Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Co bym zmienił w CDA? cz. II

Polecane posty

Cały świat oszalał na punkcie konsol, a prawda jest taka że jedynym wygodnym i sensownym sprzętem do gier jest wszechstronny PC.

Jasne nie liczac upierdliwych zabezpieczen, poreblemuw z znieoptymalizowanym silnikiem, dosc czestej potrzeby wymiany czesci, problemow z uruchomieniem z nie wiadomo jakich przyczyn.

Kupilem BiA:HH i nie moge grac bo pokazuja mi sie jakie bledy rzeczywiscie wygodny i sensowny sprzet

Prawda jest taka ze bardziej oplaca sie kupic konsole do rozrywki i laptopa do pracy bo to kwota mniejsza niz za dobra maszyne do grania ktora starczy na wiecej ni 1,5 roku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu sie z tobą niezgodze.cały swiat gra na konsolach.a po zatym na konsole są coraz lepsze gry które na pc nie ladują:killzone 2,gears of war2,heavy rain,god of war 3 i jeszcze tego jest.moi koledzy tez sie przezucają na konsole.a po zatym podobno ps3 ma starczyć do 2016 bo ci z sony mówili ze ps3 bedzie na rynku przez 10 lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre... :biggrin: Ciekawe czy Sony zdaje sobie sprawę, że być może w 2016 lepsze gry będą już pewnie na komórki wychodzić, niż na tą całą ich zakichaną konsolę PS3... :tongue:

Jasne nie liczac upierdliwych zabezpieczen, poreblemuw z znieoptymalizowanym silnikiem, dosc czestej potrzeby wymiany czesci, problemow z uruchomieniem z nie wiadomo jakich przyczyn.

Kupilem BiA:HH i nie moge grac bo pokazuja mi sie jakie bledy rzeczywiscie wygodny i sensowny sprzet

Fakt, że jedna gra nie chce zadziałać na twoim PC, nie znaczy, że wszystkie PC mają z tą grą problem, albo wszystkie gry będą miały problem z Twoim PC. Ja uważam, że granie na PC jest głównie dla Pro (co nie znaczy, że wyłącznie), a na konsolach dla Casuali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne gears of war na xbox360 hvenly sword kilzon 2 p3 rzeczywiscie swiadczy ze konsole sa dla casuali masz calkowita racje a ze takie spore czy sims albo beauty pet salon na pc to juz pewnie nie swiadczy o tym ze pc jest dla casuali

otuz na kazda platforme wydawane sa tytuly dla tzw graczy niedzielnych wiec nie mow ze konsole sa dla casuali

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmienil tak

- cena w gore do ok 20 pln ( kiedys bylo po 19.90 i bylo dobrze)

-zwiekszenie liczby str do ok 200 paru

-2 dvd

-Powiększyc dzial o konsolach (ok 10% pisma (+-20 str))

-Wieksze AR

-WIDEORECENZJE na plytce (po to 2 plytka, i nie tylko po to )

Czego nie zmieniac

-formatu pisma!!! (Jak na polce beda wygladaly dwa formaty ???:P, a ten jest odpowiedni)

A nawet jak nic nie zmienice to bedziecie najlepszym magazynem dla graczy ( i nie tylko);p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąć wszystkie reklamy, powiększyć do 200 str i dawać same najlepsze i najnowsze pełne wersje.

A tak na poważnie to ja bym niczego nie zmieniał, poza dodatkową płytą DVD :thumbsup:

A kaszanka zone musi zostać :biggrin: I raczej nie chciał bym widzieć CDA jako czasopisma multi-platformowego.

mack00 (pod spodem :teehee: )

Co ty gadasz, cena może być podwyższona, ale po co kilka wersji CDA :pytajnik: Wystarczy jedna :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO??? Usunąć kaszankę? Kolego! Czy naprawdę chcesz usuwać najważniejszy dział w czasopiśmie? No najpierw się zastanów, później się jeszcze raz zastanów, a na końcu napisz ale jeszcze raz to przemyśl. CD-Action może być bez płyty lub z Vistą na dyskietkach w każdym numerze jedna, ale Kaszanki usunąć nie dam. Chociaż od kiedy nie pisze ich Pan Eugeniusz Siekiera to te kaszanki są takie jakby słabe. A ta napisana przez Grigorego to moim zdaniem najgorzej napisana Kaszana jaką kiedykolwiek przeczytałem.

Tak więc Kaszanka zostaje.

Neeeeext...

A jak już piszę to piszę...

Zero multi-platformości. Chcecie recenzje gier na konsole? Kupujcie Clicka. Co do tej ankiety na stronie głównej to:

-podwyżka ceny pisma do około 20PLN przy jednoczesny zwiększeniu stron i dodaniu 2DVD na dema(!) i głównie gameplaye (trailery oszukują!).

-poza tym jest raczej ok

Więc jest dobrze. I bardzo bym się ucieszył gdyby jednak cena wzrosła (lub byłoby kilka wersji do wyboru).

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciwko poszerzeniu działu z grami na konsole. Lepiej dodać więcej zapowiedzi na PC lub dział z nowinkami z redakcji, np. jakieś śmieszne sytuacje. Poza tym druga płyta i zwiększenie ceny, jestem za. Zmniejszenie ilości pełniaków, na rzecz jakości (dwa, ale naprawdę dobre, albo jeden hit). Pozostawienie obecnej zawartości (żadnego usuwania działu z kaszankami). Poprawienie jakości pudełek. Do ich rozmiaru nic nie mam, ale są łamliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestałbym drukować listy kretynów, którzy piszą różne bzdury tylko po to by być wydrukowanym i to by była dla nich lepsza kara niż być zbluzganym. Za przykład niech posłuży idiota podpisawszy się MBP w 162 CDA w panopticum. To co niektórzy za przeproszeniem pieprzą przestaje już być śmieszne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czego nie można zobaczyć w sklepie lub internecie? Tylko najświeższych informacji wprost od twórców, typu ''pierwsi w Polsce'', ''pierwsi na świecie''. W internecie: recenzje, zapowiedzi, newsy, sprzęt. Jest wszystko. Równie dobrze tych działów w CDA mogłoby nie być?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy chcą tu poszerzenia wszystkiego i jakby się tak to policzyło to CD Action będzie miało 500 stron w tym (tu wersja dla anty-reklamowców) 504 strony z reklamami.

A co do tego co wcześniej napisałem.

Fakt, zero multiplatformości to może i przesada, ale tyle co jest to starczy. Konsolowcy mogą sobie kupić Clicka, a ja w moim CD-A chcę poczytać o tym w co mogę pograć. Mam konsolę w domu (zarówno X360 jak i PS3) ale jak chcę kupić grę na jedną z nich, to kupuję właśnie Clicka. Wciąż jestem za tym, aby podwyższyć cenę pisma, dodać stron i drugą płytę DVD z demami i gameplayami. Ktoś tam pytał, dlaczego dwie wersje CD-A? Otóż już mówię. Z pewnością nie wszystkim spodoba się wzrost ceny czasopisma. Tworząc dwie wersje (jedna taka jak jest teraz, a druga z moimi propozycjami) redakcja zapewni sobie ZAPEWNE większą sprzedaż. Mówię zapewne, ponieważ nie będę tutaj udawał jakiego magistra ekonomii, który wszystko wie, ale jeśli byłaby taka możliwość z zyskiem dla redakcji (bo to biznes przecież) to moim zdaniem byłoby najlepiej.

Dla mnie idealny CD Action to okolice 200 stron, dwie płyty DVD i cena, powiedzmy 20PLN. Na pierwszej płycie bez zmian - pełne wersje, bonusy, gameplaye, a na drugiej DEMA, gameplaye :P i powiedzmy trailery. Byłoby rewelacyjnie. Mam nadzieję, że tak właśnie niedługo będzie wyglądać CD-Action (może już urodzinowy numer będzie jakąś niespodzianką?).

Tak więc to na razie wszystko co mam do powiedzenia na ten temat,

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luke13

No ale w internecie nie są na tak wysokim poziomie jak w CDA :thumbsup:

Wiem, wiem, ale tak samo mógłbyś odpowiedzieć na posta eXao. Czyli, że zobaczyć w sklepie reedycję to nie to samo, co przeczytać o niej w CDA.

[ciach]

Ale nikt nie napisał o 500 stronach, tylko o kilkudziesięciu, a 150 dodać kilkadziesiąt wyjdzie akurat ok. 200, jak chciałeś. :thumbsup:

Zapoznaj się z zasadami pisania postów->cytowanie. Nie cytujemy poprzedniego posta.-mateusz(stefan)

Sorry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie cytowałeś całego mojego posta, tym bardziej, że jest to zaledwie kilka słów.

A co do tego to powiem, że liczyłem ironicznie, bez powagi co można zresztą zobaczyć po propozycji stron przeznaczonych na reklamy B)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał... Żeby częściej pisać o MMO.. Czasami pojawia się ten dział.. Zapewne nie da się wprowadzić go żeby był na stałe,no bo to jest z jednej strony po prostu szybko wyczerpywalny (?) temat.. A z drugiej.. Przez ostatnie 3 miesiące nie grałem w WoW'a i przez następne 3 nie będę pewnie grac (A NIECH CIĘ MATURO!!).. W ogóle mało czasu na siedzenie przy komputerze mam (i na czytanie forów mało czasu)... I np chciałbym wiedzieć co się dzieje w świecie WoW'a... Ale to też mogłoby odnosić się tez do innych gier... Chyba można by było to jakoś rozwinąć.. Ale ja tam nie wiem.. Nie znam się...

PS. Może udałoby się dodać do któregoś z numerów, ET? Wiem ze kiedyś było... No ale to tylko taka moja mała prośba...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...