Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

snierzyn

Test Drive Unlimited

Polecane posty

Witam. Mam problem z TDU. Chodzi mi strasznie wolno ! Zmienianie detali nic nie pomaga. Sam myślę, iż może być to karta, mam GF 6200 GT 512 MB. Stara z deka, ale może to jednak nie jej wina? Proszę o pomoc i z góry dzięki ;] Aha, reszta kompa to :

Proc Intel Pentium 850 D (2 rdzenie 2x 3Gh)

Pamięć 1 GB (2x 512)

To tyle z tych ważniejszych.

Cya, i jeszcze raz z góry dzięki ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tdu kupilem i gralem z pasja, poki nie zaczely sie te wyscigi po kilkanascie-kilkadziesiat km :/ teraz zaczynam od nowa na full detalach z nowa karta, procem i ramem :)

@up: mi na 6600 GT chodzilo ledwo, ledwo co na minimum

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z TDU. Chodzi mi strasznie wolno ! Sam myślę, iż może być to karta, mam GF 6200 GT 512 MB.

I chyba masz rację... :? O ile się nie mylę to raczej wersja karty z TurboCache.

Niby fajnie... a jednak nie... bo turbocache wydziela sobie bufor graficzny w pamięci RAM co sprawia że mniej tej pamięci zostaje wykorzystanej przez system i grę. Jeśli więc jest to wersja z Turbocache to raczej nic nie pomoże na poprawienie wydajności w TDU. W sumie procek i ram ok... ale karta...no warto byłoby pomyśleć nad czymś mocniejszym :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co zrobiłem to właśnie zainstalowałem biblioteki ze strony microsoftu, ale nie pomogło, dalej wywala komunikat z błędem :( Może to przez karte graficzną? Na stronie gram.pl jest napisane ze Radeon 9600 pro, który mam, nie jest obsługiwany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaak ta gra potrzebuje potęrzny sprzęt. Mam Pentiuma 3Ghz 2x 512DDram w dualchanel i karte x800gto 256mb. Chodzi słabo... a nie powinno. Kupiłem sobie niedawno ps2 i gram na nim. Jednak wersja w ,którą gram gubi save i gram co jakiś czas od nowa. To nie jest miłe :evil: :evil: :evil: Jednak wersja na pc jest trochę... bardzo trochę lepsza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odp a mozna dokladniej??

nie moge byc w grze i jednoczesnie pisac wiec z pamieci

jestes w " domu " -

-trade

-sell

-cars [samochody] bikes [motory] zalerzy co chcesz sprzedac :D

-wybierasz samochod z listy

-klikasz " sell "

- i na koncu " yes " albo " ok " czy cos innego do potwierdzenia

jak mowilem pisane z pamieci :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem. Czasami jak ledwo co wlacze kompa i uruchamiam TDU, to wszystko miga, tekstury znikaja itd. Jak zmienie dwa razy rozdzielczosc lub odswiezanie to wszystko wraca do normy. Ale czemu tak w ogole sie dzieje?? Moze to przez to, ze mam pirata??

Ale w ogole to gra wspaniala i nawet fajnie chodzi :D

Pewnie tak, bo ostrzeżenie dostajesz też przez to, że masz pirata - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I got trouble....cuż pisze po raz.... 1..2..3.... 4! o tym samym problemie i albo nie ma odpowiedzi albo ktoś nie chce jej udzielić...BTW czy ma ktoś jakieś rozwiązanie dla problemu o wdzięcznej nazwie : "TDU servers r not availible" . Swój egzemplarz TDU mam z anglii sporwadzony na miesiąc przed premierą , jest w stu procentach ORYGINALNY kupowany na www.ultima.pl . Nie mam w grze połączenia z internetem i nie wiem czemu ... HELP ME!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to jest dobra strona i jęsli chcesz to zapraszam i polecam kupiłem tam już wiele gier a za tą zapłaciłem 170 zł właśnie dlatego że była sprowadzana.Na PC wszystko jest ok. Probelm tkwił we mnie :/ jak robiłem profil nie wcisnąłem pewnego punktu mianowicie : "Gamespy online"który jest niestety niezbyt widoczny..... no alke bywa.Teraz inne pytanie....jak można zmienić profil który już istnieje tzn. poprawić go

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. jestem tu nowy i chciałem się zapytać. jak tutaj zacytować czyjąś wypowiedź która jest na innej stronie tematu?

PS: Przepraszam że zadaje to pytanie tutaj chociaż że nie jest to związane z tematem ale nie wiedziałem gdzie to napisać a chce zacytować wypowiedź z tego tematu ale niewiem jak to zrobić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak można zmienić profil który już istnieje tzn. poprawić go

Obawiam się, iż jest to niemożliwe... ale może ktoś znalazł sposób

jak tutaj zacytować czyjąś wypowiedź która jest na innej stronie tematu?

Magicznym przyciskiem "cytuj", który znajduje się w prawym, górnym rogu każdego posta :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze! :D

Znam sposób na ręczne obniżenie detali w TDU- (wysokość trawy, krzaków i innego zielska). W ten sposób gra będzie chodziła chociaż troche szybciej (o około 7-10 fps :wink: to zawsze coś!)

Musicie wejść do katalog z grąEuroBnkFX tam znajduje się plik FX.ini . Wchodzicie na Właściwości tego pliku i odznaczacie "Tylko do odczytu". Następnie otwieracie go np. w notatniku i szukacie tych linii:

HEIGHTGRASS = 0.5

WIDTHRATIOGRASS = 2.3

SIZEDELTAGRASS = 0.3

HEIGHTBUSHES = 1.8

WIDTHRATIOBUSHES = 1.0

SIZEDELTABUSHES = 0.3

Teraz musicie zmienić wszystkie wartości na 0.0 i zapisać plik (pamiętajcie aby zrobić wcześniej kopię zapasową!!!)

Wprawdzie gra nie wygląda już tak świetnie ale chodzi płynniej :D . Po zapisaniu pliku należy zaznaczyć, że plik jest tylko do odczytu.

ENJOY!!! 8)

u mnie to nie działa chociaż robie wszystko jak jest podane. czy jest jakiś inny sposób żeby wyłączyć te chwasty żebym mógł grać w miare płynnie bo z roślinnością gra mi się ostro przecina
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ściągnąć zmienniki plików INI które je modyfikują dla uzyskania lepszej wydajności; Pod tym linkiem www.tdu.com.pl/readarticle.php?article_id=120 znajduje się poradnik optymalizacyjny TDU. Zobacz na punkt 2. Poniżej podano linki do odpowiednich plików modyfikujących INI według modeli kart graficznych.

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełen desperacji zwracam się do Was z pytaniem: czy wersja gry (w sensie czy zainstalowałem jakieś patche) ma wpływ na to, czy mogę grać online ? Jeśli tak to BŁAGAM o linki do patchy, które zaktualizują mi grę od tej, która była w pudełku CDProjektu zaraz po premierze do najnowszej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełen desperacji zwracam się do Was z pytaniem: czy wersja gry (w sensie czy zainstalowałem jakieś patche) ma wpływ na to, czy mogę grać online ? Jeśli tak to BŁAGAM o linki do patchy, które zaktualizują mi grę od tej, która była w pudełku CDProjektu zaraz po premierze do najnowszej.
Niestety musze cie zmartwic bo oficjalny patch jeszcze nie wyszedl:( Patche ktore znajdziesz w necie sa przeznaczone dla wersji BETA ktora mozna sciagnac za darmo!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...