Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Dość długo nie miałem styczności z CDA, aż do czasu gdy kumpel pokazał mi nowy numer, a na covercu... DMC4!!! Normalnie nie wierzyłem! Myślałem, że to tylko demo, ale z każdym następnym numerem jest coraz lepiej. Tak trzymać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście przydał by się teraz jakiś RPG np:SW:KOTOR albo Mass Efect 1

Ani to ani to nigdy nie będzie na coverze. Redaktorzy już mówili dlaczego.

A ID (seria Quake) odsprzedaje licencje na swoje gry? Jak tak to można by jakiegoś Quake (lub nowego ET) wsadzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wielu fanow gier RPG i Gothica chcieli by w koncu zobaczyc na coverze Gothica 3 ( od premiery juz w sumie 4 lata)

Ja bym na Gothic 3 za szybko bym nie liczył w CDA. Nie bez powodu tytuł ten ciągle jest w platynowej kolekcji - o ile się orientuję to ciągle się sprzedaję nieźle. Podejrzewam, że łatwiej byłoby CDA zamieścić wersję niemiecką na DVD niż wersją polską, bo wątpię, żeby CD Projekt na chwilę obecną odsprzedał prawa na zamieszczenie tej gry w pełnej wersji jakiekolwiek czasopismowi o grach komputerowych w Polsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Gothic 3 za szybko bym nie liczył w CDA. Nie bez powodu tytuł ten ciągle jest w platynowej kolekcji - o ile się orientuję to ciągle się sprzedaję nieźle. Podejrzewam, że łatwiej byłoby CDA zamieścić wersję niemiecką na DVD niż wersją polską, bo wątpię, żeby CD Projekt na chwilę obecną odsprzedał prawa na zamieszczenie tej gry w pełnej wersji jakiekolwiek czasopismowi o grach komputerowych w Polsce.

No niby masz rację, ale DMC 4, też było i nadal jest w Platynie, a gra na cover trafiła. Ja osobiście nie chciałbym G3 na coverze, bo grę mam. Co innego z dodatkiem, na którego obecnie szkoda mi kasy :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ucieszył by Starcraft, chociaż o ile wiem Blizzardowskie gry, rzadko goszczą na łamach CDA (wyjątek to Warcraft 2).

Oprócz tego moglibyście wrzucić świetne Sid Meier Pirates! (ale tą odnowioną wersję z 2004 :) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikusdevil
Mogli by dać jakąś fajną strategie, np: Setlersów.

O.o A Imperium Romanum? Masz fajną grafikę niezła grywalność, strategie z naciskiem na ekonomie podobną do settlersów dlaczego się nie podoba?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym był za tym żeby dali Settlersów.

O.o A Imperium Romanum? Masz fajną grafikę niezła grywalność, strategie z naciskiem na ekonomie podobną do settlersów dlaczego się nie podoba?

Wiesz podobno Settlersi mają jednak taki swój urok :)Bardzo chciał bym zapoznać się z tą serią i mógłbym kupić np 10-lecie w każdej chwili,ale zawsze myślałem że trafię na to w CDA :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że nie ma co liczyć na CDA - jak Cię ciągnie do jakiejś gry, to ją kup :) (ja tak robię, jakoś z okazji dubli nie płaczę, a mam już ich "trochę" ;)). Szczególnie, że SII 10-lecie pewnie taniej już nie będzie (zdaje się, że $upecCena padła "śmiercią naturalną").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się ucieszył, gdyby w CDA znalazło się, chociaż w Freeware C&C tiberian dawn, lub ewentualnie RA1.

A do rzeczy, Ja byłbym zadowolony z jakiejś strategii, typu Stalingrad lub ewentualnie Blitzkrieg, ostatecznie jakiś FPS, w miarę dobry jak Tribes Zemsta. Z ciekawym trybem multi, jak i zarówno kampanią dla jednego gracza. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, teraz to już by było trochę za późno ;). Konkurencja dobrze się wstrzeliła, bo dała na coverach obie gry zaraz po udostępnieniu ich przez EA. W tym momencie to redakcja CDA tylko by sobie problem zrobiła - ponad GB miejsca na DVD "w plecy", problematyczne działanie pierwszego C&C (no, jest nieoficjalny patch 1.06, który poprawia masę błędów, ale jak znam życie, to pewnie wiele osób by go nie zainstalowało, nawet, jakby redakcja wrzuciła go na płytę razem z grą i w 10 miejscach napisała, że usilnie zalecają jego instalację ;)) i jęki, że "takiego starego śmiecia dali" (jak ludzie narzekali, że parę razy freeware'y dali, to w tym przypadku byłoby inaczej? Śmiem wątpic :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to ja bym chętnie zobaczył w CD-A jakiś fajny film coś na poziomie Vanhelsinga :D nawet kosztem jakiegoś pełniaka bo w sumie ja CD-A kupuje tylko i wyłącznie dla samego czasopisma, aczkolwiek mile były by też widziane jakieś fajne demo bo w sumie nei chce mi się czekać aż zassie mi demko z netu ;) takie jest moje zdanie POZDRO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zadowolony z ostatnich pełniaków:P

DMC4 i Ninja Blade w zupełności zaspokoiły moję chęci doznania emocji. Świetne pełniaki, świetne gry.. A jeszcze pewnie nie raz zostaniemy zaskoczeni jakąś fajną premierą itp.:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym w stu procentach happy, gdyby w CDA znalazł się remake Bionic Commando z Nesa. :) Naprawdę byłbym happy. :D

Lub ewentualnie widział bym jakiegoś RPG'a z gazetą, dawno praktycznie RPG'a żadnego nie było. Może Morrowind. ? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nie mam jakiś szczególnych wymagań co do pełniaków. Wolę otrzymywać niespodzianki od CDA ;) Chociaż nie powiem jak zobaczyłem DMC4 to się trochę zdenerwowałem... Pierwsza myśl po zobaczeniu pełniaka "no i po studiach...".

Teraz jak tak dłużej pomyślałem to fajnie byłoby zobaczyć którąś z części Księcia Persji w CDA :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...