Skocz do zawartości
Pzkw VIb

UFO, zjawiska paranormalne, sny

Polecane posty

No stary raczej niezbyt uważnie słuchałeś, co tam mówili. Anneliese cierpiała, by część tych którzy nie skorzystali z tego całego zbawienia miała szansę odpokutowania dzięki jej poświęceniu. Zresztą nieistotne. Wróćmy do głównego tematu, bo trochę z niego zeszliśmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej jest to z lekka istotne, bo różnica pomiędzy Maryją a Szatanem jakaś jednak występuje... Św. Piotr napisał o Jezusie, że jest on jedynym zbawicielem - nikt inny nim zostać nie może. Jeśli ktoś nie skorzystał ze zbawienia, to znaczy, że na nie nie zasłużył. Zresztą czegoś tu nie rozumiem. Jeśli ktoś nie uzyskał zbawienia po śmierci, to chyba nawet Jezus czy ktokolwiek inny takiej osoby już nie odratuje? No chyba, że 'do akcji' wkracza wtedy czyściec... W tym momencie powinniśmy chyba przenieść się do odpowiedniego topicu, ale jenocześnie informuję, że teraz to ja wymiękam... Mógłby się ktoś bardziej obeznany odezwać. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno kiedy mnie na tym śwecie nie było, u mnie w mieście jakieś UFO było http://www.ufoinfo.pl/index.php?id=54 , jak myślicie czy to jakiś fake?

Rok 1959.... to daje wiele do myślenia. W tym samym roku, 2 stycznia Rosjanie wystrzelili satelitę Łuna 1. Rok wcześniej przeprowadzili trzy nieudane próby z satelitami, z którymi stracili łączność i które prawdopodobnie dryfowały gdzieś później w kosmosie. Próby przeprowadzano od września do grudnia 1958 roku. Wypadek w Gdyni miał miejsce 21 stycznia 1959 roku. Możliwe, że to tajemnicze UFO to po prostu była satelita rosyjska. Inna teoria to taka, że tym UFO był tajny, szpiegowski samolot typu U-2. Jak wiadomo pierwszy taki samolot został wykryty i zestrzelony przez Rosjan w 1960 roku. Możliwe, że to dzięki wypadkowi w Gdyni Rosjanie domyślili się, że są szpiegowani przez samoloty, co zaowocowało ww. zestrzeleniem w 1960 roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przypomnienie, Czarny pas nie pomoże ale Chuck Norris tak :), jak zasadzi z pół obrotu takiemu Jasonowi to wątpię aby ponownie z grobu wstał.

Po ciosie Chucka to nie byłoby czego do grobu wkładać:) Ale Jason to pikuś, gorszy jest jednak Freddy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko - kto uważa, że lądowanie na księżycu to mistyfikacja? Śmiać się można było, gdy taką teorię wygłosił "Faktor x". Jednak niedawno na podobny artykuł natrafiłem w "Focusie", a tam raczej chyba głupot nie wypisują"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez czytałem ten numer Focusa. Byc może to jest prawdą. Pisali tam, że na horyzoncie nie ma gwiazd, które powinny byc, a także że jeden ze śladów na zdjęciu wygląda jak odcisk trampka. Szkoda tylko, że jest jedno zdjęcie z Armstrongiem (ponoć Aldrin się obraził bo miał wyjść pierwszy i przez to pyknął tylko jedną fotkę Neilowi). Pozostaje mieć nadzieje, że kiedyś dowiemy się wszystkiego o kosmosie i być może pozaziemskich istotach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, z tym księżycem zawsze jakieś szopki muszą być. Istnieje też taka teoria, że Amerykańce faktycznie na nim wylądowali, z tym że po powrocie na ziemie, okazało się, że klisze zostały prześwietlone, ponieważ nie użyto jakichś tam filtrów... Dlatego urządzono jeszcze jedną 'sesję', ale już w ziemskim studiu. Gwiazd nie widać ponoć dlatego, że ich światło jest zbyt słabe. Ile w tym prawdy to nie wiem, ale jest to fakt dość zastanawiający. Zawsze też mnie zastanawia, fakt występowania całkowitego zaćmienia słońca. Czysty przypadek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tylko tyle masz nam do powiedzenia? Ja w UFO wierze, bo nie chche mi sie wierzyc, zebysmy byli jedyni w kosmosie. Skoro u nas rozwinelo sie zycie, to wszedzie indziej tez moglo

Ba.

Jeśli już w tych tematach jesteśmy, zawsze zastanawiało mnie, czy gdzieś tam, gdzie wzork nasz nie sięga, rozwinęła się rasa identyczna do naszej - tj. ludzi. Teorytycznie jest to chyba możliwe - zdajecie sobie sprawę z powagi sytuacji, jeśli taki stan rzeczy faktycznie ma miejsce? :P Pomyśleć, że kilka milionów lat świetlnych stąd, żyją sobie ludzie. Być może rozwinęli się podobnie jak my - mają pecety, oglądają filmy, grają muzykę. ^^ A być może ich życie wygląda zupełnie inaczej - np. z racji dostępności innych źródeł energii/surowców itp.?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, 47 ma racje, moze i tak jest, moze sa bardziej rozwinieci od nas, albo gorzej. Niestety nie wiadomo. Fajnie by bylo, jak bysmy na np.: Marsie mieli zalozone jakies bazy, na ktorych rozwijalo by sie zycie. Eh, mysle, ze takie cos o dopiero w ciagu najblizszych 100 lat sie stanie :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?? Tyle ze to akurat nie bylo smieszne i jest poparte jakimis badaniami...

To, że Księżyc jest statkiem kosmicznym zostało potwierdzone badaniami? Ekhm... to jakimi? Strzelali w niego pociskami termojądrowymi i sprawdzali czy zareaguje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba.

Jeśli już w tych tematach jesteśmy, zawsze zastanawiało mnie, czy gdzieś tam, gdzie wzork nasz nie sięga, rozwinęła się rasa identyczna do naszej - tj. ludzi. Teorytycznie jest to chyba możliwe - zdajecie sobie sprawę z powagi sytuacji, jeśli taki stan rzeczy faktycznie ma miejsce? :P Pomyśleć, że kilka milionów lat świetlnych stąd, żyją sobie ludzie. Być może rozwinęli się podobnie jak my - mają pecety, oglądają filmy, grają muzykę. ^^ A być może ich życie wygląda zupełnie inaczej - np. z racji dostępności innych źródeł energii/surowców itp.?

Ostatnio słyszałem, bodajże w radiu, że jakiś profesor doszedł do wniosku, iż szansa na istnienie w kosmosie istot rozwiniętych jak ludzie jest jak jeden do miliona. Podobno ludzka ewolucja przebiegała w sposób bardzo przypadkowy i to przypadek sprawił, że wyglądamy tak a nie inaczej. I dlatego jest bardzo mało prawdopodobne żeby w kosmosie jakiś organizm wyewoluował tak jak ludzie. Chociaż jakaś szansa jednak jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...