Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Ja powiem tyle! Wg. mnie pełniaki w Cda są extra. Wkurza mnie to, że niektórzy tego nie doceniają. Cda stara się jak może.

Popatrzczie na pełniaki w innych magazynach. Czasami dadzą słabą grę, ale pare numerów później dostajemy fajną grę. Np. nr 170...Dark Sector!!!!! Gra która jest naprawde fajna.

!!!!Szacun dla CD-action!!!!! Mam od 99 nr. ,a nigdy się nie rozczarowałem pełniakami!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pełniaki w CDA stoją na bardzo wysokim poziomie, pozostaje jedynie kwestia indywidualnych gustów.

Zaliczenie tzw. 'dubla' to w przypadku nałogowych graczy rzecz normalna. U mnie sprawa ma się podobnie. Przykład: chociażby ostatni 'Titan Quest', którego miałem już wcześnej w premierowym wydaniu. Kupuję CDA dla czasopisma, a gry w nim zamieszczane są tylko i wyłącznie miłym dodatkiem - a nuż przytrafi się coś, co przypadnie mi do gustu / chciałbym mieć, ale jakimś cudem do tej pory nie posiadam. Chcesz konkretnej gry, w 100% zaspokajającej Twoje gusta: kupuj i nie marudź, proste jak konstrukcja cepa (chyba, że nie masz pieniędzy, ale zawsze możesz uskładać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie patrzeć - ostatnie numery CDA to takie pełniaki jak: Dark Sector, Titan Quest, SBK 08, Puzzle Quest, Sinking Island, Ceville, Call of Juarez, Sacred... W ciągu ostatnich 5 numerów (z nich brałem pełniaki), poziom podniósł się dość ostro ;) Już nie ma samych (s)hitów, więc żyć nie umierać. Panie Jurku - brawo za te pełniaki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o akcja TPP dobry pomysł :D Coś ala Dark Sector (tylko czy coś takiego jeszcze jest ?). Hmm z chęcią zagrał bym też w Prey albo Max Payne'a :D

A ja Obliviona z dodatkami kupiłem na aukcji za 40 zł xD (nówka taki pack z empiku co kosztował 140 :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę bynajmniej wyjść na złośliwego albo tym bardziej na moda, ale czy mnie pamięć myli, że kiedyś ktoś z "władzy forumowej" napisał, że ten temat nie jest kącikiem koncertów życzeń a tylko komentarzami na temat pełniaków dodawanych do CDA? ^^ Jasna sprawa, każdy liczyłby na pojawienie się tytułu, którego nie ma w swojej kolekcji i najlepiej żeby było to hicior, ale życie nie zawsze jest piękne. Zresztą, IMO, ostatnie pełne wersja są jak najbardziej dobre :=)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teken

O KotORze zapomnij. Tego, że żadna gra oparta na licencji SW nigdy nie pojawi się na coverze jakiegokolwiek czasopisma, można być pewnym (Lucas nie pozwoli :)). Prey'a, Maxa i inne gry z KK można było dostać za ~12,50 (9,90 jak ktoś miał szczęście i znalazł w Carrefourze) - zaraz by były jęki, że taką tanią grę dali (w sumie ja też jestem przeciwnikiem dawania do czasopism gier z tanich serii, ale tak na dobrą sprawę, od dłuższego czasu zawartość covera mi wisi - jak mnie jakaś gra interesuje, to idę do sklepu i ją kupuję :)).

Podejrzewam, że najprędzej dadzą coś z grudniowego rzutu do Biedronek :) (jak to było z PQ, może tym razem SupCom ;)).

Black Shadow

Rzuciłem kiedyś w temacie "Propozycje zmian na forum" propozycję, by pierwszego posta w tym temacie przypiąć albo temat w ogóle skasować (bo w temacie regularnie pojawiają się spamerskie "koncerty życzeń"), ale przeszła bez echa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z redakcji mógłby chociaż w niewielkim stopniu przybliżyć GŁÓWNĄ pełną wersję gry w przyszłym numerze? We wstępniaku było napisane, że gra pozytywnie zaskoczy, więc może jakieś nawiązanie? Chociaż niewielkie, jaka tematyka, typ, klimaty? :D :D

Od tego są Przecieki. Już niedługo, pewnie za parę dni się pojawią. Sam jestem ciekaw tej gry(ier?) :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Mam pewne przeczucie (obawy?), że będzie to albo Gears of War albo Stranglehold. Przeczucie wynika z pewnego newsu na Markolf.pl, a obawy stąd, że obie gry już mam. ^^

A ja bym się bardzo ucieszył z Modern Warfare pierwszej części, ale to raczej marzenie ściętej głowy. :D

Edytowano przez Altair1404
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przestałem zwracać uwagę na cover CDA - nawet Dark Sectora nie odpaliłem - tako się mi teraz w dostatku growym żyje (ach ta kolęda :D), BA nawet na FA nie zaglądałem od dłuższego czasu ogarnięty chęcią przejścia wszystkiego do Gwiazdki. A tu bamc, komp się zepsuł i przerwał zabawę w Dragon Age. Więc wpadłem na FA i czytam jak ludzi po ostatnich pełniakach napalają się na różnawe hity... Wg mnie teraz nadejdą gorsze dni (aaaaa, tylko nie w twarz!!!!) dla covera CDA - TQ i DS swoje kosztowały, lecz ja oczywiście życzę wszystkiego najlepszego :D. I mam nadzieję, że CDA tym razem nie da gry, którą już od dawna mam (zgrzytanie zębów), ale cóż jestem jednym z 700 tys czytelników, którzy posiadają własne kolekcje i naprawdę nie rozumiem ludzi, którzy wściekają się na CDA (może poza posiadaczami pudełkowego Dark Sectora, którzy wyrzucili 50 zeta w błoto), tylko dlatego, że dali grę, którą już posiadają inni. Bo jakby na to popatrzeć, to żeby zadowolić każdego, CDA musiałoby dawać tak niszowe gry, o których słyszeli tylko aborygeni, podtrzymujący tradycję :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że DMC 4 jako pełniak rzeczywiście jest czymś niesamowitym, jeżeli weźmiemy pod uwagę poziom pełniaków w Polsce (nie jest on zły, ale mimo wszystko są gry raczej tańsze). CD-A się postarało, a i jakieś gadżety mają być, więc numer chyba najlepszy od wielu już lat, na dodatek recka MW 2 też się tam pewnie znajdzie. Jedno ale - kupiłem Devil'a za 40 dychy jakiś czas temu w wirtusie, więc nie dla mnie ten megapełniak, ale dla tych którzy jeszcze go nie mają, a lubują się w efektownej i efektywnej rozwałce. Gdy CD-A się tylko pojawi pędźcie do kiosków, bo naprawdę warto!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Ooo. Teraz to jestem zaskoczony. Nie spodziewałem się. Jak dobrze, że istnieje takie czasopismo jak CDA :D W święta będzie w co pograć.. Gratuluję i dziękuję za tego pelniaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...