Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blue sky

Enclave

Polecane posty

Skapitulowałem z tą misją.Mógłby mi ktoś przesłać save po 13 misji w kampanii dobra(to ta z tym zamkiem do którego zmierzamy kierując się po stromym i wąskim przejściu skalnym, na którego końcu są 2 sąsiednie warownie).

Spróbuj druidką z poissined dagger(moja ulubiona postać dobrych z ulubionym nożykiem) psionic domination (pociski tej różdżki zkręcają) i astral staff ( przywoływanie golemów na osłonę) lub halfingiem z repeating crossbow (najszybsza kusza) i poisoned bolts i hammer of the sky(!) (uderzaj z wyskoku)

a jak to nie wypali to chociaż podaj adres :wink: na który wysłać save'a

sorki nie zobaczyłem adresu na pasku z gg :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, otóż w 7 misji kampanii Dreg-atar nie wyświetla mi się w ogóle interfejs gry oraz ilość zebranego złota! W sumie chyba mógłbym sobie poradzić z przejściem misji, ale wolałbym wiedzieć kiedy muszę wypić napój leczący albo jakie mam wyekwipowane strzały, a nie tak na czuja. Da się coś z tym zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, otóż w 7 misji kampanii Dreg-atar nie wyświetla mi się w ogóle interfejs gry oraz ilość zebranego złota! Da się coś z tym zrobić?

Może popatrz na poprzednie tematy i tam znajdziesz odpowiedź albo spróbuj sobie ściągnąć sterowniki do karty graficznej. To chyba pomoże

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą grą. Niby wszystko jest ok, ale po pewnym czasie gra wywala do windy i szlag trafia nie zapisaną grę. Jest to dość upierdliwa sprawa, gdyż, poza tym że trzeba zaczynać misje od początku, gra daje się ponownie uruchomić tylko po restarcie kompa ](*,)

Czy ktoś zna rozwiązanie problemu :?:

Mój konfig:

AMD Athlon XP 2+

GF4 Ti 4200 128MB

768MB RAM

EDIT:

O dziwo, jak na razie, problem zniknął gdy gram bez płyty w napędzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem gra zacina mi się po jakiejś minucie grania kompóter nie odpowiada niemogę wcisnąć ani ctrl+alt+del ani alt+f4 problem ten już raz został poruszony ale nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie.

Piszę ten post szczegulnie do redaktorów CDA ponieważ to oni powinni odpowiedzieć co i jak bo to oni dali tą grę lecz odpowiedzi innych także mile widziane mój komp (złom) to:

intel pentium 4 2,8ghz

1gb ram

geforce fx 5500

płyta główna marki "dell" model kompótera to "optiplex gx270"

zintegrowana karta dzwiękowa

Z góry dzięki za odpowiedz

EDIT: Znalazłem rozwiązanie tego problemu wystarczy odpalić tą grę w "wine" na linuxie :wink::wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem otóż: wszystko mi działa cacy gra się włącza, bawie sie dowolo opcjami i tak dalej, ale gdy gram gra chodzi chyba prawie dwa razy szybciej niz powinna. Wszystko mi smiga lata lata i nie da sie w to wycelowac... Mam enclave z cd action, wczesniej gralem w demo ktore sciagnolem z jakiejs stronki i tez gra miala szybkosc ponad norme. Zwiekszalem detale itd. ale bylo to samo i gra przycinała...

Mój sprzęt to:

amd sempron 3500+

karta grafiki zintegrowana ati radeon 1150 256mb

512ram

Laptop ten nazywa sie dell inspiron 1501

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2 misji, kiedy wychodzę na dziedziniec zamku, rozwalam gobliny, ale potem nie mogę otworzyć dżwi. jestem uwięziony na dziedzińcu i nie mogę schować tarczy (jak daję E, nic się nie dzieje) co mam zrobić??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumiałem nie możesz otworzyć tych wielkich wrót. Obok drzewka jest jakieś działo, jedyne co musiz zrobić to podejść, wcisnąć klawisz użycia, wycelować w bramę i ognia. Voila--- drzwi stoją otworem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. W 4 misji kampanii dobra wchodzę do budynku, wybijam wszystkich i nie wiem co dalej. :( Nie da się otworzyć drzwi, po prostu nic.. :( Proszę o szybką odpowiedź.

tam jest chyba o ile pamiętam tam takie kwadraciki kolorowe jak się na nie stanie to się zapodają ( są przed drzwiami ) i wyżej jest wzór kolorów stawaj na te kolory i się otworzą.

ale to chyba nie ta misja nie wiem dawno nie grałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiuj wszystko na dysk i zacznij instalacje. Jeśli to winna napędu to problem rozwiązany. Jeśli nie pomoże sprawdź na innym komputerze(np. kolegi). Jeżeli u niego się powiedzie, a u Ciebie nie to winny jest napęd. Jeśli u niego i u Ciebie nie przeszło to winna płytka, którą pozostaje Ci reklamować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem gra sie instaluje dobra odpalam wszystko dobrze zaczynam kampanie swiatla wychodze z klatki rozwalam goblasa i...gra zaczyna sie tak niemilosiernie ciac ze musze restartowac:(Moj komp AMD 1.6 Ghz,512 ram,geforce 5200 64 mb(przed rozwaleniem goblasa chodzi jak zloto)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiuj wszystko na dysk i zacznij instalacje. Jeśli to winna napędu to problem rozwiązany. Jeśli nie pomoże sprawdź na innym komputerze(np. kolegi). Jeżeli u niego się powiedzie, a u Ciebie nie to winny jest napęd. Jeśli u niego i u Ciebie nie przeszło to winna płytka, którą pozostaje Ci reklamować.

Dziękuję za radę, ale tak naprawdę nie jest to wina ani napędu ani płyty tylko takiego pliku (setup-3.bin). Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi go przesłał na e-maila.

Thx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...