Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Twórczość własna forumowiczów cz. 2

Polecane posty

Witam serdecznie.

Od dość dawna interesuje się retro sprzętem oraz grami, kolekcjonuje też gry na Mega Drive`a. Na polskim Youtubie nie znalazłem zbyt wiele treści odnośnie konsoli Segi czy recenzji gier na nią, dlatego postanowiłem sam nauczyć się obsługi programu do montażu i w wolnych chwilach tworzyć materiały :)

Wiem, że Sega Mega Drive nie była zbyt popularna w naszym kraju ale nie zmienia to faktu, że wyszło na nią dużo naprawdę dobrych gier, które warto ograć nawet dzisiaj.

Wrzucę dla was kilka przykładowych filmów z mojego kanału. Zacznę od najnowszego, który nie jest bezpośrednio związany z Mega Drive (nie licząc jednej ekskluzywnej gry), a dotyczy historii powstania studia Naughty Dog:


Recenzja Chaos Engine:



Materiał o pierwszych Targach E3 z 1995 roku:


 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Cześć. Bardzo dawno nie gościłem na tym forum. Przez ten czas trochę się u mnie pozmieniało, między innymi zebrałem się w końcu do stworzenia własnego bloga. Póki co, głównie ze względu na bardzo ograniczoną ilość czasu (studia, praca) kojarzy się on mocno ze stanem surowym, ale pierwszy wpis już się pojawił. Jeśli zatem ktoś interesuje się filozofią, tematami trudnymi (choć nie mam zamiaru się ograniczać), zapraszam! 

 

Blog

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Niegdyś pisałem o grach hobbystycznie i zawodowo, a od jakiegoś czasu z różnym efektem nagrywam wideo. Teraz przygotowuję krótkie, treściwe materiały na temat nowych produkcji, jakie mam okazję zagrać.  Udostępniam, bo kurcze aż szkoda, że tak mało ludzi to ogląda, a treść jest nieskromnie powiem - całkiem atrakcyjna dla oka i ucha :)
 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam testerów do gry tekstowej w klimatach Dungeon Keeper/Overlord, w których gracz wciela się we Władcę Ciemności próbującego zdobyć władzę nad światem – aczkolwiek z nieco mniejszym przymrużeniem oka niż w ww. tytułach i trochę większym naciskiem na intrygi. Gra napisana w TWINE, nieco podobna do https://adeptusrpg.wordpress.com/2021/12/26/powrot-imperatora-nowa-wersja/ , ale ze znacznie bardziej rozbudowaną mechaniką. Chętnych proszę o kontakt na maila: brat.dominik@op.pl .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Wydaje mi się, że po takim czasie post pod postem to nie grzech.

Otóż moja - symulator Władcy Ciemności - została ukończona: https://adeptus7.itch.io/dominion

Zapraszam do grania (oczywiście jest w pełni darmowa).

Zapraszam również na nasz kanał z nagraniami opowiadań dark fantasy/horror: https://www.youtube.com/channel/UCDjiV321dZZ6ZOSge9Y_N4A

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...