Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Twórczość własna forumowiczów cz. 2

Polecane posty

Mam do Was pytanie - co byście na moim miejscu zmienili na Strefie Recenzji - www.strefarecenzji.pl ? Pomijając jakość grafik w sliderze, bo w sumie stworzyłem go dzisiaj z tego co miałem pod ręką. Cały czas pracuję nad usprawnieniami, upiększaniem itd. itp. więc wasze porady będą dla mnie bardzo cenne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://youtu.be/_vph3FHPwVs

Czołgam się w "World of Tanks"

wink_prosty.gif. Póki co wrzucam i komentuje powtórki z ciekawych bitew. W przyszłości jeżeli wykażecie zainteresowanie będzie granie na żywo może również z chętnymi widzami. Pozdrawiam i zapraszam do zostawiania opinii.

Więcej materiałów znajdziecie na moim kanale YouTube m.in Recenzje, zapowiedzi, gameplay'e i podsumowania głównie z gier RPG i Indie. Zachęcam do rzucenia okiem

smile_prosty.gif Pozdrawiam

Edytowano przez KubiTheGamer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogliście zauważyć w mojej sygnaturce, od niedawna ruszył kolejny blog prowadzony - a jakże - przeze mnie.

Od strony - matki różni się tym, że umieszczam tam wyłącznie materiały związane z moją największą, ciągle idącą do przodu pasją - podróżowaniem :) Zapraszam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Jak niektórzy może wiedzą, jestem programistą Androida i napisałem miesiąc temu Crate Break - moją pierwszą grę którą opublikowałem na Markecie (doświadczenie mam jednak spore - w pracy mam na koncie kilkanaście aplikacji). Grafiki zrobiła moja przyszła żona (która nie jest na co dzień grafikiem - ale mniejsza o to). Gra powstała jako efekt uboczny pracy magisterskiej smile.pngGra jest dostępna oczywiście kompletnie za darmo.

https://play.google.com/store/apps/details?id=fogapps.game.cratebreak

Gra polega na niszczeniu jak nadłuższych ciągów skrzyń w jednym z czterech trybów: klasycznym, na czas, trybie turbo (z bajerami) oraz typowe puzzle - obecnie jest ich 63 podzielone na 3 kategorie. Grafiki są zoptymalizowane pod kątem tabletów i ekranów do rozdzielczości HD. Mam nadzieję że Wam się spodoba - gra to czysty autobusowy casual na parę minut pogłówkowania. (BTW: jakby wyskoczył Wam jakiś błąd, to proszę zgłoście - mam dość niewiele urządzeń by to przetestować porządnie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich przeglądających! Jakiś czas temu zacząłem sobie wrzucać filmy na mało znany portal youtube.com. Nie mam zamiaru opisywać tutaj całej chwytającej za serducho historii co mnie to tego skłoniło, jakie z tego względu pojawiły się w moim życiu wyrzeczenia, tragedie rodzinne i tego typu pierdołki. Konkrety. Mimo, że lubię lać wodę... spokój! Już, spokojnie, konkrety.

Jak na razie pojawiają się tylko dwie serie. Mainstream pełną gębą. GTA V oraz od bardzo, bardzo niedawna Beyond Two Souls. Stawiam w głównej mierze na gry konsolowe, konkretnie PS3. Staram się wyrabiać normę jednego filmu dziennie, a to ze względu na nieco wolny internet. Ale to znowu ta nieistotna pierdółka...

To chyba tyle. Poniżej linczek do kanału. Zapraszam, watch & enjoy!

http://www.youtube.com/rydemen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł: Wind of Eladora

Program: RPG Maker vX

Postęp: W toku.

Premiera: 2013/2014r.

O PROJEKCIE:

Eladora to typowy, a za razem nietypowy hack & slash z nową grafiką, utrzymaną w konwencji RPG Makera VX.

Akcja gry rozgrywa się w Eladorze ? krainie w której Paladyni i Rycerze

walczą z Klanem Demonów od tak dawna, że nikt nie pamięta o co poszło. Gdy poznajemy naszego bohatera wojna nieco przycichła, mieszka z ojcem,

ale to tylko cisza przed burzą. Dziewietnastoletni Javed pewnego dnia podczas

powrotu ze szkoły jest świadkiem śmierci swojego ojca.

Nie dość, że zabija go demon to wszystko wskazuje na to, że ojciec nie był zaskoczony jego wizytą. Zszokowany chłopak postanawia przeprowadzić małe śledztwo, dowiedzieć się

więcej o mordercy, a tak zupełnie przy okazji zemścić się na bestii przez co zostaje

wciągnięty w wir wojny.

MECHANIKA:

Składa się z gotowych skryptów jak i moich zdarzeń.

Używająm poniższych skryptów:

Requiem SBABS Standard Version

Requiem Enemies Bars

Requiem Group Command

ReinoRPG HUD v0.6

SCREEN:

wITJ75M.png

CXQhROB.png

npqwGe9.png

STRONA PROJEKTU:

PROJEKT NA INNYM FORUM:

Edytowano przez Rahimrpg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Od jakiegoś czasu myślałem nad powrotem mojej starej serii i doszedłem do wniosku, że dam jej szanse. Postanowiłem, że każdego miesiąca wybiorę kilka WEDŁUG MNIE najciekawszych premier i omówie je w krótkim materiale. Nastawcie się, że nie będą to same hity i możecie nie zobaczyć wyczekiwanych przez was tytułów. Jeżeli seria zyska uznanie to mam w planach wypuszczenie równoległej, w której znajdą się mniejsze gry, a wtedy ten bazowy przegląd będzie składał się tylko z komercyjnych produkcji. Zobaczymy jak to wszystko się wyklaruje. Pozdrawiam serdecznie i nie zapomnijcie napisać komentarza lub opinii. smile_prosty.gif

http://youtu.be/-6DTqdcnhfI

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nieźle Wam to wyszło, choć głosy są nieco dziwne. Nie bardzo wiem, jak to tłumaczyć. Być może chodzi o delikatny pogłos w niektórych przypadkach (jakby z tunelu). Być może fakt, że jestem przyzwyczajony do oryginalnego dubbingu ma decydujące znaczenie.

Tak czy inaczej, wyszło bardzo dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Dzisiaj o godz. 17:00 ZAGRAMY W NETHER'A

https://www.playnether.com

(oficjalna strona gry)

! PIERWSZY OFICJALNY STREAM !

Start: 17:00

Koniec: 18:30-19:00

LIVE:

www.twitch.tv/Dezecik

Razem ze mną będzie HaErEs!

Do wygrania:

2 guest keye z dostępem na 72 godz. do Nether'a - Zostaną rozdane podczas stream'u na zasadzie kto pierwszy ten lepszy cheesy.gif

Świetna okazja do przetestowania gry, przed zakupem smiley.gif

Masz pytania dotyczące Nether'a? czy to zakupy, czy samej gry - również zapraszam na kanał!

na wszystkie pytania odpowiadam! cheesy.gif

Jeśli ktoś z was posiada Nether'a zapraszam również do przyłączenia się do zabawy z nami:D

Widzimy się o 17:00 4FUN!

Pozdrawiam.

Edytowano przez Dezecik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-5529-0-15959500-1385384568.png

Chcialbym sie krnąbrnie pochwalić produktem, który udało sięuzyskać mnie i dwóm moim towarzyszom (Bartosz Augustyn oraz Tomasz Krug) podczas 10 godzinnego turnieju developerskiego o nazwie "Let's Code" organizowanego przez firmę SII.

Dostępny jest on pod adresem http://massivetanks.com. Włożyliśmy w tę grę całą swoją pasję oraz siły dostępne w trakcie tych 10 godzin i rzutem na taśmę dostarczyliśmy zamknięty segment gry, który możecie sami przetestować. Po małej (khym, dużej) refaktoryzacji w połowie grudnia zarówno backend jak i fronend gry będą dostępne na licencji MIT na Githubie (z wyłączeniem sprite'ów opartych o CPL). Obecnie bierzemy udział w głosowaniu internetowym.

Wejdźcie do gry, pomordujcie (najlepiej wraz ze znajomymi), jeżeli Wam sie spodoba (lub nie) oddajcie proszę głos na nasz mały, dzielny projekt pod adresem:

http://pl.sii.eu/let...app=9#formularz

Z góry proszę też o drobną wyrozumiałość w stosunku do niedociągnięć - limit czasowy nie pozwalał wszystkiego wyłapać.

post-5529-0-97351200-1385384571_thumb.png

post-5529-0-28536300-1385384575_thumb.png

Edytowano przez DzielnyYankes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się chyba nie znam się,ale jedno dniowy to razem się chyba pisze :]

A to ja się "pochwalę" jest to coś w rodzaju mini-artykułu

"Enigma jak czyli prawdziwe znaczenie pseudonimów redaktorów CDA, ta bum dadada.

E ? Elektronik. Czyli kierunek studiów tegoż człeka. A skończył gdzie? Skończył w CDA :]

N ? Jak Need For Speed, czyli wyścigówka, czyli ulubiony gatunek gier enkiego, czyli się zgadza się.

K ? Kultura. Otóż drodzy moi enki(Czemu z małej? Bo jeszcze nie ma melancholii) dostał ochrzan za słowo przepraszam. Szczyt chamstwa. Jak można używać takich słów? Barbarzyńca a nie enki. Ehhh?

I ? Jak integracja. Czemu? Bo enki to jeden z najbardziej ulubionych redaktorów CDA i jeden z najbardziej przepytywanych.

Ustępuje tylko CormaCowi i Smugglerowi, a odpowiada naprawdę na wszystko."

I niem jego pseudo nie jest z mitologii Sumerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...