Skocz do zawartości

Co bym zmienił w CDA? cz. II


Pzkw VIb

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Oczywiście, nie musiała, ale mogła. Równie dobrze błąd mógł powstać podczas drukowania, albo niechcący się komuś po drodze skasowało. Ale moja pierwsza myśl, to był korektor, więc jeśli ów pana uraziłam, to pardon :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodał ( a właściwie wrócił do ) przy kawałkach recenzji gier z coverka do pokazywania jaką owa gra dostała ocenę w CDA. Teraz tak jakoś jest dziwnie. Zawsze lubiłem porównywać moje odczucia z gry z oceną wystawioną w CDA, a teraz tak zostałem sam, sam ze swoją opinią.... chlip . ( :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, zamiast tych plakatów, bardziej bym się ucieszył z jakiegoś gadżetu takiego jak Kalendarzopad (możliwe, że przekręciłem nazwę, ale chodzi mi o tą podkładkę pod mysz z kalendarzem). Ale nie co numer, czy dwa, ale okazyjnie, na przykład w numerze poprzedzającym święta Bożego Narodzenia.

Ne wiem, czy zauważyłeś, ale od kilku lat co roku w okresie świątecznym są gadżety kalentarzopodobne =)

Ja bym dodał ( a właściwie wrócił do ) przy kawałkach recenzji gier z coverka do pokazywania jaką owa gra dostała ocenę w CDA.

Lepiej byłoby podać jeszcze nr z recenzją jeśli to nie problem, bo to czasem frustrujące szukać w tej masie makulatury gdzie dana gra miała recenzję =/

Nie wiem po co jest ten temat skoro redaktorzy uważają że nie warto się sugerować opiniami czytelników. Takie jest moje spostrzeżenie.

Wyobraź sobie, że już nieraz zmiany w CDA były spowodowane opiniami czytelników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prosiłbym o zastosowanie patentu, który pewnie Hut czy Qn'ik wprowadzili do Clicka! Chodzi mi tu o dawanie co lepszych pełniaków, które były kiedyś na coverach. O ile dobrze rozumiem jak to z tymi grami jest macie już na te gry licencje, więc nie kosztowałoby Was to za dużo (żeby nie powiedzieć: nic). Zajmowały one zresztą tak mało miejsca, że teraz pewnie niejedno demo jest większe.

W tej chwili mam konkretnie na myśli takie stare polskie dzieło jak Crime Cities. Maluteńkim szkrabem będąc zagrywałem się w demówkę takowego, (inna rzecz, że samo obczajenie sterowania zajęło mi... tydzień :P ) później straciłem je z oczu, a dopiero Retro Action w jednym z ostatnich numerów wskrzesiło me wspomnienia... No nic, polecam się Waszej pamięci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze rozumiem jak to z tymi grami jest macie już na te gry licencje, więc nie kosztowałoby Was to za dużo (żeby nie powiedzieć: nic).

Smuggler pisał gdzieś, że wtedy musieliby wykupić daną grę jeszcze raz, tzn. nie wykupują licencji na wieczność. Poza tym wielu stałych czytelników mogło by się oburzyć, że płacą drugi raz za to samo. Ja jestem przeciwny takim zabiegom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za. Kilku czytelników mogło by mieć pretensję ale wątpię czy choćby jeden z nich nie zgubił którejś ze starszych gier. Ja np. wspomniane wcześniej Crime Citis nie widziałem już od kilku lat i bardzo bym się ucieszył, tak samo Alone in the Dark 3, jak to pojawiło się w CDA ja jeszcze nie kupowałem pisma więc mnie ominęło. Ale obawiam się, że ponowne opłaty za licencje przekreślają takie próby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może oszalałem ale uwielbiam czytać reklamy szczególnie w kibelku heh dlatego, WIĘCEJ REKLAM!

Ooo taaak, więcej reklam zniwelować strony poświęcone grą do minimum i zwiększyć cenę do 20 zł <sarkazm>.

A tak serio : stary nie masz co do roboty jak się reklamami zaczytujesz? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baardzo szkoda, ze redakcja nie przeglada tego topicu. "Szanujemy zdanie naszych czytelnikow i chetnie wysluchamy ich opinii w kazdej sprawie" :]

Natomiast ja... wywalilbym zupelnie dzial Freeware. 2 strony?! Wiecie, raczej sie nie czepiam, ale to jakas pomylka ;) To tez nie jest tak, ze twierdze, iz "nie czytam tego, wiec nikogo to nie interesuje". Po prostu mozna te strony lepiej spozytkowac.

Ew. obciac jeszcze Modulator do 1 strony...

Marze za to o powrocie działu Veto!(na wyrost okreslam jedna, dwie strony dzialem...) Fajnie sie to czytalo w starszych numerach, a czytelnicy czuja wtedy, ze pismo jest bardziej 'interaktywne'. Pomijajac to, ze dopiero wtedy widac jak skrajne moga byc opinie o danej grze. ;)

Wiecie, nie prosze o 3 plytki, 5 plakatow, naklejki, balsamy czy mniej reklam.

To nie koncert zyczen, ale pomyslcie sami... :mellow:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie :D ,

Zgadzam sie, ze dzial Freeware powinien byc zalkowicie wyeliminowany z CDA. Powod? Uwazam, ze mozna te dwie strony zagospodarowac calkiem lepiej dajac nowy dzial lub powiekszajac dzial "Zycie w Sieci", ktory wedlug mnie jest swietny :P Zauwazcie, ze teraz przechodzimy "rozkwit" MMO. Przewaga piecykow nad konsolami jest to, ze mamy takie gry ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w CDA rozszerzył część kulturalną (ta z recenzjami książek itp.), o jakieś wskazówki co warto przeczytać, co trzeba koniecznie zobaczyć itp. No i ogólnie poszerzyć ;). Aby dział ten służył rozwojowi czytelnika w czasach wielu dróg, lecz głównie krzywo brukowanych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam na myśli samych recenzji. Bardziej mi chodzi o rozbudowę o krótkie teksty. Może nawet jakieś słowa klucze ;). W każdym numerze rubryka "Co warto". Nie każdy wie, że warto Orwella, Mistrza I Małgorzatę itp. Chociaż spodziewałbym się również mniej znanych "perełek" :). Zresztą od pomysłów jest również redakcja :). Nowości nie zawsze są ok. Czasopismo jest wystarczająco komercyjne, aby ten dział mógł być mniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...