Skocz do zawartości
RoZy

Gears of War (seria)

Polecane posty

no może było by to jakieś wyrównanie szans;]

ale z małą dalej przewagą dla PC ;)

i dlatego w mistrzostwach Halo PC wygrał koleś na padzie

Uwielbiam niezwykle trafne riposty, dobitnie pokazujące iż niektórzy użytkownicy, całą swoją "wielką" wiedzę o konsolach czerpią z pięciominutowej, bezmyślnej "rozgrywki", przeprowadzonej na jednym ze stoisk reklamowych, podczas niedzielnych zakupów w supermarkecie... :wink:

ke pasa? jak pijesz do mnie, przeczytaj jeszcze raz - bo ja tak jakby się śmieje z ich poziomu wiedzy o konsolach właśnie. Szczególnie, że w Halo PC naprawdę wygrywał koleś grający na padzie. No tak, ale pewnie podsatwili mu samych nobów. Na bank. Mam radę chłopaki - zamaist tu siedzieć i smęcić - znajdźcie sobie życie, ok?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ke pasa? jak pijesz do mnie, przeczytaj jeszcze raz - bo ja tak jakby się śmieje z ich poziomu wiedzy o konsolach właśnie. Szczególnie, że w Halo PC naprawdę wygrywał koleś grający na padzie. No tak, ale pewnie podsatwili mu samych nobów. Na bank. Mam radę chłopaki - zamaist tu siedzieć i smęcić - znajdźcie sobie życie, ok?

Źle zrozumiałeś, mówię właśnie iż Twoja riposta jest jak najbardziej trafna, przeczytaj to jeszcze raz, starając się nie doszukiwać zbędnych ironii czy drwiny... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może było by to jakieś wyrównanie szans;]

ale z małą dalej przewagą dla PC ;)

i dlatego w mistrzostwach Halo PC wygrał koleś na padzie

Ubiegles mnie :D

Ogolnie to chodzi o to ze bzudura jest wypisywanie ze wersja PC goW jest "lepsza" bo ma latwiejsze sterowanie. Sterowanie padem w niczym nie jest trudniejsze. W ogole nie kumam jak mozna uznac ze gra jest lepsza bo zamiast analogowego, idealniw wywazonego i wyprofilowanego pada uzywamy klawiatury i myszki :shock: Ale co ja sie dziwie skoro krzycza o tym glownie pecetowcy ktozy z konkretnym graniem maja tyle wspolnego ile se popykaja w jakies extra klasyki czy inne badziewie lub raz na pol roku zagraja w jakas nowosc niezla, glownie konwersje z konsoli :roll:

Mycha +lawa wcale nie oznacza latwiejszego sterowania, ciagnie za soba za to kilka spraw ktore ograniczaja fun plynacy z gry dlatego uwazam takie sterowanie za syf na maxa. A jesli chodzi o precyzje to juz zalezy od skilla, rodzaju pada itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm jak to łatwo wśród własnej gnuśności posądzać innych o podobny zabobon

a swoją drogą

posiadałem ps2 ale oddałem go bratu

i nie poruszam sie po centrach handlowych gdyż w moim miachu nie ma takowych

takie małe wytłumaczenie do nędznych osądów

:lol: :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm jak to łatwo wśród własnej gnuśności posądzać innych o podobny zabobon

a swoją drogą

posiadałem ps2 ale oddałem go bratu

i nie poruszam sie po centrach handlowych gdyż w moim miachu nie ma takowych

takie małe wytłumaczenie do nędznych osądów

:lol: :lol: :lol:

mrowczak potrafisz czasem napisac cos czego za chu.. nie rozumiem :shock: Gratulacje :D

Czytam Twojego posta i nie wiem naprawde nie wiem o czym Ty piszesz??? Jakie centra handlowe??? Jaka gnusnosc???? Do czego to byl koment?

O so chosi tak jakby? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he. Jak czytam ostanie posty Borxxa to aż mi się sama micha śmieje jak temu Panu brakuje argumentów i w swoich to postach zaczyna się zniżać do naprawdę żałosnego poziomu

Ale co ja sie dziwie skoro krzycza o tym glownie pecetowcy ktozy z konkretnym graniem maja tyle wspolnego i se popykaja w jakies extra klasyki czy inne badziewie lub raz na pol roku zagraja w jakas nowosc niezla, glownie konwersje z konsoli

Kończąc to napiszę że nie wywyższam PC ponad X'a - ja po prostu pozostałem przy tej platformie (po dwóch już próbach przesiadki w tym jednej właśnie na kloca) bo sam tak wybrałem, nie musiał mnie do tego nikt namawiać na żadnym forum ani nigdzie indziej. Po prostu mi PieC bardziej odpowiada i szanuję to że inni wybierają konsolę bo to im pasuje.

X360 ma naprawdę świetne tytuły i rzeczywiście ma ich więcej niż PeCet (zazdroszczę wam Halo3 i Mass Effect szczególnie :) ) i to jest jego przewaga, ogólnie jest wygodniejszy ale...

Na PC i tak zwykle trafiają te największw hity (niestety nie wszystkie i nie od razu ale ja jestem cierpliwy :) ) Ja nie potrzebuję 10 gier na miesiąc - mi wystarczy 1-3. No i oczywiście te gry są tańsze dwa czasem nawet trzy razy od konsolowych odpowiedników i to jest baaaardzo duża zaleta. Dochodzą do tego jeszcze większe możliwości renderowania grafiki - oczywiście na odpowiednim kompie ale mój sprzęt akurat wystarcza :D

koniec offtopa :)

A co do Gears of War to przechodzę ją już drugi raz (wcześniej na x360) i muszę przyznać (nie żeby dokopać jakiemuś konsolowcowi tylko dlatego że tak właśnie uważam) że na "klawa+mysz" gra się lepiej - gra naprawdę zyskuje na dynamice i ma się wrażenie wiekszej kontroli nad Marcusem. Wcześniej próbowałem tez kombinacji PC+TV+pad z X360 ale grało się identycznie jak na konsoli i jednak wolę to rozwiązanie z gryzoniem. Drugi raz pokochałem tą grę :D i jeszcze ta podpicowana grafika. Polecam tą grę wszystim i basta!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to chodzi o to ze bzudura jest wypisywanie ze wersja PC goW jest "lepsza" bo ma latwiejsze sterowanie. Sterowanie padem w niczym nie jest trudniejsze. W ogole nie kumam jak mozna uznac ze gra jest lepsza bo zamiast analogowego, idealniw wywazonego i wyprofilowanego pada uzywamy klawiatury i myszki :shock:

Nie wiem czy zauważyłeś ale ludzie pisali że gra na pc jest lepsza nie tylko przez sterowanie ale i grafikę, dodatkwy level itp itp. Podczas gy twoje argumenty to: sterowanie padem jest lepsze bo jest, grafika na x jest lepsza bo jest, konsola jest lepsza bo moge lezec na kanapie. Mówisz ze my przesuwamy myszką i to nie nazywa się celowanie tylko przesuwanie kursora czy jakoś tak tak samo ty przesuwasz grzybek to też nie jest celowanie kolego, my używamy klawiatury do której możemy przypisac od groma opcji: komendy dzwiekowe, leanind, sreafing szubkie zmiany broni, komendy typu nice shot itp itd. podczas gdy ty ze swoim padem musisz wciskać po 5 guzików naraz, ty tak samo używasz klawiszy tylko uboższej .

Ale co ja sie dziwie skoro krzycza o tym glownie pecetowcy ktozy z konkretnym graniem maja tyle wspolnego ile se popykaja w jakies extra klasyki czy inne badziewie lub raz na pol roku zagraja w jakas nowosc niezla, glownie konwersje z konsoli :roll:

Masz racje mówiąc że ostatnie tytuły to konwersje z konsol i to są właśnie crapy: moha - krótka, bez modów, multi z sześcioma mapami, i biedną opcią stawiania dedykowanych serwerów, double agent czy choćby nowy soldier of fortune - nie ma wychylania z za rogów, nie ma opcji zmian grafiki, nie ma dedykowanych serwerów a wszystko to bo biedna konsola nie była w stanie tego ruszyć przez co i my też tego nie mamy. Ja rozumiem że jak zrobisz sobie host serwera żeby pograc przez 30 minut po sieci to jesteś szczęśliwy i twoja kanapa tez ale My oczekujemy czegoś więcej niż 6 godzin rozgrywki i biedny hosting serwerów z pada lol.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Raz już poganiałem po takich pogadankach. Jeden post zkeerda wyleciał, bo nic nie wnosił do dyskusji i był zupełnie nie na temat, a jak dalej tak będzie to i reszta będzie leciała. Także:

--> Rozmowy o wyższości konsoli nad PC czy vice versa do tematu 'Ogólnie o grach'

--> Osobiste wycieczki do kosza.

I tak uwaga - jedni piszą, że Ci żałośni, drudzy, że tamcie... A tak ogólnie to całość tych 'przepychanek' prezentuje się żałośnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hagan, to wlasnie jest urok tej gry. Genialna architektura planety Serra. Brak jakis futurystycznych [beeep] tylko wzorowanie po czesci na architekturze gotyckiej. To wlasnie nadaje klimat tej grze. Design w grze to rewelacja. A zesj szaro buro i przytlaczajaco coz jak ktos nie lubi takich klimatow to niech sobie pyka kolorowymi glutami w UT
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, bądźmy obiektywni, mało jest tak świetnie zaprojektowanych i tak złowieszczych poziomów jak te z ut 3 - plansze avalanche, floodgate, sanctuary - i te pełzające macki ala Lovecraft - dreszcz przechodzi po plecach.

Co do GoW - premiera 21 grudnia, miejmy nadzieje że po raz pierwszy w historii CD zdąży z wszystkim. I zobaczymy jak naprawdę się pyka na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iHS

Lepiej się gra na PC w strzelanki, bo myszką łatwiej się skoordynować, bo mi się padem w strzelanki beznadziejnie grało na kumplowym xboxie (starym) i ps 2. GoW tak jak był wielkim sukcesem Epic na Xboxie tak i będzie wielkim tytułem na starym dobrym blaszaku, a ten koleś z PCF jak pamiętacie z wywiadu w CDAction twierdził że GoW pójdzie na kompie z marketu, w co szczerze wątpie, ale zobaczymy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą co się dzieje z tą grą, cały czas zmienia się data premiery, ci którzy liczyli na to że grę zamówią sobie jako prezent na mikołajki zostali .... bez komentarza, i teraz kto spodziewa się gears of war pod choinką też chyba raczej nie będzie jej miał (teraz data wysyłki 21 grudnia), dziwna sprawa już zdaje się ponad 2 miesiące po premierze tylko Polska czeka....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDP zasłania się bodajże "skomplikowanym systemem zabezpieczeń", nikomu zresztą niepotrzebnym, bo wszyscy piraci gre już dawno z torrentów zassali i teraz śmieją się ze wszystkich, czekających na premierę uczciwych graczy. Sam tej gry już od dłuższego czasu wyglądam, a cdp wciąż wyrywa mi ją tuż spod nosa, podnoszący tylko poziom mojego podirytowania, i myślę, że nie jestem w tym uczuciu odosobniony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy też już się wkurza niemiłosiernie bo czekał na tę grę już dość długo. Ja w sumie też się dołączam do jego wkurzenia, bo sam nie zamówiłem ale muszę koniecznie zobaczyć :P A nie śmiem ściągać z torrentów bo już nie piracę od dłuższego czasu. :P Może dodadzą jakiś suwenir w ramach przeprosin za usterki :P Byłoby miło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem dzis w pracy okazje popykac dluzej w GoW na PC i powiem ze lekko cofam to co wczesniej powiedzialem. Gra jest ok. PCF spisali sie swietnie i pecetowy GoW jest mega grywalny i wyglada laniej niz na X0 a co najwazniejsze trzyma klimat!

Tzn, nie zrozumcie mnie zle, nie jestem chory, dalej twierdze ze PC ssie ale przyznaje dostaliscie konkretna konwersje warta zaupu :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martyna Ty o ssaniu juz nic nie pisz ekspertko bo zaraz oboje łykniemy warniacza :twisted:

GoW PC- mega pozytywne zaskoczenie. Mam nadzieje ze dzis bede mogl w pracy spokojnie znow popykac. Troche tylko nie chce mi sie przelazic znow tych samych leveli z oryginalu. Mam nadzieje ze GoW2 na X0 bedzie wygladal jeszcze lepiej niz goW PC

BTW. Mimo zachwytow nad grafa wGoW dopadlo mnie potworne znuzenie silnikiem U3. Mam juz dosyc. Za duzo gier na nim powstaje :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszedł do mnie Preorder Gears Of War.

Szczerze mówiąc troche mnie zaszokowała wielkość pudełka. Dostaliśmy gruby kolorowy poradnik na 192 strony (podobny do Wiedźmińskiego) i duży plakat.

Szczerze poradnik myślę, że zbędny, bo gra nie jest bardzo wymagająca umysłowo, no ale jak ktoś potrzebuje to ma.

To wszystko zaś za niską cenę i jak tu narzekać ?

Ja zaś narzekam, bo moja karta graficzna z serwisu nie wróciła i nie mam jak pograć :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...