Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blue sky

Enclave

Polecane posty

Wiec wszystko jasne,u mnie za problem odpowiadała kartra graficzna bo po jej wymianie na pozyczonego od kumpla Radeona gra zadziałała.Natomiast u mojego kolegi dalej nie działa i raczej nie zadziała bo cyt:" Dla jednej gry nie będe bawił sie w zamiane procesora". Może ktos mądrzejszy odemnie znajdzie jakies rozwiazanie bo limit moich pomysłow sie skonczył.

Pozdrawiam

P.s Widze ze niektórzy traktują ten temat jako idealny nabijacz postów wiec mam prośbę niech od teraz pisza tylko Ci którzy maja jakieś pomysły,lub Ci u których gra nie działa ponieważ domyslam sie że lista komputerów współpracujacych z ta grą może byc baaardzo długa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim kompie wszystko hula idealnie bez żadnych problemów:

AMD Athlon 1700+

512MB RAM

ATI Radeon 9600PRO 128MB

Ciekawe...mam praktycznie taką samą konfiguracje (tylko procesor mam inny) a gierka zawiesza się mi w menu...czyżby wina procesora?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe...mam praktycznie taką samą konfiguracje (tylko procesor mam inny) a gierka zawiesza się mi w menu...czyżby wina procesora?

Arek13 moje dzieci maja podobna konfiguracje tylko procesor tez troche "wiekszy" i gra u nich działa.Jesli masz procesor dwurdzeniowy to zapewne przez to,jesli nie to obawiam sie ze jest to problem bardziej złozony niż tylko gra nie działa z GF 7600 i core duo.

a mi zawiesza sie podczas pierwszego filiku w grze

To radze z tym do specjalisty pójśc to moga byc oznaki starości :lol:

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie zacina w różnym czasie. Raz podczas ladowania, raz podczas filmiku lub w grze.

Nie no mówiłem wizyta u specjalisty murowana.szczególne niebiezpieczne jest zaciecie podczas ładowania bo wtedy jeszcze wybuchnąc może :rotfl: .

A tak ciut powazniej to moze powiesz co Ci sie zacina(gra jak mniemam ale wole miec pewność xD ),podasz konfiguracje sprzetu tak jak bozia przykazała i zaczniesz ciut bardziej zrozumiale pisać bo zrozumieć Cie troche trudno.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie zacina w różnym czasie. Raz podczas ladowania, raz podczas filmiku lub w grze.

Nie no mówiłem wizyta u specjalisty murowana.szczególne niebiezpieczne jest zaciecie podczas ładowania bo wtedy jeszcze wybuchnąc może :rotfl: .

Gościu, coś Ci powiem. Jeżeli masz zamiar się nabijać z innych userów, którzy oczekują pomocy w naprawie gry, to idź sobie do piaskownicy i ponabijaj się z koleżków. Zresztą, nie sil się na sarkazm bo Ci to kiepsko idzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu, coś Ci powiem. Jeżeli masz zamiar się nabijać z innych userów, którzy oczekują pomocy w naprawie gry, to idź sobie do piaskownicy i ponabijaj się z koleżków. Zresztą, nie sil się na sarkazm bo Ci to kiepsko idzie...

Blue sky nie jestem dla Ciebie żadnym Gosciem to po pierwsze.Po drugie, nie chadzam juz do piaskownici bo jakos ja i moje dzieci juz z tego wyrosły ale jeśli sprawi Ci to przyjemnośc i pójde tam ponabijac sie z Ciebie.Pozatem jakbys czytał ze zrozumieniem, czego ucza juz w podstawówce to zrozumiałbys że zrobiłem duzo w sprawie poprawnego działania Enclave na niektórych komputerach a nie naparawianie gry poniewaz gre moga naprawiać/poprawiać co najwyzej jej twórcy ale ten aspekt jak widze tez twojej nieco znerwicowanej osobie jest mało znany.Nie wysilaj także swojego cengo umysłu sypiacego takimi postami jak ten wyżej bo ida Ci one jeszcze gorzej niz mój sarkazm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem przed chwilą zagralem sobie i wszystko ok.....wylaczylem i gdy znowu chcialem wlaczyc wyskakuje mi blad:''Could not create hardware accelerated Direct 3D Devive''

Moj komp:

Intel PEntium IV 1,80

GeForce 6600

512 Ram DDR Kingston

Mam dokładnie ten sam problem i jak na razie nie udało mi się znaleźć rozwiązania. Karta graficzna to GeForce 6800GS, procesor Athlon XP2000+, 1GB ramu. Najnowsze sterowniki do karty graficznej, patcha żadnego do gry nie znalazłem.

Poradził może ktoś sobie z podobnym problemem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Wyśmiejcie mnie jeżeli palnę coś głupiego

Według mnie wine za niedziałającą grę ponoszą nasze maszyny

Zobaczmy na to tak

gra Alone in the dark 4

na forum o tej grze też pisało że niektórym foruwiczą działa a niektórym przeciwnie

Sam niewiem czy zainstalować gre ENCLAVE jak widzę tu tyle problemów

ja wgrałem TOMB RAIDERA 5 i działa bez zażutów więc do raczej nie wina redakcji

pozdrawiam 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takze mam male pytanko (pewnie mnie wysmiejecie, ze tak latwej gry nie moge przejsc, ale co tam :) ) W drugiej (drugiej!!) misji, na samym poczatku wychodze z budynku, rozwalam trzech przeciwnikow i... nie wiem co mam robic!. Tam sa dwa wrota i oba zamkniete! Prosze o pomoc i z gory dziekuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzyj się w około i sprawdź czy nie ma w pobliżu armaty/działa. Jak będzie, to podejdź do niej i kliknij na nią klawiszem interakcji. Następnie namierz wrota naprzeciwko i strzel. Poza tym, ten problem był już poruszany... zieeeeew. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... czytałem, że jeśli się przejdzie w 100% (całe złoto z gry trzeba zebrać), to odblokują się dodatkowe postacie (nie licząc tych, które sie odblokowują po "zwykłym" przejściu). No i się odblokowała jedna postać dla kampanii ciemności. Niestety dla sił dobra nic się nie odblokowało, a zebrałem wszystko złoto 8) Wie ktoś o co chodzi?

Oszukali mnie... banda złodziei polskich... :twisted: (joke :lol: )

A tak w ogóle, to się bardzo ucieszyłem, jak zobaczyłem tę gierkę na okładce. Mimo, iż wielu osobom się nie podoba (a bo za łatwa, a bo za głupia), to dla mnie jest świetna. Prosta siekanka z ładnymi widoczkami i ciekawym światem. Klimat bardzo przypadł mi do gustu. "Czuć" tu potencjał. Gry mają bawić, a ja się bawiłem przednie.

A menu gry jest chyba najpiękniejsze ze wszystkich gier, jakie widziałem - wow

EDIT

Wiem w czym był problem. Nie zauważyłem, że pojawił się "Survival" w kampanii dobra. Przeszedłem już wszystko. Cyborgi odblokowane :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, to się bardzo ucieszyłem, jak zobaczyłem tę gierkę na okładce. Mimo, iż wielu osobom się nie podoba (a bo za łatwa, a bo za głupia), to dla mnie jest świetna. Prosta siekanka z ładnymi widoczkami i ciekawym światem. Klimat bardzo przypadł mi do gustu. "Czuć" tu potencjał. Gry mają bawić, a ja się bawiłem przednie.

A menu gry jest chyba najpiękniejsze ze wszystkich gier, jakie widziałem - wow

Dokładnie jak ja. Przeszedłem tę grę kilka lat temu i naprawdę byłem nią zachwycony.. rewelacyjna grafika, świetna muzyka, doskonała grywalność.. Jedna z lepszych gier, w jakie grałem. Tak więc też, jak zobaczyłem na okładce to się ucieszyłem, że będę ją miał oryginalną (niestety nigdy nie wyszła w Polsce w wersji pudełkowej). No a tu niestety wygląda na to, że gra działać nie będzie. Aż mnie kusi, żeby sprawdzić, czy ta stara kopia, którą gdzieś mam na płytach się uruchomi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe podobnie jak kolega powyżej również mam tę grę z eeee może pomińmy... ale teraz? z cda doooobrze! ,ale giera mimo upływu lat wciąż rządzi ,przeszedłem ją tyle razy że szok... a co do kłopotów z uruchomieniem to pewnie macie zasyfione kompy to raz ,dwa może directa x trzeba zaktualizować ,stery do karty graf. również. A poza tym? CELEBRATE THE SUMMER!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może spróbuj z tym Dirextem. U mnie gierka działa spkojnie, nic się nie zawiesza.Luz

No właśnie wychodzi na to, że z Directem mogą być problemy. Przeinstalowałem u siebie i błąd, o którym wspominałem wcześniej, zniknął.

Tak więc polecam oprócz stwerowników do karty graficznej uaktualnić również Directa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogło ale może to być wina sterowników do karty dzwiekowej. Kiedyś miałem taki sam roblem z Toca Race Driver. Gra wieszała się w menu. Dopiero zmiana sterowników do karty dzwiekowej pomogła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...