Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

snierzyn

Test Drive Unlimited

Polecane posty

Eh...Jest temat od takich pytań torren...

(dział "gry" i temat "Czy pójdą?")

Ostatni raz odpowiadam na takie pytania :x -pójdzie ci, ale będzie się tak ciąć, że sobie nie pograsz najprawdopodobniej w ogóle.

A na klawiaturze da się grać i to dość komfortowo po przyzwyczajeniu się.

Pewnie , że na kierze jest lepiej, ale ludzie-kierownica jest tutaj tylko dodatkiem-nie jest niezbędna do gry, tylko ją trochę umila.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem TDU. Gram na razie na padzie(czekam na dostawę kierownicy:)), ale mam pytanie co do grafiki. Mój sprzęt jest dość mocny(Intel Core 2 Duo E6300, GeForce 7600GT, 1GB ram i chodzi na wysokich detalach w 1280 na 960) i zastanawiam się co jest lepsze: HDR czy antyaliasting (sorry, ale nie wiem jak to się pisze)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja dalej mam problem z grą online, ale conieco już sobie o tym poczytałem, i w bazie pomocy technicznej CDP było napisane, że trzeba odblokować trochę portów. I tu pytanie: czy wszystkie te porty odblokowują się same po odblokowaniu samego TDU na firewallu (chodzi mi o to, że jak pierwszy raz uruchomiłem grę, wyskoczyło mi takie okienko od firewalla i tam wcisnąłem "odblokuj") ? A jeśli nie, to które porty się nie odblokowują i jak je odblokować (CDP podał port idące w tysiące (był jeden zakres portów zawierający aż 3000 do odblokowania), bo znalazłem tylko okienko, z którego można odblokować pojedynczy port ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest jeszcze problem tylko pytanie dotyczące problemu: Czy faktycznie TDU ma problemy z Kartami GF?? a jeżeli nie na wszystkich to może ktoś powiedzieć z jakimi kartami miał problem?? pytam bo zamierzam kupić nowego kompa zwłaszcza dla tej gry i chce GF 7600GT/7900GS (nie wiem na ile kasa pozwoli) a jak by coś z nimi było nie tak to lecę po X1950Pro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze

ostatnio kupiłem TDU - świetna giera 8) ale mam z nią problem.

Po kilkunastu, czasem po kilku minutach grania wywala mnie do wina :x

i zaraz po tym wyskakuje błąd: ,,Wystąpił problem z aplikacją i zostanie ona zamknięta". Szczegóły błędu:

Offset: 0x0018f964

proszę o pomoc

pozdro :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze

ostatnio kupiłem TDU - świetna giera 8) ale mam z nią problem.

Po kilkunastu, czasem po kilku minutach grania wywala mnie do wina :x

i zaraz po tym wyskakuje błąd: ,,Wystąpił problem z aplikacją i zostanie ona zamknięta". Szczegóły błędu:

Offset: 0x0018f964

proszę o pomoc

pozdro :D

napewno gra oryginalna ?

jaki sprzet i sytem ?

ostatnio miales jakie z nim problemy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra jest oryginalna.

mój sprzęt:

Athlon 64 3000+ (venice)

mobo: Gigabyte GA-K8N-F9

microstar msi Geforce 7600 GS

1024 MB RAM DDR

zasilacz Tracer

Win XP SP2

Dodam że nic nie podkręcałem.

Przyznam że ze sprzętem mam lekkie problemy: Podczas grania w niektóre gry po prostu resetuje mi kompa(np. Crashday,Splinter Cell) a w innych nie zdarzyło mi się to ani razu (np. Far Cry).Dzieje się tak tylko w grach. Ale po tym jak zainstalowałem SP2 dzieje się to rzadko.

No i jeszcze jedna rzecz: karta graficzna - w czasie grania widać na obrazie poziome przełamania -mimo że jej nie kręciłem. Temp karty w spoczynku ok. 50 , przy obciążeniu max.76. Temp procka ok. 39.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie jest też poniekąd z gatunku "czy pójdzie".

Otóż zainstalowałem TDU na dwóch maszynach: moim domowym desktopie (2,2 GHz, 768 MB RAM, i X800GTO) i na laptopie (Toshiba, seria Satellite, 1,9 GHz, 512 MB RAM, X700 Mobility), oba z XP. W założeniu na desktopie powinno chodzić szybciej a jest dokładnie odwrotnie. Na Toshibie wszytko śmiga pieknie a na desktopie prawie cały czas delikatnie zarywa co może w przypadku NFS'a nie było taką tragedią, ale tu (szczególnie, że gram na klawiaturze) miejscami bardzo przeszkadza w prowadzeniu. Więc pytanie jest takie - czego powiniem spróbować oprócz formatu i reinstalki Windy (czego nie robiłem od dobrego 1,5 roku/2 lat)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patcha na to nie bedzie. Po prostu serwery Atari padaja, bardzo często nie idzie się połączyc np. wieczorem...musza cos z nimi zrobic.

I tu sie mylisz. Jak bys czytał najnowsze informacje w necie patch jest już tworzony.

Ma wyjść za okolo miesiąc 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś zna sposób na ręczne obniżenie detali? Bo niestety pożyczyłem od kumpla tą gierkę ale mam zaciachy momentami straszliwe... Dopóki nie upewnię się że gra nie będzie działała "jako tako" nie zamierzam kupować swojej wersji... Aż do zmiany kompa... :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki oto problem z ta gra: 1) gdy wlacze gre to dzieja sie dziwne rzeczy z grafika, wszystkie tekstury migaja (jako tako poradzilem sobie z tym: wchodze w opcje wylaczam HDR, a nastepnie znowu go wlaczam i tekstury przestaja migac; probowalem wlaczac gre z roznymi ustawieniami grafiki, ale zawsze jest to samo, nawet gdy ustawie 640x480 bez HDR i antyaliasingu i na niskich detalach). Czy ktos wie co zrobic abym nie musial za kazdym razem wchodzic w opcje i je przestawiac? 2) Problem z laczeniem sie gry z serwerami i zrywania polaczenia widze ze jest na porządku dziennym wiec tylko napomne ze tez go mam. 3) Gdy gram przez neta to bardzo czesto kaszani mi sie dzwiek i nie wiem jak sobie z tym poradzic. Podczas grania przez internet gra tnie sie o wiele bardziej niz w singlu. Mam Neostrade 1Mb, Win XP z Service Pack 2, sterowniki od grafiki to: ForceWare 93.71. Reszte konfiguracji mojego kompa macie ponizej.

PS Zeby nie bylo watpliwosci: GRA jest ORYGINALNA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test Drive mam dopiero od niedawna i jednej rzeczy jeszcze nie obczaiłem: jak można uciec policyjnemu pościgowi? Tzn. jak się ma jedną "odznakę" nie ma problemu, ale co jak są dwie?

Nawet z 3 gwiazdkami mozna wyjsc na zero trzeba tylko szybko jechac i w nic nie uderzac wiem ze nie jest to łatwe ale pare razy mi sie to udalo :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bys czytał najnowsze informacje w necie patch jest już tworzony.

Ma wyjść za okolo miesiąc 8)

Patch naprawiający błąd, który powodował wywalenie TDU do pulpitu w momencie wjazdu na obszar miasta Pu'uloa jest do pobrania tutaj.

Nie o ten patch chodzi, TDU po prostu gryzie sie z kartami nvidii. Atari robi patch, który ma to naprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andrzejeg86

Spróbuj kilka razy włączyć i wyłączyć grę (w momencie gdy wyświetlana jest dziwna grafika). U mnie to pomaga.

U mnie też. :) Co do mojego poprzedniego postu, wybrałem AA x4 i grafa jest o niebo lepsza niż na HDR. Mam też już kierę Logitech Formula Force EX i

po początkowych problemach (jeszcze nigdy nie miałem tak dobrej kierownicy) gra się zaje... fajnie :) Z multi też żadnych problemów nie mam, może tylko trochę za słabe łącze przez co, np. gdy spotkam się z kimś w jakimś miejscu i pójdę na chwilę np. do domu to mam potem spory problem ze znalezieniem tej osoby mimi iż jest w tym samym miejscu (czasem z 5m ode mnie i jej nie widzę). Ale tak ogólnie to jest super. Mam 5 samochodów i 3 motory (wszystko 3lvl tuningu) w 2 domach i 31% przejścia gry, a do mistrza brakuje mi już tylko ok. 100 pkt. To się trochę rozpisałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...