Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Ja wpadłem przed chwilą na BARDZO SZALONY POMYSŁ albowiem chciałbym widzieć w CDA grę...Teenage Mutant Ninja Turtles (te z 2003 roku) wielu z was może się dziwić ale przed chwilą zagrałem z nudy w demko i muszę przyznać,że gra strasznie mi się spodobała (w dzieciństwie byłem fanem żółwi) chętnie bym ją w sklepie kupił ale gierka nie wyszła w Polsce.TMNT wcale nie jest grą tylko dla dzieci (jak do dzisiaj wnioskowałem) demko nie należało do najłatwiejszych a bossowie byli fajnie zrealizowani,naprawdę chętnie bym ją wiedział na krążku w CDA tym bardziej,że dużo raczej nie powinna zajmować,a jako,że nie młoda to cena licencji też powinna być na rozsądnym poziomie.No cóż ale wątpię aby CDA się skusiło,a szkoda bo to naprawdę niezła gierka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety jako że w grze są Żółwie Ninja to może to skomplikować parę spraw... Wszelakie gry na licenji mają małe szanse na bycie pełniakiem.

Ale Riddica dali choć też był na licencji a w dodatku nowszy i miał lepsze oceny,ale nie ma co się łudzić CDA nie da bo by wtedy nazywali ją "gazetą dla dzieci" ewentualnie "magazynem dla dzieci".Szkoda tylko,że porównując tą grę z dzisiejszymi (pod względem poziomu trudności) wychodzi na to,że większość ludzi to dzieci :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Riddica dali choć też był na licencji a w dodatku nowszy i miał lepsze oceny

Ale licencja na Teenage Mutant Ninja Turtles to nie licencja na Riddicka :P Jakbyś kiedyś był w USraju, to byś widział, że TMNT to mencherdising na każdej możliwej płaszczyźnie "do sprzedania". Figurki, filmy, figurki, kreskówki na DVD, figurki, komiksy... TMNT to jeden wielki biznes :)

Podejrzewam, że być może CDA byłoby w stanie nabyć prawa do publikacji gry, ale... ostatnio stosują politykę nie dawania stosunkowo starych gier (2003 rok to staroć już niestety).

Żeby nie było, też chętnie zobaczyłbym tę grę w Polsce, bo wiem o jakiej grze mówisz. Też grałem w demko i też mi się spodobało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko,że w demku nie dali możliwości zagrania wszystkimi żółwiami (ja chciałem sprawdzić Raphaela tego z czerwoną opaską).A nie wiedziałem,że tam TMNT jest tak popularne,u nas to już prawie zapomnieli o tych sympatycznych żółwiakach:)

Szkoda,że CDA nie daje starych gier na cover bo o Dead To Rights albo Codename Outbreak też mogę zapomnieć,i o ile CO może gdzieś jeszcze kupię (bo gra wyszła w Polsce) to o DTR 1 mogę śmiało zapomnieć,szkoda:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero teraz odpaliłem grę Blacksite: Area 51 i przyznam szczerze, że bardzo mi się podoba. Także z oceną z dawnego CDA się nie zgadzam. Gierka mnie przyciągnęła (fajny klimacik, czasem niezłe teksty, dobra i zrozumiała fabuła) i nie mogę się oderwać, dopóki nie ukończę :tongue:

Naprawdę polecam - chociaż spróbować zrobić jedno podejście. A niedługo może założę bloga, a w nim zamieszczę recenzję :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o jednym z najnowszych pełniaków nikt nie wspomni? :) Mam na myśli Requital. Większość kiedy się dowie jakie to pełniaki będą w CDA od razu wystukują w google tytuł tej gry i jeśli średnia ocen nie jest zadowalająca... wiadomo :(

Requital: Zemsta Szarego Psa

Zaczynamy grę. Nasza postać nazywana Wilczarzem leży koło ogniska gapiąc się w niebo. Po chwili zaczepia nasz jakaś gościówka i coś tam mamrocze (nie pamiętam co) po chwili

napotykamy starego dziada który prosi nas aby powstrzymać chłopów którzy chcą ściąć jego ukochane drzewko

:)

Tyle jeśli chodzi o wstęp. Gierka szczerze mówiąc nasuwa mi na usta słowa (budżetowy Gothic 3 :) zobaczycie w dalszym stadium gry te plecy bohatera wyładowane żelastwem :tongue: Grafika można powiedzieć taka swojska choć nieco wybiedzona ale nie to jest ważne w grze prawda :) Więcej napiszę jeśli powstanie oddzielny temat o tejże gierce :)

Ogółem jestem bardzo zadowolony jako fan rpg w ostatnich CDA były takie gierki jak: Drakensang: The Dark Eye (cud, miód) Titan Quest (Diablo w Grecji!) a to mi nieznany rpg Requital i gra gitara!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio rozgrałem się w sins of a solar empire. Nie wiem jak mogłem to przeoczyć, ale teraz gra mi sie super. Jedyny mankament jaki znalazłem (choć może jeszcze za mało grę poznałem) to brak latania w pionie. Homeworld to umożliwiał ;)

Jednak grafika i muzyka oraz złożoność i efekty są w tej gierce kapitalne. Bardzo mi się podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gram teraz w przerwach na Hitmanie;) w tego ponoć strasznie słabego Requitala i muszę szczerze powiedzieć,że mi się podoba.Szkoda tylko,że nie nagrali głosów w rozmowach ale za to muzyka jest świetna.Niezła gierka,cieszę się,że dałem jej szansę.

Szczerze mówiąc gdyby nie te rozmowy to nadal bym w to grał :tongue: Chyba tylko raz mi się zdarzyło że Wilczarz coś powiedział a szkoda bo tak jak w Gothicu to świetnie wyszło i tu się zapowiadało. Sam sobie się dziwie że nie wspomniałem wcześniej o muzyce w grze nadaje klimatu tym swojskim widoczkom :)

Edytowano przez Wiedzmin0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Requital nie instalowałem, cóż przyznaję że RPG mnie nie kręci i ost. grą która mnie dłużej przyciągneła tzn. z gatunku RPG był gothic 2.Może kiedyś spróbuję tego Wilczarza i może mi się spodoba, choć nie udało to się nawet zakupionemu przeze mnie Oblivion'owi.Superstars zainstalowałem dzisiaj, pograłem 5 min i czym prędzej uciekłem z gry po to aby ją odinstalować raz na zawsze.Najgorszy badziew z gatunku ścigałek jaki gościł na moim dysku, co ztego że hulał mi w średniej rozdziałce i średnich detalach bez żadnego zacięcia skoro grywalność oceniłbym bym na najwyżej 1/10.

Hitmana zainstalowałem od razu, przeszedłem połowę i mi się znudził.Cóż wymagający jestem.

Obecnie w nic nie gram, COD 4: MW przeszedłem 2 raz, i choć jest najwspanialszą grą - choć nie z CDA - na świecie narazie mi się nie chce w nią dalej grać choć na pewno do niej wrócę.Obecnie siedzę na necie i czekam, bo za tydzień będę miał już swojego Bioshocka - 1 bo 2 mi nie ruszy - i R6 Vegas - też jedynka a co! - POZDRAWIAM.

PS.Najlepszym pełniakiem z CDA, tzn. tym który mnie najbardziej wciągnął był DMC4, wprawdzie całego Go nie ukończyłem ale grało się wspaniale!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał zobaczyć na płycie CDA Giantz:Ludność Kabuto (Citzen Kabuto,o ile tej gry jeszcze w CDA nie było) w Polskiej Wersji,grałem przed chwilą w dwie wersje demo (jedna po stronie Mecca czy jakoś tak druga Sea Riper niestety z Kabuto już dema nie ma:().Gierka chociaż stara wymiata,aż dziw,że nie zwróciłem wcześniej na nią uwagi,chętnie bym w pełniaka zagrał ale nie wiem gdzie można było by ją kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZasen gry są fajne , ale czasem beznadzieja sad_prosty.gif Ja wolał bym , aby do cda dodawane były orginalne gry w pudełkach (te z instr.)

Hahaha jednak to prawda że jak człowiek ma za dobrze to zaczyna wybrzydzać. I co niech jeszcze wrzucą koszulkę, plakat a jak się da to figurkę z gry. Oj ludzie ludzie takie świetne tytuły za tak śmieszne pieniądze a wy chcecie jeszcze więcej.

Jak dla mnie to zamiast niektórych "zapychaczy" w pełnej wersji mogliby dawać jakieś gry retro. System Shock 2, Sacrifice, Giants:citizen Kabuto, Alice McGee, Postal, Jazz Jackrabbit2, Homeworld, Incubation czy inne podobne które pomimo upływu lat wciąż dają dużą frajdę z grania.

Z konkretnych, nowszych tytułów to życzyłbym sobie DMC3 i Beyond good and evil bo przegapiłem tamtego PLAYa.

Edytowano przez Doman18
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to zamiast niektórych "zapychaczy" w pełnej wersji mogliby dawać jakieś gry retro. System Shock 2, Sacrifice, Giants:citizen Kabuto, Alice McGee, Postal, Jazz Jackrabbit2, Homeworld, Incubation czy inne podobne które pomimo upływu lat wciąż dają dużą frajdę z grania.

Tu się nawet zgodzę,jak dla mnie gierki stare wcale nie są złe a wręcz przeciwnie.Taki Giantz:Obywatel Kabuto kosztował w dniu premiery (chyba,dokładnie nie wiem) 30 zł i do tego w pełnej polskiej wersji językowej więc myślę,że licencja też taka droga nie będzie,tym bardziej,że gra nie jest już młoda.Na Alicje czy Postala też bym się nie obraził:)System Shock 2 brzmi bardzo dobrze:) Sacrafice już mam:P I zgadzam się z przedmówcą,stare gry też dają dużą frajdę (jak nie większą) niż nowe:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...