Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

snierzyn

Test Drive Unlimited

Polecane posty

Patch naprawiający błąd, który powodował wywalenie TDU do pulpitu w momencie wjazdu na obszar miasta Pu'uloa jest do pobrania tutaj.

Nie o ten patch chodzi, TDU po prostu gryzie sie z kartami nvidii. Atari robi patch, który ma to naprawić.

No wiem, gram na GF 7600GT i czasem, choć bardzo rzadko, ładuje mi grę ze zwaloną grafiką ale, jak ktoś już tu wspomniał, pomaga wyjście i ponowne włączenie gry.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem: w trybie on-line mam monstrualne laggi gdy widzę 7 graczy naraz :( Laggi kończą się zniknięciem tych gracz... I trza od nowa ich szukać. Ale te laggi przy 7 graczach nie pozwalają nawet na minimlaną grę.

Mam Neostradę 512 ,a w instrukcji nic nie pisze o wymaganym łączu do gry... Help

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, iż najlepszym rozwiązaniem byłby net z kablówką... Z Neostradą zawsze będą Ci się krzaczyć gry sieciowe, gdyż korzysta ona z łączy telefonicznych, które mają mniejszą przepustowość (i co za tym idzie szybkość transferu) od tych, z których korzystają sieci kablowe. Od kablówki lepszy byłby już tylko światłowód ale na to musimy chyba jeszcze poczekać...

Odnośnie Neostrady, możesz spróbować jeszcze 1024 ale nie sądze żeby to pomogło... Chwilowo sam muszę korzystać z usług T.P. (512) i powiem Ci tak: NIGDY WIĘCEJ!!! No chyba że nie masz, jak ja w tej chwili, innego wyjścia - lepszy rydz niż nic :lol2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sumie nie temat o internecie ale jak czytam takie bzdury to nie moge nie odpowiedziec.

Ja mam neo 1Mbit juz od dawna i do tej pory nie mialem jeszcze ani razu (!!) przerwania polaczenia w trakcie gry, pingi mam swietne i nie mam zadnych powodow do narzekan. A powiem wam ze bardzo regularnie (codziennie) gram w gry sieciowe (glownie simracing) wiec wiem co mowie.

Zresza to grania w sieciowki neo 512 takze w zupelnosci powinna wystarczyc.

No chyba ze masz smieci w kompie, jakies syfy typu adware itp. to sie nie dziw ze przerywa ci polaczenie, nagle spowalnia itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no też uważam ,że moje 512 Neo jest wystarczające we wszystkich grach(CS Source - mam bdb pingi, tak samo np. GTR2 - zero laggów)

Gdy jednak gram w TDU i gdy widzę koło siebie 7 innych graczy to mam takie laggi ,że ja Pytole :( Z ciekawości patrzę na transfer wtedy i pokazuje że w ogóle net nie jest obciążony... A kompa mam regularnie skanowanego i nie jest zaśmiecony wirusami itp. To może z czegoś innego wynika mój problem... Help

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia w czym może tkwić problem. Sam posiadam zwykłą radiówkę 256 i prawie nie mam laggów. Czasem tylko w innych grach pingi skaczą, ale ogólnie jest OK.

PS: Adie13 jaki masz nick w TDU?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu Cię zaskoczę bo mam nick... Adie13 :D

Możemy się gdzieś umówić na małą jazdę jak chcesz?

Hmmm ale nie masz lagggów przy 7 graczach:?: Bo cholera by to wzieła jest strasznie irytujące... Spróbuję pogrzebać coś w opcjach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też. :) Co do mojego poprzedniego postu, wybrałem AA x4 i grafa jest o niebo lepsza niż na HDR. Mam też już kierę Logitech Formula Force EX i

po początkowych problemach (jeszcze nigdy nie miałem tak dobrej kierownicy) gra się zaje... fajnie :)

JayL, jaka jest ta kierownica, polecasz ja? i czy dobrze wspolgra z TDU? chcialem sobie wlasnie taka kupic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu Cię zaskoczę bo mam nick... Adie13 :D

Możemy się gdzieś umówić na małą jazdę jak chcesz?

Hmmm ale nie masz lagggów przy 7 graczach:?: Bo cholera by to wzieła jest strasznie irytujące... Spróbuję pogrzebać coś w opcjach...

No cóż miałem nadzieję, że Andi9310, bo takiego kolesia niedawno spotkałem.:) Co do laggów, zazwyczaj nie ma u mnie różnicy czy jest 1,2 czy 7

graczy naraz. Raz laggi są, raz nie ma (o wiele częściej, powiedziałbym prawie zawsze to drugie). A, przypomniała mi się pewna rzecz. Mam sporo problemów z sieciowymi wyścigami. Gdy jest 1 czy 2 osoby to nie ma problemu, ale przy wyscigu dla 8 graczy mam straszny problem. Mianowicie gdy u mnie trwa jeszcze odliczanie widzę jak inni już ruszają! No i jak mam ich dogonić. Uf, teraz kierownica. Powiem tak, nigdy lepszej nie miałem. Cena jak na mnie (a nie jestem szczególnym fanatykiem wyścigów) mogłaby być niższa. Poza tym wszystko jest super. Niektórzy czepiają się braku dźwigni zmiany biegów, ale wg. mnie manetki w zupełności wystarczają, no i nie musisz odrywać rąk od kierownicy. Podsumowując jedynym mankamentem jest dość mały kąt obrotu 180* (czyt. po 90* w każdą stronę) więc ocena w granicach 8/10.

PS: Sorry za taki dłuuuuuugi post. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mam neo 1Mbit juz od dawna i do tej pory nie mialem jeszcze ani razu (!!) przerwania polaczenia w trakcie gry, pingi mam swietne i nie mam zadnych powodow do narzekan...
Ciekawe, bo u mnie na 512 laggi są straszliwe, z większością serwewrów np. Quake 4, F.E.A.R. czy Half-Life 2 nie można się połączyć ze względu na nieodpowiedni ping itd., itp. A połączenie przerywa mi dość często (szczególnie w weekendy), mimo iż mieszkam w Wawie, więc do centrali nie mam niewiadomo ilu kilometrów... a komputer czysty jest jak łza, żadnych pierdół nie mam. Na szczęście niebawem wracam na stare śmieci i będę miał znów neta z kabla :mrgreen: No ale dosyć o tym, bo jak sam zauważyłeś robi się off-topic...

Co do TDU to faktycznie może być wina serwerów Atari, bo dość dużo osób narzeka na grę w Test Drive w sieci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem: ustawiam grafe w TDU na max, i zacina mi sie, daje grafe na średnie detale, i zacina mi sie, daje grafe na min, i nadal mi sie zacina. Mam frapsa i średnio to mam 9 fps na max, 10 fps na średnich, i 12 na minimum. Co jest nietak?? :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ciągle mam problem z TDU :x .Mam już tego dość! Gram sobie elegancko 8) a po paru minutach wywala mnie do wina :shock: i wyskakuje błąd.

Czy ktoś może mi pomóc- też chciałbym sobie normalnie pograć; te zwisy są denerwujące, - (biorąc pod uwagę że giera wymiata i trudno się od niej oderwać :D ) - i tak za każdym razem :x .

Każda pomoc mile widziana :D

TDU Rulezzzzzzzzz!!! 8) (nie mówiąc o tych zwisach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra jest oryginalna.

(..)Podczas grania w niektóre gry po prostu resetuje mi kompa(np. Crashday,Splinter Cell) a w innych nie zdarzyło mi się to ani razu (np. Far Cry).Dzieje się tak tylko w grach. Ale po tym jak zainstalowałem SP2 dzieje się to rzadko.

(..)

miałem to samo i szczerze Ci powiem że SPOOORO się nagłowiłem żeby dojść do tego co jest tego przyczyną. A okazało się że to taka banalna rzecz jak walnięte (inaczej - dobre - ale NIEKOMPATYBILNE z płytą główna) pamięci RAM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłem HDR i AA troche pomogło ale nadal w niektórych miejscach animacje zchodzą poniżej 7fps np. w duzych maistach. PS czasami pojawia mi się na dole TDU messege, jak ją odebrac? I jak dodaje kogoś do listy znajomych, to gdzie go moge odnależć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłem HDR i AA troche pomogło ale nadal w niektórych miejscach animacje zchodzą poniżej 7fps np. w duzych maistach. PS czasami pojawia mi się na dole TDU messege, jak ją odebrac? I jak dodaje kogoś do listy znajomych, to gdzie go moge odnależć?

Wiadomości odbierasz w domu. Wybierasz Info->Wiadomości i tam masz wszystkie. Zazwyczaj dotyczą one postępów w grze. A listę znajomych możesz obejrzeć w klubach.

PS: Na mapie możesz też ustawić filtr, pokazujący tylko znajomych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze! :D

Znam sposób na ręczne obniżenie detali w TDU- (wysokość trawy, krzaków i innego zielska). W ten sposób gra będzie chodziła chociaż troche szybciej (o około 7-10 fps :wink: to zawsze coś!)

Musicie wejść do katalog z grąEuroBnkFX tam znajduje się plik FX.ini . Wchodzicie na Właściwości tego pliku i odznaczacie "Tylko do odczytu". Następnie otwieracie go np. w notatniku i szukacie tych linii:

HEIGHTGRASS = 0.5

WIDTHRATIOGRASS = 2.3

SIZEDELTAGRASS = 0.3

HEIGHTBUSHES = 1.8

WIDTHRATIOBUSHES = 1.0

SIZEDELTABUSHES = 0.3

Teraz musicie zmienić wszystkie wartości na 0.0 i zapisać plik (pamiętajcie aby zrobić wcześniej kopię zapasową!!!)

Wprawdzie gra nie wygląda już tak świetnie ale chodzi płynniej :D . Po zapisaniu pliku należy zaznaczyć, że plik jest tylko do odczytu.

ENJOY!!! 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce sobie kupić TDU (79 zeta w saturnie... promocja :)) i nie wiem jak mi będzie chodzić (czy w ogóle mi będzie mi chodzić) mam:

-Pentium D 2.6 Ghz

-Radeon x1600pro

-2x512 RAM

Proszę o szybką odpowiedź...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce sobie kupić TDU (79 zeta w saturnie... promocja :)) i nie wiem jak mi będzie chodzić (czy w ogóle mi będzie mi chodzić) mam:

-Pentium D 2.6 Ghz

-Radeon x1600pro

-2x512 RAM

Proszę o szybką odpowiedź...

Ja mam kompa:

Procesor Intel Celeron 3,06Ghz

1 GB RAMu

GeForce 6200 Turbo Cache 256 MB

I powiem ci że gram na takich ustawieniach:

Rozdzielczość 800x600

Detale ustawione na średnich

Na wyższych ustawieniach gra się po prostu tnie :x

Ale tobie na minimalnych na pewno pójdzie 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam GF7900, 2gb ramu i X2 4200+. Gra chodzi na full detalach dość dobrze. Przy 1024*768 wyciaga ponad 35 klatek i przy kręceniu bączków nie spada poniżej 25. Gorzej sprawa ma się przy 1280*1024. Normalna jazda to około 32 klatki ale bączki ucinają tę wartość do nawet 12.

Jednak nie o tym chciałem napisać. Nie wiem czy ta gra to jeden wielki bubel czy co ale jednym słowem posypała mi się totalnie i nie znam przyczyny. Przez jakieś 2 tygodnie gra chodziła fajnie. Czasem tylko wywalała do windowsa (rzadko) i te problemy z mrugającymi teksturami (Geforce). Teraz jednak gra z lekko zabugowanej przeobraziła sie w prawdziwy "ERROR". Nie mogę ścigać się w żadnym wyścigu ponieważ niczego nie widać. Kamera poprostu się kręci i nic się nie dzieje. Wejście w mapę jest jednoznaczne z zamknięciem gry. Przejechanie przez "punkt wyścigu" jest jednoznaczne z rozpoczęciem wyścigu i brakiem reakcji (patrz wyżej). Nie wiem już co zrobić. Gra online odpada z tego względu że jestem w sieci lokalnej i net najzwyczajniej w świecie jest zamulany przez "downloaderów"... Dodam także że żadnego rezultatu nie przyniosła reinstalacja gry a właściwie chamskie jej wywalenie ( bo nie chciała się normalnie usunąć). Nie mam już sił. Mam świeżo co postawiony system. Czy przyczyną tego typu akcji może być ukochana vista? Właściwie to na niej zaczęły się problemy bo na xp nie było praktycznie żadnych. Rozpaczliwie prosze was: HELP !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...