Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blue sky

Enclave

Polecane posty

Mam problem z misją 13 Ark Moor:Jasindra. Kim proponujecie przejść tę misję, bo z moim warriorem miałem problem, początek(wkurzający snajperzy), potem trupiaki i gdy przechodzę przez pierwsze drzwi 10 sekund i znikam, bo mnie rozstrzeliwują z łuków/kusz. Co robiliście w tym przypadku??? Próbowałem też łuczniczką, ale w starciu wręcz nie miała żadnych szans.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czytacie wiadomość totalnego przygłupa, co zaraz wyniknie z treści...No więc gram w "dobrą" kampanię i nie wiem, co robić na pierwszej planszy :D Znalazłam jakiś mieczyk, zaciachałam nim jakiegoś gościa przez kratę i nie wiem, gdzie mam sie podziać, bo wszystko pozamykane :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czytacie wiadomość totalnego przygłupa, co zaraz wyniknie z treści...No więc gram w "dobrą" kampanię i nie wiem, co robić na pierwszej planszy :D Znalazłam jakiś mieczyk, zaciachałam nim jakiegoś gościa przez kratę i nie wiem, gdzie mam sie podziać, bo wszystko pozamykane :D:D:D

http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=191&a...T=20&PAGE=1

To jest adres do poradnika Enclave .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją 13 Ark Moor:Jasindra. Kim proponujecie przejść tę misję, bo z moim warriorem miałem problem, początek(wkurzający snajperzy), potem trupiaki i gdy przechodzę przez pierwsze drzwi 10 sekund i znikam, bo mnie rozstrzeliwują z łuków/kusz. Co robiliście w tym przypadku??? Próbowałem też łuczniczką, ale w starciu wręcz nie miała żadnych szans.
Ja przez większość misji brałem Druidkę, a czasem stosowałem Czarodzieja (a z drugiej strony byli oczywiście Czarownica i Lich :twisted:). Jedyne odstępstwo od tej reguły miało miejsce wtedy, kiedy przychodził czas na ostatnią misję bo Rycerz i Berserker są nieocenieni w takiej sprawie 8). Magowie posiadają takie fajne laski, które potrafią zabić bez idealnego celowania z bardzo daleka (Czarownik i Druidka mieli laski za 3000 i za 2000). Widok bezcenny, jeśli wiedziałeś jak się nimi posługiwać :twisted:.
czy można w złej kampani wybrać lojalność mordesy i jak to się kończy?
Ujmę to tak. Dzięki Mordessie zrozumiałem, czemu źli zdradzają często swoich panów. (Tłumczenie dosłowne: Ja sobie żyły wypruwam i wiernym do końca pozostaję, a ta jędza przeklęta mnie zabija. Viva la Vatar!!!)
głupio kończy się zła kampania
Alternatywne zakończenie całej historii. Dla mnie fajna sprawa. Jeśli chcesz się rozerwać w ostatniej misji złej kampanii, to idź do zamku jako ten Kamienny Gnom (dla mnie prędzej to Magmowy Gnom).
Dobra, czytacie wiadomość totalnego przygłupa, co zaraz wyniknie z treści...No więc gram w "dobrą" kampanię i nie wiem, co robić na pierwszej planszy :D Znalazłam jakiś mieczyk, zaciachałam nim jakiegoś gościa przez kratę i nie wiem, gdzie mam sie podziać, bo wszystko pozamykane :D:D:D
W pomieszczeniu w którym znalazłeś broń, przy lewej ścianie od wejścia jest dźwignia. Pociągnij za nią i będziesz mógł zejść do studzienki.

Miłych walk z Vatar'em, magmowym kolosem i smokiem :twisted:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widok bezcenny, jeśli wiedziałeś jak się nimi posługiwać :twisted:
A jak nimi się posługiwać??? Możesz śmiało mówić, bo gra nie ma multi, więc nikt Twojego sposobu nie użyje przeciw Tobie. Jak coś to napisz: "Metoda SR" All rights reserved :wink:

Jak się używa różdżki? Prościutko- każda różdżka ma 2 ataki(w przypadku Druidki/Lich'a jest małe odstępstwo). Jeden "podstawowy"(LPM), czyli najczęściej strzał pojedyńczy(jak przytrzymasz to mozę już nie być pojedyńczy xD). Drugi, to atak "obszarowy". Polega na tym, ze mag tworzy wokół siebie osłonę(która, oczywiście, nie chroni przed każdym atakiem)(PPM). Jeżeli masz dość mocy, możesz wtedy(LPM) zaatakować każdego wroga, który koło ciebie jest. Z różnym skutkiem. Niektórzy obrywają jeszcze przez pewnien czas, inni nie(zależnie od różdżki).

Co do ataku na większe odległości: Musisz wiedzieć, gdzie mniej więcej znajduje się wróg. Większość różdżek ma uderzenie obszarowe przy pojedyńczym pocisku. A niektóre potrafią się same naprowadzić, np. Psionic Domination. Nie licz na to, że wypuścisz pocisk, a on sam "poszuka" wroga. Ale jednak, moim zdaniem dwie najlepsze różdżki są niezbędne magowi(za 3000 i 2000).

Druid/Lich: W ich wypadku lepiej(oprócz Psionic Domination) mieć jeszcze różdżkę przyzwania, tzn. taką, która po przytrzymaniu LPM wzywa sługę(Druid: Golem, Lich: Skeleton). Może nie są zbyt silne(Skeleton), ani zbyt "mądre"(Golem), ale zawsze wsparcie się przyda. Poza tym, ich różdżki maja ciekawą właściwość. Ich ataki wyglądają jak zwierzęta: Druid wypuszcza...sowy(orły? sokoły? O.o?), a Lich kruki. Całkiem niezłe, poza tym, fruwają sobie one wokół przeciwnika, i same mogą nagle go "dziabnąć" w bok. Przydatne.

Coś jeszcze? ^_^'

Do SR'a: Ja też głównie gram magami. ;)

BTW: Są podobno 4 postacie do odblokowania. Jedną jest Golem(Kampania Światła). Nie chce wiedzieć(^_^') jakie są inne, ale chciałbym się dowiedzieć, co trzeba na nie zrobić, tzn. jezęli Golema dostałem pod koniec Kampanii Światła, to pewnie "złą wersję tej postaci" dostanę za skończenie Kampanii Mroku. Co z 2 pozostałymi postaciami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ukończeniu kampanii dobra dostaje się golema ziemnego ,oraz magmy. Po ukończeniu kampanii zła dostajemy tylko golema magmy :/ ,dyskryminacja jakaś. Aha uprzedzając pytania -zebrałem CAŁE złoto ze WSZYSTKICH map. Ofkoz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezłe, poza tym, fruwają sobie one wokół przeciwnika, i same mogą nagle go "dziabnąć" w bok. Przydatne.
Przestaje takowym być, jeśli stoisz spokojnie, kiedy ptaki krążą wokół ciebie. Tylko krążą i po kilku chwilach znikają.
Coś jeszcze? ^_^'
Tak. Zapomniałeś dodać, że laska szamańska (kijek z czachą i piórkami) wystrzeliwuje pociski mroku, które jeśli miną cel, to powtarzają efekt kruka/jastrzębia. Ogólnie bardziej opłaca się stosować laskę szamańską, jeśli lubisz efekt zatrucia (trafiony traci przez kilka chwil dziesiątki punktów życia).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie to, której laski najlepiej użyć w 13 lvl-u, bo nie wiem. Lepiej grać czarodziejem czy druidką???Do tej pory grałem Warriorem i nie miałem żadnego problemu z przeciwnikiem, ale Ci mnie szatkują w sekundę. Zdaje mi się, że będę teraz potrzebował jakiegoś potężnego zaklęcia, które wykończy przeciwnika z daleka i równie szybko jak on mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do SR'a: Ach, no tak... Zapomniałem. Ale za to ty zapomniałeś o jednym. Kiedyś tak spokojnie stałem(wrogi mag już dawno leżał) i nagle straciłem część HP. Bo oberwałem od kruka. Więc nie zawsze, jak stoisz spokojnie, nie atakują. Oby nie miały wścieklizny ^_^'.

Do mateusza: W której kampanii? I opisz misję, bo po numerku nie rozpoznaję... Ale cóż, jeżeli cie stać, to najlepiej Psionic Domination(zawsze i wszędzie!) oraz różdźkę Golema/Skeletor'a, czyli, mówiąc prościej, graj Druidem/Lich'em. Zawsze jakieś wsparcie(w postaci sługi).

Co do Knight'a: Wiesz, wszystko zależy od sposobu gry. Ja z przyzwyczajenia wolę magów. I może właśnie dla tego umiem nim grać(ale walka z zamku Mordessy i podczas pojedynku z Vatarem grałem "ryckiem".)

BTW: Chciałem podziękować za radę udzieloną mi wcześniej. Udało mi się ubić Guard'a i teraz Tom's of Soul's jest w szponiastych łapskach Mordessy.

Ukryte Postacie: Całe złoto? Całe złoto!!? Ło maj Gat... FFajnie, ja góra na trzech mam całe złoto... A co do Kampanii Mroku i jej postaci... Ponet, jesteś pewien, że masz całe złoto? A masz wszystkie ukryte misje?

Co wy na to, zeby utworzyć temat w Komentarzach o Enclave? ^_^'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 misja: Ark Moor:Jasindra. Grę zaczynasz na takim skalnym wąskim przejściu prowadzącym do wrót zamku, za nim tam dotrzesz miniesz 2 bliźniacze stróżówki ze snajperami w środku. Gram stroną dobra. A gdzieś czytałem(może i na forum), że pociski snajperskie i magiczne można przybliżać. Czy to tyczy się jedynie strzał???I jak stworzyć tego sługę/pomocnika, bo obie różdżki tylko zadają obrażenia. Czy mógłbyś mi podać nazwy???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzały snajperskie Łowczyni pozwalają na dokładne wycelowanie w konkretne partie ciała przeciwnika (hedshot to najfajniejsza sprawa bo praktycznie zawsze daje martwego wroga), jednak nie obiecuję, że trafisz. W kwestii toru lotu pocisku to mogę zaufać tylko magom 8).

Laski magów. W przypadku Druidki i Licha masz po jednej lasce, która może wezwać sługę (ta najtańsza). Musisz mieć praktycznie pełen pasek many i przytrzymać LPM. W tym czasie twoja postać zacznie robić gest przyzywający sługę. Twoim jedynym zadaniem jest czekać na koniec przyzywania i ewentualnie nie dać się trafić.

Jeśli idzie o snajperów na murach to wystarczy, że będziesz Czarownikiem lub Druidką celować w miejsce z którego wychodzą strzały i naciskał LPM by uwolnić psioniczne pociski (laska za 2000) lub pociski mroku (laska za 1500). Najlepsza pozycja do celowania do kilka kroków przed miejscem, w które najdalej wystrzelono z kusz. Może i nie pamiętam tych nazw lasek, ale wiem, że laską ognia (za 3000) trafiłem z ww. pozycji w głowę kanoniera 8).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: Około 50% paska many.

Po drugie: Ewentualnie idź "pod prąd" strzał z włączoną barierą. Naładowanie łuku/kusze zajmuje chwilę, wieć możesz robić sobie małe przerwy. Jak dojdziesz do tych "stoisk", rozwal Berserka, i czekaj na pełen pasek mocy. Potem właźisz po kolei do każdej budki(z barierą i puszczasz obszarowy atak. Nie powinni przeżyć.

Po trzecie: Headshot zadaje ok. 500 obrażeń. Większość zabije, ale nie wszystkich(Vatar).

Po czwarte: Skonczyłem Mroczną Kampanię... xD... Aż szkoda odejść od kompa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie ja tez mam wbudowana dzwiekowke na plycie glownej i zainstalowalem najnowsze stery i smiga na maxa razem z antoscopic x16. No i oczywiscie jeszcze zainstalowalem stery do grafy 7.2 catalist i nowego directx 9.0c z lutego 2007 ale dopiero po zainstalowaniu sterow do dzwieku zaczelo dzialac

Ten sam problem zniknal z gry tej samej firmy kniht of the temple. Wie problemo rozwiazane milego grania:)

Zgadzam się z przedmówcą. Mi też nie chciał iść, dopiero po zmianie sterowników(o dziwo z nowszych na starsze) do audio śmiga aż miło, bez względu na ustawienie grafiki. ma athlona 3000+, GForce6600, 512 MB RAM i płytę ASUS K8U-X. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy można w złej kampani wybrać lojalność mordesy i jak to się kończy?
Nie da się. Za każdym razem cię zabije. Przekonałem się o tym na własnej skórze.

->>>Mateusz(stefan) - ja 13 misję w kampanii dobra przeszedłem wojownikiem (to pierwsza postać, którą dostajemy na starcie gry). Wyposażyłem go w ognisty miecz i taką niebieską kuszę. Na moście zasłaniałem się tarczą przed pociskami snajperów, a nadchodzące olbrzymy paroma ciosami powalałem na ziemię. IMO to najlepsza postać do tej misji. Próbowałem także magiem i łuczniczką, ale brak tarczy skutecznie uniemożliwiał mi przejście misji. Aha, byłbym zapomniał. Przed rozpoczęciem tej misji zakup sobie ciężką zbroję i pięć mikstur leczniczych. To zdecydowanie pomaga w jej zaliczeniu. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się przejść tą pierwszą część i wojownikiem rzeczywiście po opanowaniu metody"tarcza-atak-tarcza" Podszedłem pod same drzwi przy, których wykosiłem sporo cieni szkieletów. Tu zaczyna się kolejny problem po pokonaniu jednego cienia zostaje ostrzelany, z góry spada assassin, którego i tak, mimo że się pozbędę to i tak zostaje rozstrzelany z góry. Uciec nie mogę, gdyż drzwi są zamknięte.

Ps. Próbowałem dostać się tutaj(mam na myśli o drzwi na końcu wąskiego skalnego przejścia) w różny sposób:

Czarodziejem i druidką, lecz kończyło się podobnie, wtedy gdy zabrakło many i moje życie momentalnie spadło do zera.

Łuczniczką, lecz gdy przyszła pora na szkielety to albo lądowałem w lawie, albo na ich mieczach.

Wojownik jednak wydał się najlepszy, ale co zrobić na tamtym pechowym momencie???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...