje profity w stosowaniu tak znienawidzonej przez Ciebie Mocy, ewentualnie do odpierania skutków działania Mocy przeciwników.

uwielbiam rozmawiać i w ogóle takie pierdoły czy opłaca się mieć dużo charyzmy żeby np unikać walk itp.
:scratch: A tak - w charyzmę warto inwestować, bo im silniejsza, tym skuteczniejsza perswazja, a jak dodasz do tego Moc, nikt ci nie odmówi (no, prawie nikt). Wiele questów da się rozwiązać pokojowo, a do tego niektóre misje Jedi wymagają wręcz takiego łagodzenia sporów (chyba, że wolisz grać po Ciemnej Stronie).

Dalej - inteligencja - im więcej w nią włożysz, tym więc więcej dostajesz punktów do podziału przy kolejnych awansach, więc radzę jak najwięcej jej przydzielić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno, że tak, trzeba tylko odpowiednio zebrać świadków i dobierać argumenty podczas procesu. Znajdź w hotelu Rodianina Gluupora i przekonaj go, by powiedział ci o podłożonym medalionie Sunry’ego. Musi to zeznać na procesie. W tym hotelu też jest gracz pazaaka – wyciągnij z niego informacje, że Elassa była Mrocznym Jedi. W ostateczności przekonaj Mocą (lub kasą) właściciela hotelu by "minął się z prawdą" (delikatnie mówiąc :>) i zeznał na procesie, że usłyszał strzał po wybiegnięciu Sunry’ego z hotelu.

Natomiast pod żadnym pozorem nie wspominaj podczas rozprawy o tym, że Sunry jest bohaterem Republiki ani, że Elassa była szpiegiem Sithów (możesz powiedzieć, że była Dark Jedi). W sprawie kalectwa, możesz wspomnieć o tym raz, czy dwa, ale bez przesady.

Skoncentruj się na zeznaniach Gluupora i hazardzisty oraz romansie Sunry’ego. Twoją linią obrony będzie: Sunry związał się z Mroczną Jedi Elassą, Sithowie postanowili zakończyć ten romans, zabili Elassę i wrobili Sunry’ego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o hotel to zrobiłem wszystko tak jak mówisz. Kurcze, nie przypuszczałem, że służba u Republiki jest taka ważna...A po wyjściu z hotely spotkałem takiego gościa. Powiedział, żebym przeszukał bazę Sithów i Republiki to znajde jakies dowody. O co mu chodziło ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Ambasada Republiki zleci ci włamanie do bazy Sithów, jedną z opcji zdobycia hasła jest rozgryzienie przepustek przy pomocy komputera - ogólnie nie polecam tej metody, bo sprowadza się do rozwiązywania jakichś durnych zadań matematycznych - łatwiej i szybciej przesłuchać więźnia lub włamać się do hangaru. Jednak kiedy będziesz miał dostęp do komputera w ambasadzie Republiki by rozgryźć hasło Sithów, będziesz miał też okazję włamać się do systemu i obejrzeć nagranie, z którego wynika czy Sunry jest naprawdę winny czy nie (ja tego nie powiem, żeby niespodzianki nie psuć :P).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej metodą rambo oczyscic hangar.
Dlatego po prostu lepiej nawet nie patrzeć na te zadania matematyczne, tylko od razu włamać się do kompa, zdobyć nagranie, a potem lightsaber w dłoń i jazda do hangaru... Aha, zanim wyruszysz na bazę Sithów, radzę iść do kantyny i zdobyć quest o zagubionych Selkathach - bez tego zadania nie oczyścisz się przed rybami z zarzutu o włamanie do bazy Sithów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myślisz o Łajdaku ??
Scoundrel jest klasą... specyficzną. Ma najmniej health points, więc radzę go rozwijać albo na specjalistę w walce dystansowej, albo kogoś kto walczy metodą "hit and run" :D. Polecałbym inwestowanie w "stealth" i "treat injury". Scoundrel dostaje najwięcej (tj. najszybciej) umiejętności do podziału, więc można mu nawet trochę mniej inteligence dodać niż zazwyczaj, a zamiast tego zainwestować w toughness. Wydaje mi się ona obowiązkowa dla takiego cherlaka ;).

Dexterity – 16 lub więcej

Strength – 12 – 14

Wisdom – 12 –14

Najrozśadniej wydawałoby się łączyć z Guardianem, lub Sentinelem, bo rekompensują niski poziom punktów zdrowia Scoundrela. Jeśli grasz po Dark Side, to i Master jest dobry, szczególnie ze względu na ataki dystansowe (burza Mocy rządzi :twisted:) zbijające wroga z nóg zanim zdąży dobiec.

Ale osiemnastolevelowy Jedi i tak najlepszy :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wydajno ścią w tej grze gram na złomie athlon 4800,geforce 8600 GT, 2gbramu i gra mi chodzi okropnie tak że nie da się grać .Kiedy włanczam skanowanie sprzętu w grze wszystko mam dobrze oprócz karty graficznej gdzie jest ostrzereznie a więc wygląda nato że to wina karty.Wgrtywałem stare nowe sterowniki ale niewiele pomogły tak samo zmniejszanie detali w grze.W czym może być problem proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wydajno ścią w tej grze gram na złomie athlon 4800,geforce 8600 GT, 2gbramu i gra mi chodzi okropnie tak że nie da się grać .Kiedy włanczam skanowanie sprzętu w grze wszystko mam dobrze oprócz karty graficznej gdzie jest ostrzereznie a więc wygląda nato że to wina karty.Wgrtywałem stare nowe sterowniki ale niewiele pomogły tak samo zmniejszanie detali w grze.W czym może być problem proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja nie mam problemu z przejsciem gry, mam problem z... zakupem. Kto wie gdzie mozna dostac ta gre? Szukam, googluje, ale nigdzie nie ma... Czy ew. jest szansa ze znajde gre w jakims empiku? z gory dzieki za sugestie. Dodam ze chodzi mi raczej o nowa gre, nie uzywana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...