Skocz do zawartości

DzielnyYankes

Forumowicze
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutralna

O DzielnyYankes

 • Urodziny 16.05.1987

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  http://likeadev.com

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Zainteresowania
  Kopanie głazów i ekstrakcja surrealizmu

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Strategie
 • Konfiguracja komputera
  Dziarska
 1. DzielnyYankes

  Twórczość własna forumowiczów cz. 2

  Chcialbym sie krnąbrnie pochwalić produktem, który udało sięuzyskać mnie i dwóm moim towarzyszom (Bartosz Augustyn oraz Tomasz Krug) podczas 10 godzinnego turnieju developerskiego o nazwie "Let's Code" organizowanego przez firmę SII. Dostępny jest on pod adresem http://massivetanks.com. Włożyliśmy w tę grę całą swoją pasję oraz siły dostępne w trakcie tych 10 godzin i rzutem na taśmę dostarczyliśmy zamknięty segment gry, który możecie sami przetestować. Po małej (khym, dużej) refaktoryzacji w połowie grudnia zarówno backend jak i fronend gry będą dostępne na licencji MIT na Githubie (z wyłączeniem sprite'ów opartych o CPL). Obecnie bierzemy udział w głosowaniu internetowym. Wejdźcie do gry, pomordujcie (najlepiej wraz ze znajomymi), jeżeli Wam sie spodoba (lub nie) oddajcie proszę głos na nasz mały, dzielny projekt pod adresem: http://pl.sii.eu/let...app=9#formularz Z góry proszę też o drobną wyrozumiałość w stosunku do niedociągnięć - limit czasowy nie pozwalał wszystkiego wyłapać.
 2. DzielnyYankes

  Propozycje nowych tematów

  Przydałby się temat gry forumowiczów - obecnie nic takiego nie istnieje niestety.
 3. Z racji głupoty kupiłem preorder zbugowanej gry i z racji bycia fanem serii - morduje ją w wolnym czasie. Lub też ona mnie, gdyż regularnie lubi się wysypywać.
 4. DzielnyYankes

  Poszukuję hostingu www

  http://www.mydevil.net/oferta.html - pakiet podstawowy
 5. DzielnyYankes

  Shadowrun Returns

  #EasyPlayer Domyślna kampania w Shadowrun Returns nie ma otwartego świata - podzielona jest raczej na misje. Aczkolwiek edytor dołączony do gry nie wyklucza możliwości stworzenia czegoś takiego. Przejrzyj Steam dla Shadowrun w poszukiwaniu takich kampanii jak Shadowrun Unlimited.
 6. DzielnyYankes

  Battle for Wesnoth

  Mój ulubiony zabijacz czasu w przerwach między developmentem gdy siedzę na Ubuntu. Marze o modzie rozszerzającym grę o dodatkowe elementy RPG. No i czas zaktualizować grę w końcu, bo z tego co widzę na stronie - jestem nieco w tyle.
 7. DzielnyYankes

  Battlefield (seria)

  #Reg Angry Joe bardzo zgrabnie podsumował Battlefield 4 po premierze. Ja zakupiłem grę z preorderu i strasznie się na tym przejechałem. A stabilność na dzień dzisiejszy - nadal kuleje..
×