Skocz do zawartości
RoZy

Gears of War (seria)

Polecane posty

Nieco więcej na ten temat:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=35043

Z czego można się dowiedzieć kilku ciekawych rzeczy, m.in.:

Warto w tym miejscu nadmienić, że tryb multiplayer w Gears of War na PC dostępny będzie wyłącznie dla posiadaczy złotego konta w usłudze Games for Windows - LIVE. Oznacza to, że za zmagania w sieci trzeba będzie zapłacić.

Ktoś chętny, by płacić za rozegranie partyjki z znajomymi? :)

Przynajmniej za zabawę w edytorze nie będzie opłat (prawda...?)/

A tu jeszcze link do gameplaya (tak to się pisze? :)) z PeCetowej wersji (nawet ciekawie wygląda):

http://www.gametrailers.com/player/21512.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna być możliwość grania blacharzy z konsolowcami - tak mi się zdaje ;)

Jak myślicie będzie mi starczył taki PC na Gears of War . . .

Celeron 2.93GHz 321 s775

DDR2 2x512 PC533 (TWINMOS)

GF 8600GT 256MB DDR3 PALIT 128bit BOX

Czy już lepiej w tego kompa nie inwestować ? hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudowna wiadomosc! GoW na PC! :twisted:

Jak myslicie pogra w GoW-a na low detalach na:

*Abit KN9

*Athlon X2 3800+

*Palit GF 7600GS DDR3

*1024 DDR2 RAM

Moze jakby dokupic 1GB ram to by uciaglo, chociaz wszystko tez zalezy od optymalizacji kodu gry. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna być możliwość grania blacharzy z konsolowcami - tak mi się zdaje ;)

Jak myślicie będzie mi starczył taki PC na Gears of War . . .

Celeron 2.93GHz 321 s775

DDR2 2x512 PC533 (TWINMOS)

GF 8600GT 256MB DDR3 PALIT 128bit BOX

Czy już lepiej w tego kompa nie inwestować ? hehe

Spokojnie wystarczy do ZAGRANIA, może nawet na ciut wyższych ustawieniach, choć nie ma co ukrywać że drugie GB RAM-u staje się powoli musowe to "bezpiecznej i komfortowej" zabawy w najnowsze tytuły...

Może jestem niedoinformowany, ale chyba poza gameplayem nie opublikowano żadnych materiałów, czy tez wymagań GoW PC :wink: Jeżeli się mylę to i ja chętnie poznam "minimalne" GoWa :)

Sam pomysł Games for Windows - LIVE jest IMO chory i niedorzeczny :/ Płacić za multi w TAKIEJ grze? :? Cóż prawie zapomniałem jaką politykę prowadzi M$ :wink:

Coś mi się wydaje, że wciąż bardziej opłacalnym wyjściem jest zakup X360 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gyros na PC? Jea! Jeśli tylko nie spieprzą konwersji, wymagania nie będę horrendalne, a cenę będzie dało się przeżyć - kupię. Razem z Lost Planet ^^

Akcję z piłą łańcuchową po prostu trzeba zobaczyć... i zaaranżować :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, pila lancuchowa to jeden z najpopularniejszych narzadow mordow na multi :) Szkoda tylko, ze czesto wkurzeni ludzie ktorzy od niej polegna nazywaja cie ''geyem''.Lol :?

Na drugim miejscu popularnosci jest shotgun, ooo tak te headshoty z bliska :)

Na trzecim miejscu jest karabin i snajperka, gdy przeciwnik nie ma sie gdzie ukryc za zabojcze.

IMO w gearsach na multi liczy sie wspolpraca, sam na 3 wrogow nie wiele zdzialasz, ale raz udalo mi sie wybic cala liczaca 4 gosci druzyne wroga :P

Ooo tak akcja z bieganiem wokol skrzyni z shotgunem to majsterszczyk :D

Co do single-multi jest tak wciagajacy, ze o singlu nie mysle. Mam dopiero 1 akt za soba, tez dobra zabawa, ale mniejsza od tej na multi.

Gears of War bez trybu multiplayer duuzo by stracil. :) Wiec PC-towcy-szykujcie sie na abonament w usludze Windows Live :P Warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, pila lancuchowa to jeden z najpopularniejszych narzadow mordow na multi :) Szkoda tylko, ze czesto wkurzeni ludzie ktorzy od niej polegna nazywaja cie ''geyem''.Lol :?

Lamerskie pytanie: jest voice chat w GoW? I czy korzystanie z niego dostarcza równie traumatycznych wrażeń, co Halo 2 (mutanci)?

Poza tym w N+ pisali, że multi MGS3 to ludzie robią sobie nawzajem naprawdę niemiłe rzeczy...

Wiec PC-towcy-szykujcie sie na abonament w usludze Windows Live :P Warto.

Zakładając oczywiście, że na PC będzie się dało w Girsy grać, a co do tego mam wątpliwości, bo skoro z Halo 2 są problemy, grą ze starszej konsoli, to co dopiero GoW?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na multi można sie ze sobą porozumiewać za pomocą headseta czyli mikrofonu(dołączony do PREMIUM Xboxa). Na PC pewnie tez to bedzie mozliwe. Czy voice chat dostarcza takich wrażeń jak w Halo 2 to nie wiem bo nie gralem.

Jak to sie nie bedzie dalo w Girsy grac na PC? Nie rozumiem :? Nie dawaj jako przyklad Halo 2 bo jestem zielony w tej kwesti :P (miesiac za granica, bez dostepu do czasopism typu CDA robi swoje...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy voice chat dostarcza takich wrażeń jak w Halo 2 to nie wiem bo nie gralem.

Zmorą voice chatów są kolesie przed mutacją głosu, co przy wydawaniu np. rozkazów samo w sobie jest komiczne, a że często dla kurażu klną w stopniu nadmiernym, to sytuacja ze śmiesznej robi się wkurzająca. Może powstać ciekawy paradoks - ktoś może przestać grać w daną grę, żeby nie mieć kontaktu z innymi ludźmi ;) (zresztą sam nie gram w MMORPG)

Jak to sie nie bedzie dalo w Girsy grac na PC? Nie rozumiem :? Nie dawaj jako przyklad Halo 2 bo jestem zielony w tej kwesti :P (miesiac za granica, bez dostepu do czasopism typu CDA robi swoje...)

Zerknij do tematu na tym forum, jeden z nielicznych (jedyny?), który w ogóle odpalił grę na swoim PC, mówi, że w ogóle nie mógł pograć przez sieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wiek rozmówców na multi...no cóż-jest rożnie. Począwszy od 13-latków po osoby powyżej 18 lat. Nie jest źle, kultura wypowiedzi jest na poziomie do przyjęcia :) A Gearsy na PC będą raczej dobrze zrobione :) Taka mam nadzieję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Epic, firma strice-pecetowa. Nie ma szans, żeby zwalili konwersję.

Nie byłbym tego taki pewny...Spojrz na inne konwersje chocby Halo 2 czy Lost Planet...Nie wymieniając juz innych tytułow...Za dobre jednak te konwersje nie były. Ale pożyjemy zobaczymy może GoW zmieni coś w tej kwestii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Epic, firma strice-pecetowa. Nie ma szans, żeby zwalili konwersję.

Nie byłbym tego taki pewny...Spojrz na inne konwersje chocby Halo 2 czy Lost Planet...Nie wymieniając juz innych tytułow...Za dobre jednak te konwersje nie były. Ale pożyjemy zobaczymy może GoW zmieni coś w tej kwestii.

Ale Halo 2 i Lost Planet (a to była nawet fajna konwersja, przynajmniej demko było cacy :P) to nie gry Epic, tylko odpowiednio: Bungie i Capcomu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Epic, firma strice-pecetowa. Nie ma szans, żeby zwalili konwersję.

Nie byłbym tego taki pewny...Spojrz na inne konwersje chocby Halo 2 czy Lost Planet...Nie wymieniając juz innych tytułow...Za dobre jednak te konwersje nie były. Ale pożyjemy zobaczymy może GoW zmieni coś w tej kwestii.

Ale Halo 2 i Lost Planet (a to była nawet fajna konwersja, przynajmniej demko było cacy :P) to nie gry Epic, tylko odpowiednio: Bungie i Capcomu :P

I konwersowane na odwal się, przez studia zewnętrzne. Bungie i Capcom nie tykały się wersji na PC, dlatego wyszły takie kupy, mimo że oryginalnie te gry są świetne. A Epic osobiście konwersuje GoW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I konwersowane na odwal się, przez studia zewnętrzne. Bungie i Capcom nie tykały się wersji na PC, dlatego wyszły takie kupy, mimo że oryginalnie te gry są świetne. A Epic osobiście konwersuje GoW.

Nie zapominaj, że Halo 2 PC jest jaki jest z powodu MS, a nie studia konwertującego grę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem już jakiś czas temu o tym, ale GOL właśnie dziś o tym oficjalnie poinformował - "Firma Epic Games, Inc. przejęła kontrolę nad warszawskim studiem People Can Fly, znanym z produkcji pierwszoosobowej strzelaniny o nazwie Painkiller. Pierwszym owocem współpracy pomiędzy Amerykanami i Polakami będzie PeCetowa konwersja gry Gears of War!

Amerykanie zainteresowali się polskim studiem w ubiegłym roku, gdy warszawiacy rozpoczęli nowy projekt, wykorzystując do tego celu silnik Unreal Engine 3. Po kilku tygodniach ludzie z People Can Fly podzielili się wynikami swoich prac z twórcami engine’u i jak twierdzi Mark Rein z firmy Epic Games, Inc., zrobili na nich ogromne wrażenie. Musi być w tym dużo prawdy, skoro niedługo później amerykańska firma zleciła Polakom stworzenie PeCetowej edycji gry Gears of War. Warszawiacy pracują również nad jeszcze jednym tytułem dla Epic Games, Inc., który zostanie ujawniony na rozpoczynających się w czwartek targach Games Convention."

Nic, tylko pogratulować naszym programistom i życzyć samych sukcesów związanych w związku ze współpracą z takim gigantem jak Epic Games. Coś mi się wydaje, że niedługo polskie gry będą jeszcze bardziej dobrze postrzegane na zachodzie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy, wiemy :) Niech konsolowcy tak się nie śmieją, dostajemy grę z lepszą grafiką, dodatkowymi poziomami, poprawionymi bugami i sterowaniem rozszerzonym o klawiaturę i mysz, co z tego, że trochę później?

I tak nie wyszła jeszcze gra wyglądająca lepiej, tylko Crysis ma szansę :lol:

Tylko z tym kompem to jest ból, bo gra pewnie będzie miała takie wymagania, że dramat :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wymaganiami podobno nie jest źle, zobaczcie zresztą filmik z gameplaya w wersji na PC. Wszystko chodzi płynniutko, wątpię żeby był tam podłączony jaiś hiper-sprzęt. A informacja o People Can Fly już dawno wyciekła do sieci. Teraz to potwierdzone informacje :) Brawo Polaczcy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam szczęście i aktualnie mam shadery 4.0, ale osobiście wątpię czy gra będzie ich wymagała. Zbyt wielu ludzi ma geforce z serii 7*** a twórcy nie mogą sobie pozwolić na ominięcie tak dużej części rynku. Jeszcze minie trochę czasu nim pojawią się gry tylko dla shaderów 4.0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...