Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Do tych wszystkich którzy mają problem z reklamami - przejdźcie na Firefoxa, doinstalujcie dodatek AdBlock i po kłopocie. Z internetu zniknie 99% reklam. Ja do momentu aż Wy napisaliście te posty nawet nie wiedziałem, że na FA są reklamy :) Nawet te pisane przez Google Bota są blokowane, co powoduje, że wszystkie jego posty są puste. Nawet nie wiecie o ile szybciej net działa, jak się używa AdBlocka. Gorąco polecam!

W operze nie trzeba nic instalować.

PPM>Zablokuj zawartość>kilk na reklame>zastosuj :)

W Operze trzeba blokować każdą reklamę, a w Firefox instalujesz Adblock i masz spokój...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hobbystycznie przeglądam serwisy warezowe - po prostu ciekawi mnie na ile dni przed premierą ktoś wrzuci grę X, albo jak długo będą łamać zabezpieczenia gry Y. Broń Boże nie ściągam - z piractwa wyrosłem ładnych parę lat temu. Ale zmierzam do sedna sprawy. Na pewnym serwisie (nazwy nie podam) znalazłem grę Ceville. Spolszczoną. Czyli to musi być WASZ pełniak wrzucony bezlitośnie i bezmyślnie na rapidszery i megaaplołdy. Czy redakcja może coś zrobić z idiotami, którym "nie opłaca się" kupić pisma za 15 złociszy, bo wolą sobie ściągnąć? Czy np gdybyście chcieli się procesować itp to moglibyście doprowadzić do zamknięcia tej wylęgarni złodziei?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy w związku z całą aferą wokół FUELa zamierzacie uwzględnić to w recenzji?

2. Skoro już to; Smuggler - Jak zaczęła się miłość do Garfielda? Konkretny pasek czy inaczej jakoś?

3. Czy w tym roku można spodziewać się Tipsomaniaka?

4. Książeczki z poradnikami do danej gry nie będą już dodawane, prawda? (szkoda, że Wiedźmina ta okazja opuściła.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hobbystycznie przeglądam serwisy warezowe - po prostu ciekawi mnie na ile dni przed premierą ktoś wrzuci grę X, albo jak długo będą łamać zabezpieczenia gry Y. Broń Boże nie ściągam - z piractwa wyrosłem ładnych parę lat temu. Ale zmierzam do sedna sprawy. Na pewnym serwisie (nazwy nie podam) znalazłem grę Ceville. Spolszczoną. Czyli to musi być WASZ pełniak wrzucony bezlitośnie i bezmyślnie na rapidszery i megaaplołdy. Czy redakcja może coś zrobić z idiotami, którym "nie opłaca się" kupić pisma za 15 złociszy, bo wolą sobie ściągnąć? Czy np gdybyście chcieli się procesować itp to moglibyście doprowadzić do zamknięcia tej wylęgarni złodziei?

Powiem Ci tak- z reguly serwery warezowe i inne praktycznie nigdy nie sa stawiane w naszym kraju, ludzie wynajmuja hostowanie np. w Abu Dhabi czy Puerto Rico. Z niektorymi krajami Polska nie ma podpisanej umowy, nawet jesli taki serw zostanie zamkniety, ( pozostaje kopia zapasowa plikow i linkow) to kazde nastepne powstaja jak grzyby po deszczu i sa hostowane gdzie indziej.

Wystarczy tylko popatrzec, serwery takie jak www.xxx.pl istnieja juz kilka lat i jakos nikt ze skutkiem nie probowal ich zamknac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy w związku z całą aferą wokół FUELa zamierzacie uwzględnić to w recenzji?

Jesli mowisz o braku multi dla Polakow, to tak.

2. Skoro już to; Smuggler - Jak zaczęła się miłość do Garfielda? Konkretny pasek czy inaczej jakoś?

>>>Od pierwszego wejrzenia. :)

3. Czy w tym roku można spodziewać się Tipsomaniaka?

>>>Jasne.

4. Książeczki z poradnikami do danej gry nie będą już dodawane, prawda? (szkoda, że Wiedźmina ta okazja opuściła.)

>>>Raczej nie, ale nie mowimy, ze na pewno nie.

Takie pytanie odnośnie dyskusji na forum:

Czy jesteście za podniesieniem ceny pisma?

Tak po prostu czy w zamian za cos? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jeszcze jakaś szansa na ponowne wydanie magazynu CD-Action Konsole? Czy może był to jednorazowy i do tego nieudany eksperyment? Wiem, że do tego jest ten cały kryzys... i może zaliczam się do mniejszości, gdyż mam i PC i konsolę. Ale czy było aż tak źle z pierwszym i jak na razie ostatnim numerem? Są w ogóle jakieś plany odnośnie wskrzeszenia pomysłu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jeszcze jakaś szansa na ponowne wydanie magazynu CD-Action Konsole? Czy może był to jednorazowy i do tego nieudany eksperyment? Wiem, że do tego jest ten cały kryzys... i może zaliczam się do mniejszości, gdyż mam i PC i konsolę. Ale czy było aż tak źle z pierwszym i jak na razie ostatnim numerem? Są w ogóle jakieś plany odnośnie wskrzeszenia pomysłu?

To byl balon probny, wyszlo na to, ze rynek jest POKI CO na tyle plytki, ze magazyn mialby 30-40.000 sprzedazy gora. Male wydawnictwa to urzadza, duze nie. Wiec jak widac ani Bauer ani Springer w to NA RAZIE nie wchodza. Choc naturalnie trzyma sie reke na pulsie. :) Wczesniej czy pozniej pewnie konsolowe pisma powstana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zareagowaliście na to że konkurencja dała pełną wersję gry Baldur's Gate Gold ? :happy:

Oglosilismy 3 dniowa zalobe narodowa. :)

A serio - nijak. Niezla gra ale stara juz, przechodzona przez wszystkie tanie serie, mozna w nia grac bodaj tylko 640x400, a do tego dystrybutor chcial za nia kuuupe kasy. Podziekowalismy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie odnośnie dyskusji na forum:

Czy jesteście za podniesieniem ceny pisma?

Tak po prostu czy w zamian za cos? :)

Ja tam jestem przeciw podwyższenia ceny. Ale to oczywiste, że jak ma cena wzrosnąć to jednocześnie w zamian za coś - np. więcej stron, dodatkowe działy itp. :) Bo gdyby cena wzrosła i to tak poprostu to stracilibyście pewnie wielu czytelników, więc taki zabieg byłby bezsensowny i jeszcze na waszą niekorzyść...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnym numerze na stronie 16 widzimy na screenie Qn'ika i Huta od tyłu a po prawej nieco ucięty stoi Tomasz Kreczmar szef Hypera? Dobrze mówię czy mnie oczy zawodzą? Jeśli to on to o czym z wami gadał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnym numerze na stronie 16 widzimy na screenie Qn'ika i Huta od tyłu a po prawej nieco ucięty stoi Tomasz Kreczmar szef Hypera? Dobrze mówię czy mnie oczy zawodzą? Jeśli to on to o czym z wami gadał?

Dobrze widzisz, a o czym gadal, to chyba sprawa pomiedzy tymi, co gadali, ja sie nie pytalem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co macie na myśli, kiedy w CD-Action w recenzjch wystawiacie oceny za grywalność? Rozumiecie przez to... chodzenie i płynność gry, czy to, jak fajnie się w tą grę gra?

Zdefiniuj mi czym jest seksapil, a ja ci wtedy podam definicje grywalnosci, Grywalnosc to... grywalnosc. Ogolna radocha wynikajaca z obcowania z gra, na co wplyw ma 1001 roznych elementow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na markolfie wyczytalem, iz numer SPEC/2009 trafi ponownie do dystrybucji, co mnie bardzo cieszy, gdyz tego numer nie mam. chcialbym sie zapytac, ile egzemplarzy trafi jutro do kioskow i w ktorych regionach Polski :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...