Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

snierzyn

Test Drive Unlimited

Polecane posty

Jak na XP Ci chodziło fajnie, a na Viscie już nie to z pewnością jest wina nowego systemu... Zainstaluj sobie spowrotem XP może być jako drugi system i myślę że będzie dobrze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra sie super tylko moze ktos mi powiedziec jak zdobyc poziom mistrza??
Musisz wygrywać wyścigi, wyzwania, podwozić autostopowiczów, itd. - generalnie grać i przede wszystkim jeździć po wyspie nabijając licznik...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie działą mi wibracja w kierownicy w TDU :/

w TOCA 3 działa, nawet w Colinie działa a w TDU nie ..

ktoś wie może co jest tego przyczyną? (w opcjach nie ma za dużo odnoście tego.. tylko ten invert itp.)

dalej .. jest jakieś info kiedy wyjdzie ten patch od atari naprawiający kaszaniące się tekstury na kartach GF? grać się nie da :/// na 5 odpaleń raz uruchomi się dobrze.. i żeby nie było - to orginał :/

dalej ....

przy tworzeniu drugiego profilu, jego nazwa zamienia sie na nazwe z pierwszego - bez sensu. łaj? i jak to zmienic ?

i ostatnie - kurde ! - jak sie zmienia felgi i skąd wziąć Lexusa :)))))))) albo za mało jeździłem/kupiłem fur (nie w każdej można?) albo po prostu nie umiem bo coś buracko przeoczyłem :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tera to mam inny problem:( :

kilka dni temu kupilem se gamepada, niby spoko gra sie dobrze ale po 4 dniach cos sie stalo z gra. Samochod ma problem z odpaleniem silnika a jak juz odpali to nie moge sie rozpedzic do 100km/h bo przerywa prace co ok. 2sek. zmienialem sterowanie i na innych przyciskach na padzie tez podobna sytuacja. Co ciekawe na klawiatorze gra sie normalnie... POMÓŻCIE PLZ!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie gdyż mój net nie jest najwyższej klasy (niby 1024 ale nie zawsze tyle jest i często przycina) czy podłączenie do serwera jest konieczne?? czy jest tryb offline?? jakoś nigdzie nie mogę wyczytać konkretnej odpowiedzi bo czytałem że jest single player a w innym miejscu "gra przy włączeniu od razu wrzuca na serwer". to jak z tym jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym trybie można ścigać się z przeciwnikami sterowanymi przez komputer (w normalnych wyścigach widocznych jako ikonka). Jeżeli stworzysz postać do gry przez internet to dodatkowo na mapie wyspy będą widoczne ikonki wyścigów z innymi graczami, w mieście będziesz mógł ich spotkać zamiast samochodów kierowanych przez komputer (zwykły ruch uliczny będzie taki sam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktos pomoże :) Chodzi o to że gra sie tnie może nie strasznie ale upierdliwie :) zwłaszcza przy duzych prędkościch. Rozdzielczość mam ustawiona 800x600 detale na min, HDR i AA wyłaczony powyłaczałem równiez ręcznie troche zieleni oraz walające sie gazety po ulicach ale nadal sie przycina. Nie mocno ale można sie wqrzyć :)

A piszę dlatego gdyz wydaje mi sie że nie powinna sie ciąć.

Konfiguracja: proc: Athlon 2500+ XP, płyta: MSI KT4AV, RAM 1,5 GB, karta GeForce 7600GT 256MB Gainward wersja Golden Sample.

Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Havok :D

Możesz spróbować zdefragmentować dysk na którym zainstalowane jest TDU (troche pomaga- w sytuacjach gdy jedziesz np. przez miasto masz 30 fps a animacja w niektórych momentach spada do 10 :x ). Upewnij się że masz troche wolnego miejsca na tym (w becie gry zbyt mała jego ilość powodowała w niektórych przypadkach spowolnienie działania gry-sic!)

Wreszcie jeśli wyłączyłeś śmieci i krzaki to może spróbuj jeszcze wyłączyć ruch drogowy; powinno pomóc chociaż troche:

Należy zmienić nazwę:

z X:AtariTest Drive UnlimitedEuroBnkVehiculesTraffic

na X:AtariTest Drive UnlimitedEuroBnkVehiculesBAK_Traffic

Jeżeli to nie pomoże (możliwe że twój procek nie wyrabia; w wymaganiach jest Athlon 64 2800+) to zmniejsz rozdziałke do 640x480 :? .

Pozdrawiam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prosbe o pomoc

kilka dni temu kupilem se gamepada, niby spoko gra sie dobrze ale po 4 dniach cos sie stalo z gra. Samochod ma problem z odpaleniem silnika a jak juz odpali to nie moge sie rozpedzic do 100km/h bo przerywa prace co ok. 2sek. zmienialem sterowanie i na innych przyciskach na padzie tez podobna sytuacja. Co ciekawe na klawiatorze gra sie normalnie... POMÓŻCIE PLZ!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem albo pad jest wadliwy albo TDU ma z nim problemy (chyba że jest on na liście urządzeń testowanych przez developera gry;odsyłam do pliku readme gry). Najprawdopodobniej pad krzaczy a nie giera; wspomniałeś że są problemy z odpaleniem silnika w grze (otóż przycisk przypisany tej funkcji należy nacisnąć przez pewną chwilę aż fura odpali) jeżeli masz ustawiony tryb analogowy przycisków to problem może dotyczyć wady pada (mogą wtedy występować przerwania w działaniu przycisków - mówiłeś o 2 sek. przerwaniach przy rozpędzaniu się). Sprawdź w opcjach kalibracji sprawność pada (czy wskaźnik nie wariuje, czy jeśli naciskasz przycisk to nie występują jakieś dziwne skoki wskaźnika np. dociskasz gaz na full a on co kilka sekund słabnie i znowu osiąga max. wartość). to chyba na tyle. jeśli jednak masz możliwość to sprawdź pada np. na TDU u kolegi.

Sorry za tak długi post. :)

Pozdrawaim

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy sa juz jakieś dodatki do TDU ? .

Są m.in. takie dodatki jak mod dodający zmianę pory dnia (dzień/noc) do gry, programy które zmieniają ustwienia gry (chodzi o optymalizację jej działania) programik który zbiera informacje o cenach aut, kosztów ich tuningu, lakierowania, zmiany felg oraz trainery które zwiększają ilość kasy za ukończenie wyścigu 8) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam taki dosyć denerwujący problem z tą grą, podczas filmików, bądź jakichś mówionych kwestii pojawia mi sie błąd z windowsa "Microsoft Visual C++ Runtime Library" w oknie napisane R6025 - pure virtual function call. Grę oczywiście wywala, jest na to jakiś sposób??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzydalek napisał:

Hej, mam taki dosyć denerwujący problem z tą grą, podczas filmików, bądź jakichś mówionych kwestii pojawia mi sie błąd z windowsa "Microsoft Visual C++ Runtime Library" w oknie napisane R6025 - pure virtual function call. Grę oczywiście wywala, jest na to jakiś sposób??

Mój kumpel ma taki sam problem. Co z tym zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Służę pomocą :)

Otóż jest to błąd biblioteki C++ podczas wysyłania polecenia do programu. Spróbujcie zainstalować pakiet MS Visual C++ 2005 Redistributable Package z tej strony Microsoftu:

www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=32bc1bee-a3f9-4c13-9c99-220b62a191ee&displaylang=en

powinno pomóc :) .

Pozdrawiam :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...