Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blue sky

Enclave

Polecane posty

mateusz(stefan)>>

Specjalnie dla ciebie spróbowałem przejść tą misję za pomocą Rycerza. Uzbroiłem go we wszystkie najdroższe zabawki (zbroja, tarcza, miecz, kusza i potiony). Najpierw z użyciem kuszy wystrzelałem dwójkę zbliżających się napastników, po czym pod osłoną tarczy dotarłem do snajperów i Berserkerów. Wysiekałem ich mieczem. Dalej miałem przebierkę ze szkieletami. Potem wykończyłem kolejno szkielety strażników i zrobiłem rundkę dookoła zamku. Po wejściu do pierwszej komnaty pokonałem szkielety i błyskawicznie przerzuciłem się na kuszę. Trafiłem po kilka razy lewego i prawego snajpera, po czym złapałem za miecz i tarczę by ich pokonać (po trafieniu schodzą do ciebie). Jeśli dasz radę, możesz rozwalić dwie latające paskudy. Jak ci się nie uda, to czeka cię walka z dwoma Lichami. Resztę pozostawiam tobie. Wszystko sprowadza się do chodzenia przez korytarze, korzystania z portali i walki z wrogami. Ostatecznie walczysz z Mordessą i kiedy ją pokonasz, czekasz na to, że księżniczka zjedzie na sam dół. Ja czekałem na zapadni i kiedy ww. zjechała, spadłem na ostatnią zdobycz pieniężną i przeszedłem do poziomu 14, czyli walki z Vatar'em.

Pamiętaj o jednym w tej walce. Kusze niszczę szkielety, rozwalają tarczę i stanowią ostateczną broń Kupida. Przed czymś takim i Vatar się ugnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jest bonusowych map na kampanie?
Każda kampania ma 2 bonusowe mapy. Zawsze są to Arena i "Strzelnica".

Arena to zwyczajowa potyczka, która polega na tym, że wybierasz poziom trudności i walczysz z napastnikami. Przeciwnicy idą falami i każda następna jest teoretycznie potężniejsza od poprzedniej. Trzy poziomy trudności.

"Strzelnica" to najłatwiejsza lokacja. Wszystko sprowadza się do ustrzelenia minimum 100 wrogów, by dostać 1000 sztuk złota. W kampanii światła strzelamy z armaty do atakujących nas sił armii ciemności (Gobliny i Berserkerzy), a w kampanii ciemności, uzbrojeni w balistę, strzelamy do Łowczyń, które pokazują się w okiennicach i jak chcemy, to pomagamy Berserkerowi w polowaniu na ludzi (Druidka, Rycerz i Łowczyni).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem przed chwilą zagralem sobie i wszystko ok.....wylaczylem i gdy znowu chcialem wlaczyc wyskakuje mi blad:''Could not create hardware accelerated Direct 3D Devive''

Moj komp:

Intel PEntium IV 1,80

GeForce 6600

512 Ram DDR Kingston

Miałem ten sam problem, ale rozwiązanie jest śmiesznie proste :D. W folderze gry jest plik o nazwie environment.cfg. Otwórz go notatnikiem

DEFAULTGAMEPATH=sbz1

BINK_SOUNDTRACK=1

VID_RENDER=OpenGL

XR_SURFOPTIONS=16

VP_FOV=95.000000

VP_FRONTPLANE=0.500000

VP_BACKPLANE=5000.000000

XR_FLARES=0

XR_DLIGHT=1

XR_FASTLIGHT=0

XR_WALLMARKS=1

XR_SHADOWDECALS=1

XR_LODOFFSET=0.000000

XR_LODSCALEBIAS=0.000000

XR_STENCILSHADOWS=0

XR_PORTALTEXTURESIZE=256

XR_SHADOWDECALTEXTURESIZE=256

VID_MODE=640 480 32 60

Interesuje nas linia

VID_RENDER=OpenGL

Nie wiem dlaczego, ale gra ma skłonności do zmieniania tej linii np. w miejsce OpenGL wstawiło mi Direct3D8. U mnie pomogła zmiana na Direct3D9, ale gra i tak mi zmienia na OpenGL. Warto sobie zrobić kopie zapasową pliku. Powodzenia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem musze uwolnic tego maga w podwodnym domku(czy co to tam jest) i opn jest w tej pulapce i po prawej sa dzwignie oco z nimi chodzi bo cokolwiek nie robie zawsze ten kolo ginie plis pomocy

Z tego co pamiętam trzeba uruchomić ukrytą dżwignię .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konfiguracja:

GeForce 6600GT

1GB RAM

3200+ Athlon 64

Problem: jak wlaczam gre to slysze dzwieki wszystkich logo i filmikow i tak samo slysze wszystkie dzwieki w menu ale nie widze obrazu - mam czarny ekran. Gra nie wisi bo moge wciskac rozne rzeczy tam w menu i moge tak samo dac alt+tab i w menegerze jest ze gra nie "Nie odpowiada". Wie ktos o co chodzi?

Mam najnowszego Directa (chodzi Stalker i C&C3 Tiberium Wars ) i stery do grafy tez skoro wczesniej wymienione gry chodza.

Z gory dzieki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam ma starego kompa:

procesor 1,2 Ghz

512 MB RAM

grafika 64 MB

a dysk twardy prawie cały zapchany

Pomimo tego Enclave chodzi mi płynnie i bez zarzutów, a wszystkie opcje dotyczące grafiki (tzn. cienie, tekstury itp.) mam ustawione "na maksa". Dlatego nie rozumiem tego jak czytam wasze wypowiedzi że przy takich komputerach macie problem z tą grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś w sieci poradnik do gry.

Nie chodzi mi o to jak przejść grę tylko o to jak ją przejść na 100%.

Czyli jak znaleźć wszystkie sekrety i całe złoto.

Polecam ten opis - http://faqs.ign.com/articles/371/371151p1.html (Light) i http://faqs.ign.com/articles/371/371150p1.html (Dark). To szczegółowy opis w którym dowiesz się, gdzie znaleźć złoto. Jednak uprzedzam, że samodzielne odnalezienie całego złota sprawi Ci o wiele więcej satysfakcji niż zdobywanie go z solucją... A to naprawdę nie jest trudne ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w light tylko po to by wreszcie byc na dark :twisted: .Kiedyś miałem demo i tam była jedna (3) misja z light i ktoras z dark.JJa jestem w lajcie w takiej jakby kopalni czy cus (lawy itp.) ta co jest odrazu potej misji w wodzie ,fajna też była ta w porcie i w starożytności.

Z takimi postami to proszę do działu "Komentarze" - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pokonać lawowego potwora w levelu The Outland Wastes? Ewentualnie ma ktoś solucję?

wcześniej zdobyłeś miecz (taki fioletowy :D) który zamienia te małe magmowe potwory w kamień, jak uderzysz drugi raz to wystrzelisz potworka w kosmos :P. Podbiegaj do wielkiego potwora i czekaj aż "urodzi" te mniejsze potem "strzelaj" nimi w dużego. Gdy sie zamieni w kamień to potraktuj go z miecza. To powinno być proste :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...