Skocz do zawartości
Pzkw VIb

UFO, zjawiska paranormalne, sny

Polecane posty

#blade81

Ta przepowiednia to jest niby taka sobie wymyślona na szybkiego i podpisana że to Nostradamusa żeby ludzie uwierzyli bo jak wpisałem to w Google to mi tylko 2 strony wyszukało że coś takiego pisze a na stronach z przepowiedniami Nostradamusa nic nie pisze ale znalazłem coś podobnego i to Nostradamusa tego prawdziwego:

"W mieście bożym uderzył wielki grzmot i chaos rozerwał dwóch braci. Choć twierdza się utrzymała, podda się wielkim przywódcom. Trzecia wojna wybuchnie, gdy spłonie trzecie miasto."

A co do twej obawy o wojnę to może być taka przepowiednia innych ludzi ale też ich przepowiednie się sprawdzały i to z dokładnością jaką podali:

"Wkrótce nastąpi jedna wojna, potem druga, a w końcu trzecia. Ostatnia wojna przeleci błyskawicznie. Będzie to jakby olbrzymia czystka. Pełno trupów i moc wylanej krwi. Dojdzie do walki między Chinami i ich sąsiadami. I co jeszcze gorsze, zbliża się katastrofa. Zimno i trzęsienie ziemi pozbawią wielu ludzi życia".

Pierwsza przepowiednia jest bardziej kojarzona z WTC ale mam wrażenie że ona bardziej dotyczy braci Kaczyńskich bo jakoś NY nie kojarzę z miastem Bożym

Druga zaś mówi o wojnie w której Chińczycy zaatakują Rosję i USA a w przepowiedniach gdzie pisze "Naród niepokonany" to może być Polska (Zabory, II Wojna Światowa, Komunizm) ale równie dobrze może to być Rosja (Walka z Napoleonem, Walka z Nazistami).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tym Arabskim (chyba) piłkarzu któremu podczas meczu przerwał się rdzeń kręgowy? Zaczął robić NAPRAWDĘ dziwne rzeczy... Wszystko jest udokumentowane na filmie (nie pamiętam na jakiej stronce).

A tak ogólnie to kiedyś miałem przeczucie że ktoś mnie ogląda z balkonu. Teraz nagle, z dnia na dzień to uczucie zanikło. Ale za to (za domem mam las) często widzę przez okno że w lesie! Często błyskają światła. Czasem 2, czasem 1 a czasem 3! Oczywiście nie ma tam domów ani dróg...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tej przepowiedni

Wszyscy opieracie się na nie tej przepowiedni, co trzeba. Ta prawdziwa brzmiała mniej więcej tak:

A dnia szóstego w poranek mglisty

stalowy ptak o drzewo skrzydłem trąci

na Czerwonej Ziemi osadzi kuper sążnisty

historię narodu słowiańskiego zamąci.

Wnet rycerz mężny godła Kaczora upadnie

Lech z rodu Lecha spod Gnieźnieńskiego grodu

o którym całe życie jego mówiono szkaradnie

aż do momentu w którym zajrzał do grobu.

Tysiące kwadratowych pochodni zapłonie

świat utonie w barwach szarości

lecz Sierp i Młot sięgnie po swoje bronie

i skieruje je w stronę Lechiańskich gości.

I wszystko się sprawdziło! No... prawie wszystko. Czerwona Ziemia symbolizuje teren dawnego Związku Radzieckiego, rycerz godła Kaczora to nasz kochany prezydent, nagle zaczęto mówić o nim dobrze... ten Nostradamus jest niesamowity. Przewidział nawet znicze [*] na naszej klasie i opisach na gadu! ('Tysiące kwadratowych pochodni zapłonie').

Miejmy nadzieję tylko, że pomylił się co do ostatnich dwóch wersów. Inaczej w niedzielę czeka nas kolejna tragedia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fragment przetłumaczony ze zwoju strzeżonego przez setki lat przez zakon Illuminati.

To, że czegoś nie ma w polskiej sieci nie znaczy, że nie istnieje. Ba, w ogóle śmiem wątpić żeby Nostradamus umieszczał swoje dzieła w internecie.

Próbowaliście szukać po angielsku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fragment przetłumaczony ze zwoju strzeżonego przez setki lat przez zakon Illuminati.

To, że czegoś nie ma w polskiej sieci nie znaczy, że nie istnieje. Ba, w ogóle śmiem wątpić żeby Nostradamus umieszczał swoje dzieła w internecie.

Próbowaliście szukać po angielsku?

Nie strasz ludzi, bo forum CDA to również młode i naiwne dzieci (czyt. ja) przeglądają.

Bardzo pasujący pod polski język musi być ten angielski tekst, pogratulować rymów. Ten "fragment ze zwoju strzeżonego przez zakon Illuminati"... wyobraźni też pogratulować. :) Poza tym, ironia aż wycieka z obu Twoich postów.

Edytowano przez Diex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lord - zamieniasz ten poważny temat w humorowe cos.

Nie wierzysz w to co tu piszemy/ w przepowiednie nostradamusa? Dobra fajnie ale nie przeszkadzaj innym.Moze dla ciebie sie to wydaje smieszne - okej napisz o tym an blogu, nie wiem powiedz o tym swojemu różowemu królikowi i wystarczy.Oszczedz nam czytania twoich bzdur

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na YT bardzo ciekawy materiał na temat katastrofy w Smoleńsku. Amatorskie nagranie. Osobiście mnie to przeraża. Sami zresztą zobaczcie... : http://www.youtube.com/watch?v=5bV87a_gO7o...feature=popular

NIE ZAPOMNIJCIE PRZECZYTAĆ KOMENTARZE !! DUŻO OSÓB ZNALAZŁO KILKA SZCZEGÓŁÓW WARTYCH UWAGI.

Po obejrzeniu nasuwa się dość kontrowersyjne pytanie: Czy ten cały wypadek był zaplanowany? Jeśli tak, to już wiadomo przez kogo i uwierzcie mi... Lepiej żeby się o tym nikt nie dowiedział, inaczej sami już wiecie co się rozpęta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lord Nargogh - jeśli ten wiersz jest prawdziwy to w niedziele może nie być przyjemnie... Ale na szczęście będzie sporo policji, snajpy poukrywane i F16 patrolujące okolice. Niezapomnijmy też o samolocie z NATO... Ten wiersz jest twojej roboty, a jeśli nie to daj nnam stronkę jako dowód... :P

Dobrze, że Rosja (chyba) nie jest w NATO.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NewHunter7

Przysłuchałem się porządnie temu nagraniu i słychać w ~0:53 jakiś tekst "Żyje" po czym pada strzał po jakimś czasie kolejny. Jakby to była broń BORU to by szybciej strzelała (prawie jak maszynówka), albo by wybuchła. Mam podejrzenia że to faktycznie był zamach.

Co do wiersza Lord'a Nargogh'a to nie uwierzę że Nostradamus by pisał tak dokładnie :P

Ja znalazłem inną przepowiednię Nostradamusa która jest bardziej dopasowywana do wież WTC.

"W mieście bożym uderzył wielki grzmot i chaos rozerwał dwóch braci. Choć twierdza się utrzymała, podda się wielkim przywódcom. Trzecia wojna wybuchnie, gdy spłonie trzecie miasto."

"W mieście bożym" - tu chyba chodzi nie o miasto a może bardziej o kraj bo w wielu przepowiedniach jest że w razie kataklizmu Polska zostanie wzięta pod ochronę Matki Boskiej Częstochowskiej.

"Chaos rozerwał dwóch braci" - Prezydent zginął w katastrofie która nie jest wyjaśniona jak się to stało a widać było że po katastrofie był wielki chaos a do tego ta mgła może o nią chodzi. A wieże WTC nie zostały rozdzielone bo obie się zawaliły.

"Choć twierdza się utrzymała, podda się wielkim przywódcom." - Twierdza to może być Polska lub Warszawa ale pomimo że nie ma prezydenta to kraj się utrzymuje. W polityce są zastępcy jak i w Armii więc nie ma żadnego chaosu. Ale jakim wielkim przywódcom się podda? Amerykanom czy Rosjanom

"Trzecia wojna wybuchnie, gdy spłonie trzecie miasto." - Jakie to miasto to nic nie wiadomo może jakieś na terenie Rosji bo mówi się że III Wojna Światowa wybuchnie przez Chiny które zaatakują USA ale Rosja stanie w obronie USA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego filmiku amatorskiego z katastrofy w Smoleńsku to już sam nie wiem co mam myśleć. Przez pierwsze dni po katastrofie nie dopuszczałem do siebie myśli, że mógłby to być zamach. Ale teraz analizując filmik i wszystkie inne materiały w necie mam małe wątpliwości. Jednak jak na razie pozostaję przy stwierdzeniu, że to zwykły wypadek, bo nie wierzę żeby Rosję było na to stać (wiem, że ich stać na wszystko ale w tych czasach??? po co???) bo jak przeszkadzał im Kaczyński to raczej by go otruli nie zbijali by niewinnych osób. Na dzień dzisiejszy nie ma jakichś racjonalnych dowodów na to, że był to zamach tylko jakieś kreski przypominające ludzi i przytłumione dźwięki (nawet nie wiadomo czy po polsku czy rosyjsku), którymi wszyscy jesteśmy straszeni, że niby zamach, że niby Rosja szykuje się do wojny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matison, powiem krótko czy Rosja którą teraz jakoś polubiłem nie wiem czemu stanie o stronie USA nie wiem. Ale jedno wam powim Europa i USA to 2 nierozłączączne części ponieważ Amerykanie to Europejczycy - tak, ponieważ kiedyś Ameryka to byli Indianie tak jak Kanada lecz później zjechali się tam koloniści i tacy tam, a że głównie byli to Anglicy i Niemcy to teraz Ameryka gada po angolu i ogólnie to są europejczycy w 90 procentach. A jak nie wierzysz to ci powiem tylko tyle:

Czytałeś Zaginiony Symbol? Nie - to szkoda bo tam trochę prawdy jest.

Wiesz że Kapitol jest zbudowany na wzór Panteonu rzymskiego?

Albo że Smithsonian Institution jest ufundowany przez anglika - Jamesa Smithsona?

Po drugie tylko europejczycy kładą kamień węgielny pod budowle bo raczej Indianie tego nie robią :).

Po drugie - Lord ty wiesz czym się rzekomo zajmuje Zakon Illuminati - to zkon który niby miał zjednoczyć:

Zakon Syjonu, Masonów, Templariuszy i assassynów - mało prawdopodobne choć oni istnieli, a raczej istnieją bo to przez nich przed Janem Pawłem II zginęło paru papieży, bynajmniej tak mówi taki profesor w "Anioł i Demony prawda czy mit?"

Po trzecie czemu nie odpowiadasz jak cie się pytają skąd masz ten wierszyk bo jakoś za bardzo się wpasowuje w to co się stało???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz na to że lampy nawigujące samoloty podczas złej pogody były bez żarówek.

http://www.tvn24.pl/-1,1652433,0,1,wymieni...,wiadomosc.html

Powiem tyle, że Rosjanie to tacy sami olewatorzy jak Polacy, dlatego jak (pewnie jakiś rok temu) przepaliły się żarówki to nie chciało im się wymienić dotąd aż coś się stało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to rosjanie za tym stoją. Wiedzieli, że będzie wielka żałoba i ważne osoby na pogrzeb przylecą. Tylko pytanie na kogo polują...? Nie zostaje nam nic innego jak czekać do jutra, coś się szykuje...

Edytowano przez NewHunter7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest jakiś straszek, ale to wątpliwa sprawa, że jutro będzie jakaś jatka. Co najwyżej syfu narobią "nasi" tymi kretyńskimi protestami co do pochówku Kaczyńskich na Wawelu.

A tak BTW widzieliście przygotowania do pogrzebu? F16 będą latały nad Polską, helikopter NATO, snajperzy na dachach, wszystkie mieszkania w okolicy sprawdzone, restauracje zamienione na punkty medyczne, ponad 1000 dodatkowych miejsc w szpitalach, ponad 100 karetek i 360 lekarzy w pełnej gotowości, nie mówiąc już o wojsku i policji (być może pomyliłem się w niektórych liczbach bo pisałem z pamięci). Według mnie nasz kraj pokazał, że jak chce to potrafi się zorganizować i zrobić coś porządnie.

Ok. Sory @Turambar ale chciałem wyjaśnić koledze wyżej, że szanse na zamach według mnie są znikome.

Edytowano przez readerCDA
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta, ale wtedy to by zginęły głowy kilkudziesięciu państw i kilkaset tysięcy Polaków. W takim wypadku Rosja miała by przeciwko sobie cały świat i parę takich "rakietek" do zatrzymania lecących w jej stronę, a wątpię żeby rząd rosyjski był na tyle głupi żeby rozpętać trzecią wojnę światową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...