Skocz do zawartości

Pełniaki dodawane do CDA


Polecane posty

Tak. Wszystkie trzy części, ba - nawet Blood Money, który akurat dodany nie jest, były już kiedyś w CDA. Dokładnych numerów ci nie powiem... chociaż chwila. Dwójka była w numerze 122, trójka w 146 (czwórka w 177), ale jedynki nie mogę znaleźć. Jedyne czego nie mogę znaleźć to kiedy była jedynka.

Ta, mam te wszystkie części, dlatego mię zastanawiam, czy taka sytuacja (ponowne danie tej samej gry) miała kiedyś jeszcze miejsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, taka sytuacja wcześniej nie miała miejsca i w sumie w odpowiednim temacie ujrzysz Hawk jaki tajfun się rozpętał ;P Według mnie trochę przesadzony, bo płyta to jest dodatek a nie główna część pisma więc... właściwie to od dawna nie zainstalowałem żadnego pełniaka z CDA ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer 09/2010 mnie zaskoczył (ja nigdy nie patrze do neta jakie gry będą dołączany) oczywiście zaskoczył pozytywnie, moja ulubiona seria gier Hitman i do tego trylogia :) Niedawno kupiłem CD w którym był Blood Money i teraz kolejne trzy do kolekcji (ach kiedy wyjdzie Hitman 5).... Tom Clancy's też niczego sobie, ale nie przepadam za tego rodzajami gier... strasznie bym chciał, żeby kiedyś na płytce znalazł się jakiś dobry program antiwirusowy (oczywiście mówię o pełnej wersji), ale juz sie chyba przyzwyczaje do demówek :) CD ACtion rządzi!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mnie też się podobają najnowsze pełniaki a najbardziej jestem zadowolony z trylogii Hitmana (tak wiem były już) ale ja niestety tamtych numerów nie posiadam więc... A co dalej Rainbow Six już posiadam a ta samochodóweczka mnie nie interesuje (nie znoszę wyścigów) ogółem gra gitarka!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z poprzednich wydań zabrakło Hitmana 1, resztę miałem (w dodatku zdublowane, bo kiedyś kupiłem trylogię z KK, ale niestety działała tylko 2 i 3 część. Pozbyłem się tego przy okazji kupowania F3:Goty, więc Hitman trylogia ucieszyła mnie niezmiernie). Katuję też Vegasa, chociaż słabo mi idzie (ostatnie FPSy spowodowały u mnie chyba obniżenie czasu reakcji, więc terroryści z Vegas pakują mi headshoty z częstotliwością trochę zbyt dużą na dłuższe posiedzenia, więc tak sobie dawkuję temat w 15-20 minutowych sesjach).

jeśli chodzi o poprzednie numery, to chyba spróbuję (ponownie) swoich sił w Drakensang. Pierwsze podejście zakończyło się na pierwszej walce z dzikiem, którego mój dzielny dwuosobowy team oklepywał przez dobre kilka minut. To w sumie dziwne, bo kiedyś z zapałem godnym lepszej sprawy i bananem na twarzy śledziłem losy bohaterów Baldurs Gate czy Planescape: Torment (niedawno wydane u konkurencji, za co im serdecznie dziękuję).

cieszy mnie też spora liczba fpsów, gdyby jeszcze do nich były jakieś lepsze samochodówki to byłby wniebowzięty, bo te są co były ostatnio na górnej półce gatunku raczej nie leżały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie prześladuje pech :dry: zawsze jak CDA daje jakiegoś pełniaka "Wyższej klasy" czyli np. Devil May Cry 4, Rainbow itp. to po prostu musi to być pełniak...którego już mam XD Szkoda, że nie ma ostatnio demówek najnowszych gier takich jak na przykład StarCraft II. Wiem nie zawsze jest to niestety możliwe z powodu braku tychże dem :( Ogólnie fajnie jest, cieszę się z faktu, że Hitmanów sobie nie kupowałem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak pograłem trochę w R6:V to zauważyłem jedną, niesamowitą rzecz.

Jest to pierwsza w której przeładowanie broni jest takie jak być powinno.

W każdej innej grze, w momencie włożenia nowego magazynka, kiedy ostatni nabój z poprzedniego pozostawał w komorze heros pociągał za zamek.

Efekt byłby taki, że ten nabój z komory zostałby wyciągnięty i wyrzucony.

w Vegas zamek jest odciągany dopiero jak zmienia się zupełnie pusty magazynek i pusta jest komora.

czy ktoś to zauważył, czy tylko ja mam jakieś dziwne skrzywienie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

W najnowszym podobno ma być Tomb Raider: Legenda, czyli część które według recenzji większości portalów powinna mi najbardziej się podobać. Pożyjemy zobaczymy. A co do Lost'a to mam mieszane uczucia... Niby zainstaluje ale co z tego związku wyjdzie, aż się boje wiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomb Raider i Lost? Ten numer na pewno kupie, aż nie moge się doczekać kiedy zainstaluje Lost-a. Eksplodowałbym z radości, gdyby w którymś z najbliższych numerów do pełniaków, CDA dołączyło którąkolwiek gre z seri HALO. Po demie które dali w którymś z numerów złapałem takiego bakcyla na tą grę, że aż trudno opisać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku pełniaki w CD-A wyjątkowo się udały. Co prawda TR: Legenda oraz LOST to dobre gry, ale prezentują się gorzej niż pamiętny pełniak sprzed roku... Nie mniej - numer na pewno kupię, pełniaki w końcu to jeden z powodów, dla których właśnie kupuje to pismo. Skoro stoją na wysokim poziomie - to czemu miałbym ich nie kupować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w tomb raidera, przeszedłem i powiem jedno. Zakochałem się w tej grze. Podobało mi się w niej wszystko, począwszy na ciekawej, miejscami enigmatycznej fabule , przez ciekawe zagadki i akrobacje a na biuście Lary skończywszy. Zajmę się teraz wszystkimi nagrodami, przejdę posiadłość Croftów i biegnę do sklepu po anniversary kiedy wyjdzie w "mandarynkowej seri"(a to już niedługo!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - Anniversary już jest w Pomarańczowej Kolekcji Klasyki

"Legenda" jest niesamowita, przeszedłem ją masę razy. Jedna z najlepszych części serii. Ja się zaopatrzyłem w Tomb Raider: Ultimate Edition i jestem z zakupu piekielnie zadowolony, wszystko w jednym pudełku.

Co do LOST-ów, serial nie przypadł mi do gustu, gra tym bardziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - Anniversary już jest w Pomarańczowej Kolekcji Klasyki

"Legenda" jest niesamowita, przeszedłem ją masę razy. Jedna z najlepszych części serii. Ja się zaopatrzyłem w Tomb Raider: Ultimate Edition i jestem z zakupu piekielnie zadowolony, wszystko w jednym pudełku.

Jeśli rzeczywiście "Anniversary już jest w Pomarańczowej... to nie wiem kto pisze tego posta bo już jestem w połowie sprintu do najbliższego empiku ^^

Co do TR: Ultimate Edition to wole nie kupować w poszukiwaniu dawnych przygód z Larą, bo jak to kiedyś gdzieś napisał jakiś redaktor "ekszyna" (przepraszam ale nie umiem sobie przypomnieć jaki) "O kanty bym się pociął a o piksele zabił" xD

PS: Czy miałeś okazje zagrać już w Anniversary? Jest podobna do Legendy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Tomb Raider Anniversary trzeba pamiętać,że jest to mocno przerobiony remake jedynki. W praktyce zdecydowanie tam mniej akcji, a więcej rozwiązywania problemów typu szukanie odpowiedniej dźwigni, czy odpowiedniego przesunięcia. Zresztą jeśli będzię grał w Anniversary zrozumiesz o co chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej z pełnych wersji polubiłem Call of Juarez i Drakensang Black Eye.

Wiele innych (za długo wymieniać) również było świetnych. Tylko czasem, dość rzadko, trafiają się takie, które absolutnie mi nie podchodzą - tak było z ostatnimi. Właśnie dlatego niecierpliwie oczekuję kolejnego numeru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...